معرفی دکتر طهرانی

مشاور ارشد نخبه گزینی و استعداد یابی 

مدرس و مولف کتب تیزهوشان(از سال 1382 تاکنون)

استاد پروازی (جهت تدریس کلاسهای آمادگی تیزهوشان، کنکور سراسری و همایشهای انگیزشی)

مسئول برنامه ریزی آموزشی(هدایت تحصیلی) مدارس برتر

مولف 9 عنوان کتاب آمادگی تیزهوشان (در پایه ششم و نهم)

مشاور تحصیلی و برنامه ریزی آموزشی دانش آموزان تیزهوش جهت شرکت در آزمونهای ورودی مدارس برتر و المپیادهای علمی

مشاور ارشد انتخاب رشته  تحصیلی         

عضو فعال انجمن ریاضی ایران

مدرس آزمونهای جهانی کانگورو و تمیز(مطابق با استانداردهای IEA و باشگاه دانش پژوهان جوان) در مقاطع ابتدایی و متوسطه

مدرس و طراح سوالات ریاضی و هوش در آزمونهای شبیه ساز تیزهوشان کشوری

نویسنده مقالات علمی در مجلات نیمکت(گاج)و ماهنامه تیزهوشان

آرم موسسه صدشو

معرفی دکتر طهرانی

والدین دور اندیش/دانش آموزان سخت کوش

سلام

با توجه به دغدغه پرورش دانش آموزان با پایه علمی قوی تر و تجربه ی محیطی شاد و دور از استرس بر آن شدم تا با گردآوری تجربیات آموزشی و پژوهشی خود و همکاری با اساتید بنام مدارس تیزهوشان، اقدام به تدریس به دانش آموزان مستعد و سخت کوش را نماییم.

عموما موسسات خاص در شهرهای بزرگ بسیار زیاد است ولی برخی مدرسان آن مراکز(بدلیل اینکه در مدارس علامه حلی تدریس نکرده اند و تسلط خاص به نحوه تدریس این عزیزان ندارند) عموما از درک تدریس به این قشر در این سطح ناتوان هستند و خلاقیت را با ارائه چندین فرمول در دانش پژوهان از بین می برند و دانش آموزان تحصیل کننده در این موسسات نتایج ضعیفی در آزمونهای ورودی می گیرند چون امتحانات کنونی حفظیات را محک نمی زند بلکه تلفیقی از علم و خلاقیت است.

مقالات علمی و آموزشی اینجانب در سایت مجلات معتبر رشد و تیزهوشان راهگشای بسیاری از اولیا و دبیران محترم بوده است بطوری که بازخورد آن را در تماسهای تلفنی مشاهده می نمایم.

کلاسهای تقویتی، آمادگی آزمون تیزهوشان و المپیاد موسسه آموزشی صد شو که در حوزه ریاضی،علوم، ادبیات و استعداد تحلیلی می باشد تلفیقی از خلاقیت و مباحث علمی است که راه را برای عادت به تفکر (که هدف اصلی سوالات آزمونهای ورودی مدارس برتر است)هموار می کند.

استفاده از کتابهای دارای اصالت علمی (در بازار آشفته کتاب) به عنوان مرجع تست زنی، مطالعه و تدریس آزمونهای جهانی تیمز و کانگوروباعث شده خلاقیت و کیفیت تفهیم مطالب  دانش آموزان ارتقا یافته و این امر باعث نتایج درخشان دانش آموزانم در مدارس، آزمونهای ورودی مدارس برتر و کنکور سراسری شده است.

اجرای سمینارهای آموزشی و استعدادیابی هر ساله در مرکز همایشهای بیمارستان قلب تهران(از سال 1391 تاکنون) و استقبال اولیا و دانش آموزان من را بر آن داشت این جلسات را در سایر استانها نیز برگزار نمایم بطوری که در شهرهای سیرجان، قایم شهر،رشت، کرمان، ارومیه، شیراز، اصفهان، اهواز، زنجان، مشهد و کرج جلسات مشابهی برگزار شد و مورد استقبال والدین و دانش آموزان قرار گرفت.

امید است بتوانیم استعداد نهفته هر دانش آموز را در جای جای میهن عزیزمان به سرمنزل مقصود سوق دهیم.

ان شاء الله

دکتر طهرانی

صاحب امتیاز موسسه آموزشی صد شو

جهت ارتباط با مشاورین موسسه صد شو با شماره 88288057-021 تماس حاصل نمایید.