Login

Register

Login

Register

بلاگ

کلاس تیزهوشان موسسه صدشو

خدمات

کلاس تیزهوشان موسسه صدشو

کلاس تیزهوشان موسسه صدشو(تاسیس1382)، به منظور افزایش آمادگی دانش آموزان جهت شرکت در آزمونهای مدارس تیزهوشان اقدام به برگزاری کلاسهای تخصصی آمادگی برای آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم و همچنین آزمون ورودی تیزهوشان پایه نهم به دهم متوسطه می نماید.

قبولی درآزمون تیزهوشان و آزمون های ورودی مدارس برتر برای بسیاری از خانواده ها و دانش آموزان از اهمیت زیادی برخوردار است. چرا که شرایط بهتری برای ادامه تحصیل دانش آموزان فراهم می آورد. به همین جهت موسسه آموزشی صد شو(به مدیریت جناب آقای دکتر طهرانی مدرس و سرگروه طراحان آزمون تیزهوشان) کلاسهایی به منظور افزایش سطح علمی دانش آموزان و ارتقا آمادگی آنها برای شرکت در آزمونهای تیزهوشان و آزمون های ورودی مدارس برتر برگزار می کند.

این مجموعه در نظر دارد همچون گذشته برای سال تحصیلی جاری نیز اقدام به تدوین بسته های آموزشی و مشاوره ای مطابق با آخرین تجربیات اساتید مجرب و بهره مندی از جدیدترین تغییرات منابع آزمونهای ورودی نماید.

آخرین اطلاعات آزمون ورودی تیزهوشان را از اینجا دریافت کنید.

کلاس تیزهوشان صدشو

 

کلاس تیزهوشان موسسه صدشو

کلاس تیزهوشان ششم صدشو

با توجه به تغییرات صورت گرفته در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم، گزینش دانش آموزان برای ورود به مدارس سمپاد در این مقطع از طریق آزمونی که به صورت تلفیقی از سنجش هوش و استعداد تحلیلی می باشد صورت می گیرد. به همین منظور این گروه آموزشی اقدام به برگزاری کلاسهای آمادگی و آشنایی با تست های هوش استاندارد وبین المللی به منظور بالا بردن مهارت های دانش آموزان در آزمون سنجش هوش و در پاسخگویی به سوالات هوش در آزمون ورودی تیزهوشان پایه هفتم نموده است.

کلاسهای آمادگی تیزهوشان پایه ششم به هفتم شامل تدریس مباحث آموزشی آزمون تیزهوشان شامل آشنایی با انواع هوش(کلامی، غیر کلامی، تجسمی، ریاضی و …)، بررسی نحوه برخورد و آنالیز سوالات استعداد تحلیلی و حل نمونه سوالات  هوش و استعداد تحلیلی آزمونهای سالهای گذشته و تحلیل سوالات تالیفی می باشد.

کلاسهای آمادگی تیزهوشان به صورت کلاسهای خصوصی، گروهی و آنلاین بوده و دانش آموزان در تمام مدت آموزش از مشاوره های تخصصی موسسه صد شو به منظور آمادگی هر چه بیشتر استفاده می کنند.

کلاس تیزهوشان نهم صدشو

آزمون تیزهوشان پابه نهم به دهم متوسطه همچون سالیان گذشته با سوالات مبتنی بر رویکرد استعداد تحصیلی  و تحلیلی برگزار می شود.

با توجه به اینکه آزمون کنکور سراسری در پایان دوره متوسطه دوم برگزار می شود،  بسیاری از دانش آموزان تمایل دارند برای بهره مندی از شرایط مطلوب تر آموزشی و رقابت علمی بین دانش آموزان مستعد مدارس سمپاد، در این مدارس ادامه تحصیل دهند. برای  قبولی در آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم لازم است تا دانش آموزان از تسلط کافی بر مطالب آزمون و نحوه صحیح تست زنی آگاهی کامل داشته باشند و بتوانند مدیریت زمان را رعایت کنند.

برگزاری آزمون آمادگی تیزهوشان

نقش آزمونهای شبیه ساز برای امتحان تیزهوشان در پایه ششم و نهم در کنار کلاس تیزهوشان موسسه صدشو بسیار پررنگ است و به دانش آموزان کمک می کند تا با نمونه سوالات و مدیریت زمان بیشتر آشنا شوند.

به این منظوردانش آموزانی که در کلاسهای آمادگی تیزهوشان موسسه آموزشی صد شو شرکت می نمایند، در آزمونهای هدفمند دوره ای این مرکز هم شرکت می کنند.

جهت ارتباط با مشاورین موسسه آموزشی صد شو و رزرو کلاس تیزهوشان موسسه صدشو با شماره ۸۸۲۸۸۰۵۷-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

دیدگاه‌ها (4)

  1. […] ارتباط با مشاورین موسسه آموزشی  صدشو و شرکت در کلاسهای آمادگی تیزهوشان با شماره ۸۸۲۸۸۰۵۷-۰۲۱ تماس حاصل […]

  2. […] ارتباط با مشاورین موسسه آموزشی  صدشو و شرکت در کلاسهای آمادگی تیزهوشان با شماره ۸۸۲۸۸۰۵۷-۰۲۱ تماس حاصل […]

  3. […] ارتباط با مشاورین موسسه آموزشی  صدشو و شرکت در کلاسهای آمادگی تیزهوشان با شماره ۸۸۲۸۸۰۵۷-۰۲۱ تماس حاصل […]

  4. […] ارتباط با مشاورین موسسه آموزشی  صدشو و شرکت در کلاسهای آمادگی تیزهوشان با شماره ۸۸۲۸۸۰۵۷-۰۲۱ تماس حاصل […]

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.