آزمون تعیین سطح هوش و استعداد تحلیلی

بهترین موسسه تیزهوشان

بهترین موسسه تیزهوشان تهران

بهترین موسسه تیزهوشان؛ معرفی موسسه صدشو: موسسه علمی، آموزشی صدشو، از سال 1382 تاکنون با هدف آموزش دانش آموزان سختکوش و هدفنمد جهت موفقیت در آزمونهای ورودی مدارس برتر به ویژه آزمون ورودی تیزهوشان، توانسته در کشور بالاترین آمار قبولی را در سالهای اخیر را به خود اختصاص دهد. این موسسه زیر نظر مستقیم دکتر طهرانی مشاور مدارس علامه حلی و عضو طراحان تیزهوشان اداره می شود.

بهترین موسسه تیزهوشان

بهترین موسسه تیزهوشان

آنچه از آزمون تیزهوشان باید بدانید: هر ساله در آزمون تیزهوشان و نمونه‌دولتی به دایل رقابت تنگاتنگ بین دانش آموزان، درصد بسیار کمی از شرکت‌کنندگان به عنوان نفرات برتر انتخاب می‌شوند و در این مدارس به ادامه تحصیل می‌پردازند. اما جالب است بدانید که درصد بالایی از این قبولی‌ها همگی دانش‌آموخته موسسه‌ آموزشی صدشو هستند که نامی آشنا برای تمام داوطلبان آزمون تیزهوشان در سراسر کشور است.

 در گفتگویی با دکتر علی طهرانی (صاحب امتیاز موسسه آموزشی صدشو و طراح سوالات تیزهوشان) دلایل اصلی آمار قبولی‌های بالای این موسسه را جویا شدیم.

از نظر شما موثرترین عامل برای قبولی در مدارس خاص چیست؟

به نظر من مهم‌ترین عامل آموزش درست و اساسی است. متاسفانه بسیاری از موسسات با تبلیغات زیاد و افراطی محصولات آموزشی بی‌کیفیتی را روانه بازار آموزشی کرده اند که فقط و فقط به دانش‌اموز آسیب میزند. وجه تمایز ما که موثرترین عامل برای امارقبولی‌های خیره کننده ماست، آموزشهایی‌ست که دقیقا نیازهای دانش آموز را برطرف کرده و در این راستا از اساتیدی که در مدارس تیزهوشان مشغول به تدریس هستند بهره می بریم.

آموزش درست و اساسی چه ویژگی‌هایی دارد؟

آموزشی اساسی‌ست که بتواند «چرایی» مسائل را بیاموزد. آموزشهای ما الگویی دارند که کمک می‌کند دانش‌آموز، تمام مباحث آزمون تیزهوشان را (مطابق با آخرین تغییرات آزمون تیزهوشان) واقعا «درک» کند و همین قدرت درک مسائل توانایی بی‌نظیری به او برای حل تمام سوالات می‌دهد.

بهترین موسسه تیزهوشان

برترین اساتید تیزهوشان

کلاسهای تیزهوشان موسسه صدشو چه خدماتی برای دانش‌آموزان متقاضی آزمون تیزهوشان  دارد؟

خدمات اصلی این مجموعه شامل کلاسهای آموزش تیزهوشان صفر تا صد، مشاوره و آزمون‌های آنلاین (با ضمانت تطابق با آزمون اصلی) هستند. در سایت و شبکه‌های مجازی هم بطور روزانه مطالب آموزشی و مشاوره‌ای بصورت رایگان در اختیار دانش‌اموزان عزیز قرار می‌دهیم که تاثیر زیادی در پیشرفت آنها دارد. البته وبینارهای آموزشی و مشاوره‌ای هم بخش دیگری از خدمات این مجموعه‌ است.

در صحبت‌هایتان به کلاسهای آموزش تیزهوشان صفر تا صد اشاره کردید. این کلاسها دقیقا برای چه دانش آموزانی است؟

همانطور که از نام این کلاسها مشخص است، صفر تا صد مطالب مورد نیاز دانش‌اموز را پوشش می‌دهد. هردانش‌آموزی در هر سطحی که باشد می‌تواند به قوی‌ترین فرد در آن درس تبدیل شود. پس فرقی نمی‌کند شما در درسی ضعیف، متوسط یا قوی هستید! از صفر به صد خواهید رسید.

بهترین آزمون شبیه ساز

بهترین موسسه تیزهوشان

آزمون‌های آزمایشی تیزهوشان شما چه برتری خاصی دارد؟

اگر از بودجه‌بندی هدفمند(مطابق با آخرین تغییرات آزمون تیزهوشان)، نحوه برگزاری بی نقص و پنل قوی دانش‌اموزان بگذریم، باید بگویم سوالات و پاسخنامه‌های آزمون‌های آنلاین موسسه آموزشی صدشو توسط اساتید مدارسدتیزهوشان شهر تهران طرح می شوند و این باعث می شود سوالات با بیشترین میزان تطابق با سوالات تیزهوشان طرح می‌شوند و پاسخنامه ‌آزمون هم کاملا تشریحی همراه با کادرهای درسنامه‌ست که یک منبع کامل برای دانش‌اموز محسوب می‌شود. از طرفی کارنامه صادر شده برای دانش‌اموزان علاوه بر اطلاعات معمول، شامل نمودارهایی‌ست که عملکرد وی را بطور دقیق رصد کرده‌ایم و تحلیل جامعی در اختیار وی قرار میدهیم. سرتان را درد نیاورم! به جرأت این آزمونها بهترین آزمون‌های شبیهدسازی است که استانداردهای آزمون اصلی تیزهوشان را داراست.

سخن آخری با دانش‌آموزان دارید؟

می‌خواهم فقط یک نکته را به همه عزیزان یادآوری کنم. قبولی در آزمون تیزهوشان قطعا مسیر زندگی شما را متحول خواهد کرد. و البته همه شما می‌توانید جز قبولی‌های تیزهوشان باشید. این را ما با تلاش مستمر شماضمانت می‌کنیم!
با آرزوی موفقیت برای همه دانش آموزان سرزمینم.

جهت ارتباط با مشاورین موسسه آموزشی  صدشو و شرکت در کلاسهای آمادگی تیزهوشان با شماره ۸۸۲۸۸۰۵۷-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.​