معرفی دکتر طهرانی

معرفی دکتر طهرانی

معرفی دکتر طهرانی

فارغ التحصیل دکترای برق الکترونیک از دانشکده فنی مهندسی دانشگاه تهران

مشاور ارشد نخبه گزینی و استعداد یابی مدارس تیزهوشان تهران

مدرس و طراح تیزهوشان(از سال 1382 تاکنون)

استاد پروازی (جهت تدریس کلاسهای آمادگی تیزهوشان، کنکور سراسری و همایشهای انگیزشی)

مسئول برنامه ریزی آموزشی(هدایت تحصیلی) مدارس تیزهوشان(سمپاد)

مولف کتب تدریس شده در مدارس علامه حلی تهران (در مقاطع متوسطه اول و دوم)

مشاور تحصیلی و برنامه ریزی آموزشی دانش آموزان تیزهوش جهت شرکت در آزمونهای ورودی مدارس برتر و المپیادهای علمی

مشاور ارشد انتخاب رشته در مدارس علامه حلی تهران (تیزهوشان)

عضو فعال انجمن ریاضی ایران

مدرس آزمونهای جهانی کانگورو و تمیز(مطابق با استانداردهای IEA و باشگاه دانش پژوهان جوان) در مقاطع ابتدایی و متوسطه

مولف 10 عنوان کتاب مرتبط با دانش آموزان تیزهوش و سرآمد در مقاطع ابتدایی و متوسطه

مدرس و طراح سوالات ریاضی و هوش در آزمونهای  قلم چی و گاج

مدرس ریاضیات مقاطع متوسطه اول و دوم مدارس علامه حلی تهران(و دروس اختصاصی رشته ریاضی – فیزیک)

نویسنده مقالات علمی در مجلات نیمکت(گاج)و ماهنامه تیزهوشان

آرم موسسه صدشو

معرفی دکتر طهرانی

والدین دور اندیش/دانش آموزان سخت کوش

سلام

احتراما اینجانب دکترعلی طهرانی مدرس و طراح ارشد سوالات تیزهوشان(علامه حلی تهران) تحصیلات آکادمیک خود را در رشته دکترای برق الکترونیک در دانشگاه تهران به اتمام رساندم و در دوران دانش آموزی نیز در مدارس علامه حلی تهران (مقاطع راهنمایی و دبیرستان) تحصیل کرده ام.

با توجه به دغدغه پرورش دانش آموزان با پایه علمی قوی تر و تجربه ی محیطی شاد و دور از استرس بر آن شدم تا با گردآوری تجربیات آموزشی و پژوهشی خود و همکاری با اساتید بنام مدارس تیزهوشان، اقدام به تدریس به دانش آموزان مستعد و سخت کوش را نماییم.

عموما موسسات خاص در شهرهای بزرگ بسیار زیاد است ولی برخی مدرسان آن مراکز(بدلیل اینکه در مدارس علامه حلی تدریس نکرده اند و تسلط خاص به نحوه تدریس این عزیزان ندارند) عموما از درک تدریس به این قشر در این سطح ناتوان هستند و خلاقیت را با ارائه چندین فرمول در دانش پژوهان از بین می برند و دانش آموزان تحصیل کننده در این موسسات نتایج ضعیفی در آزمونهای ورودی می گیرند چون امتحانات کنونی حفظیات را محک نمی زند بلکه تلفیقی از علم و خلاقیت است.

اینجانب با تدریس مستقیم در مدارس تیزهوشان تهران و نیز انجمن ریاضی ایران، به دلیل رویکرد آموزشی خلاق، موفق به دریافت لوح تقدیر مدرس برگزیده الگوهای نوین تدریس(از سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان) در سال 1397 شدم.

مقالات علمی و آموزشی اینجانب در سایت مدارس تیزهوشان و مجلات رشد راهگشای بسیاری از اولیا و دبیران محترم بوده است بطوری که بازخورد آن را در تماسهای تلفنی مشاهده می نمایم.

کلاسهای تقویتی، آمادگی آزمون تیزهوشان و المپیاد موسسه آموزشی صد شو(تاسیس1382) که در حوزه ریاضی،علوم، ادبیات و استعداد تحلیلی می باشد تلفیقی از خلاقیت و مباحث علمی است که راه را برای عادت به تفکر (که هدف اصلی سوالات آزمونهای ورودی مدارس برتر است)هموار می کند.

استفاده از کتابهای دارای اصالت علمی (در بازار آشفته کتاب) به عنوان مرجع تست زنی، مطالعه و تدریس آزمونهای جهانی تیمز و کانگوروباعث شده خلاقیت و کیفیت تفهیم مطالب  دانش آموزان ارتقا یافته و این امر باعث نتایج درخشان دانش آموزانم در مدارس، آزمونهای ورودی مدارس برتر و کنکور سراسری شده است.

اجرای سمینارهای آموزشی و استعدادیابی هر ساله در مرکز همایشهای بیمارستان قلب تهران(از سال ۹۱ تاکنون) و استقبال اولیا و دانش آموزان من را بر آن داشت این جلسات را در سایر استانها نیز برگزار نمایم بطوری که در شهرهای قایم شهر،رشت، کرمان، ارومیه، شیراز، اصفهان، اهواز، زنجان، مشهد و کرج جلسات مشابهی برگزار شد و مورد استقبال والدین و دانش آموزان قرار گرفت.

امید است بتوانیم استعداد نهفته هر دانش آموز را در جای جای میهن عزیزمان به سرمنزل مقصود سوق دهیم.

ان شاء الله

دکتر طهرانی

صاحب امتیاز موسسه آموزشی صد شو

جهت ارتباط با مشاورین موسسه صد شو با شماره 88288057-021 تماس حاصل نمایید.