آزمون تعیین سطح هوش و استعداد تحلیلی

چرا موسسه صدشو

چرا موسسه صدشو را جهت پیشبرد اهداف آموزشی فرزندمان انتخاب کنیم؟

موسسه آموزشی صد شو، با افق مشارکت مؤثر در پرورش همه جانبه نوجوانان توانمند و سخت کوش با مدیریت دکتر طهرانی مدرس و مشاور علمی مدارس تیزهوشان شهر تهران، در سال 1382 تأسیس گردید و بتدریج موفق شد منظومه‌ای فراگیر از فعالیت‌های آموزشی و پرورشی را شکل دهد. دیدگاه ما همواره ارتقای وظیفه حرفه‌ای و هدف غایی ما، تربیت کودکان و نوجوانانی تراز اول است به نحوی که سهمی شاخص در پرورش نخبگان و دانشمندان ایرانی داشته باشیم و به یاری پروردگار تا امروز توانسته‌ایم توفیقاتی در شان این عزیزان ارایه نماییم.

ویژگی های مدارس تیزهوشان

در زیر به نحوه عملکرد آموزشی موسسه صد شو اشاره اجمالی می شود:

گام 1: تعیین سطح علمی توسط مدرس در جلسات ابتدایی

با استفاده از ابزارهای آموزشی و طی تدریس، مدرس نسبت به تعیین سطح علمی دانش آموز می پردازد و در صورتی که سطح کلاس را برای دانش آموزی مفید تشخیص ندهد ضمن اعلام به والدین، راهکارهای موازی جهت همسان سازی دانش آموز با سایر دانش آموزان ارایه می دهد.

گام 2:استفاده از دبيران حرفه اي

گاهي مي شنويم كه فلان معلم كه تجربه اي در كار با داوطلبان کنکور و تیزهوشان  ندارد ، كتاب ها و منابع موجود در بازار را به دست مي گيرد و اقدام به برگزاري كلاس مي نمايد ، آن هم در مراكز و آموزشگاه هايي كه با تبليغات وسيع اقدام به جذب دانش آموز مي كنند.

اما در موسسه آموزشی صد شو، علاوه برتدریس جناب آقای دکتر طهرانی، دبيران بنام و با سابقه مدارس تیزهوشان برای تدریس هدفمند دوره های آموزشی همکاری می کنند.

گام 3: استفاده از جزوات اختصاصی موسسه

با توجه به هدفمندی دوره های موسسه در ارتقا سطح علمی و به طبع آن موفقیت دانش آموزان این سرزمین، بخش انتشارات موسسه، اقدام به تهیه جزوات مرتبط به هر پایه نموده است که با تدریس دبیران کارآزموده و شرکت در آزمونهای ادواری، عملا موفقیت عزیزانمان در کلیه مقاطع تحصیلی  به ثمر خواهد نشست.

گام4: کلاسهای متنوع و تخصصی در کلیه پایه ها

هدف از تاسیس  موسسه صد شو از سال 1382 تاکنون، اجرای کلاسهای تخصصی علمی و آموزشی مطابق با نیاز دانش آموزان در کلیه مقاطع تحصیلی می باشد.

برخی از خدمات آموزشی در حال اجرا در موسسه به شرح زیر است:

کلاسهای تخصصی امادگی آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی، کلاسهای تخصصی آمادگی کنکور سراسری، کلاسهای تخصصی المپیادهای علمی ، آزمونهای کانگورو، تیمز، کلاسهای تقویتی ازپایه تا کنکور، کلاسهای تخصصی هوش و خلاقیت(استعداد تحلیلی)، مشاوره تحصیلی، برنامه ریزی آموزشی، انتخاب رشته تحصیلی و دانشگاهی و …

گام 5: آزمون هاي پیشرفت تحصیلی

آزمون هاي موسسه آموزشی صد شو با وجود دارا بودن كيفيت مطلوب و استاندارد در طرح سوالات ، طوري طراحي مي شوند كه كاملا روند آموزشي كلاس هاي موسسه را تكميل مي كنند . دانش آموز در هر مرحله كه مطلبي را فرا مي گيرد ، در آزمون مربوطه هم محك مي خورد و به اين ترتيب نقاط ضعف و قوت او مشخص مي شود و روند علمی دانش آموز به اطلاع والدین و مشاور موسسه می رسد و برنامه ریزی کاربری برای هر دانش اموز توسط مشاور تحصیلی تهیه می شود. 

گام 6: آزمونهای شبیه ساز ورودي تیزهوشان و مدارس نمونه

از آنجايي كه مدیریت موسسه و معلمين حاضر در اين مجموعه، از اساتيد حاضر در مراكز تيزهوشان و مدارس برترشهر تهران هستند و سابقه طرح سوالات آزمون ورودي اين مدارس را داشته و دارند ، لذا شركت در كنكورهاي آزمايشي كه سوالاتش  توسط مدرسین مجموعه طراحي مي شود مي تواند هم خواني بسيار بالايي با آزمونهای واقعي داشته باشد.

گام 7: کلیه خدمات آموزشی بصورت آنلاین

امروزه یکی از دغدغه های دانش آموزان خارج از تهران ، امکان استفاده از امکانات آموزشی و اساتید برتر تهران است. همچنین با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و همچنین استفاده فراگیر از اینترنت،امکان برگزاری کلاس آنلاین برای کلیه دانش آموزان سراسر کشور فراهم گردیده است .

موسسه صد شو با توجه به درخواستهای اولیا و نیزجهت حفظ عدالت آموزشی اقدام به اجرای کلاسهای آنلاین(برای کلیه خدمات آموزشی) نموده است. البته با توجه به رویکرد نوین این موسسه، کلاسهای آنلاین نیز متفاوت از سایر موسسات مشابه است و کلاسهای آنلاین بدون نیاز به نرم افزار خاصی  قابل برگزاری می باشد.

در کلاس آنلاین همانند کلاس های حضوری،ارتباط کاملاً دو طرفه به صورت چهره به چهره بین استاد و دانش آموز وجود دارد به گونه ای که دانش آموز می تواند سوال بپرسد و استاد پاسخ دهد و به این شکل تمام قابلیت های یک کلاس حقیقی بر آورده می شود.

گام 8: از ابتدايي تا كنكور ، بدون توقف

برگزاري كلاس هاي ويژه ارتفای علمی به صورت يكسره از سال هاي آغازين ابتدايي تا کنکور اين حسن را دارد كه برنامه ريزي آن به صورت يك دست و متوالي انجام مي گيرد و دانش آموزان وقتي وارد پايه بالاتر مي شود تمام پيش نيازها و مهارت هاي لازم در پايه هاي قبلي را دارا مي باشند . توجه به تمام دروس اصلي در پايه هاي مختلف و هماهنگي دبيران با هم ، جهت پوشاندن نقاط ضعف احتمالي از ديگر حسن هاي سيستم برگزاري يكپارچه كلاس هاي موسسه صد شو مي باشد.

گام 9: كپي برداري ممنوع !(پاسخ اصلی سوال چرا موسسه صدشو)

شايد به جرات بتوان گفت ، تنها موسسه اي كه در كادر آموزشي خود از ساير مراكز كپي برداري نمي كند، موسسه صد شو است. علت اصلي آن هم اين است كه تمام استانداردها و روش هاي كلي كار با دانش اموزان،سال ها پيش توسط موسس اين مركز (جناب دکتر طهرانی) تدوين شده  و در حال حاضر نیزبا مشارکت اساتید بنام و همگام با آخرین تغییرات آزمونهای ورودی و کتب آموزش و پرورش، توانسته ایم با بالاترین آمار قبولی در کلیه آزمونهای ورودی، بالاترین درصد رضایت والدین  و دانش آموزان را کسب کنیم.

گام آخر، چرا موسسه صدشو؟

از دیرباز گفته اند شنیدن کی بود مانند دیدن، شما مي توانيد ضمن حضور در دفترموسسه آموزشی صد شو به طور مستقیم از روند آموزشی موسسه با خبر شويد، منتظر شما هستيم.

جهت ارتباط با مشاورین موسسه آموزشی صد شو با شماره 88288057-021 تماس حاصل نمایید.​​