بلاگ

کلاس آنلاین تیزهوشان

کلاس آنلاین

کلاس آنلاین تیزهوشان

کلاس آنلاین تیزهوشان

امروزه کلاس ها و دانشگاه های آنلاین(مجازی) در تمام دنیا بسیار رایج هستند. با توجه به افزایش سرعت اینترنت در ایران و دسترسی روز افزون افراد بیشتری به اینترنت پر سرعت، در ایران هم مدتی است کلاس های آنلاین تیزهوشان و کنکور با اسکایپ جا افتاده است. هر چند هنوز عده ای وجود دارند که شاید چندان با این کلاس ها آشنایی نداشته باشند، اما تعداد رو به رشد تقاضا برای کلاس های آنلاین  در چند سال اخیر و نتایج چشم گیر شرکت کنندگان در آزمون ورودی تیزهوشان، نشان دهنده افزایش روز افزون علاقه دانش آموزان به کلاس های آنلاین در ایران است.
چرا کلاس تیزهوشان آنلاین؟

سوالی که شاید در ذهن خیلی ها مطرح بشود این است که اگر مثلاً بشود بصورت حضوری در دوره آمادگی تیزهوشان شرکت کرد، چرا باید کلاس آنلاین را انتخاب کنیم؟ کلاس های آنلاین مزیت های فراوانی دارند که آنها را برای خیلی از دانش آموزان بسیار جذاب تر از کلاس های حضوری می کند. به عنوان مثال، برای شرکت در کلاس های آنلاین نیازی نیست از منزل خودتان خارج شوید. بنابراین اگر در یک کلانشهر زندگی می کنید، نیازی نیست برای رفتن به کلاس و برگشتن به خانه، ساعت های زیادی را در ترافیک و آلودگی تلف کنید. از طرف دیگر، به محض اینکه کلاس شما تمام شود، می توانید به کارهای دیگر خودتان برسید، مطالعه کنید و هر کار دیگری که دوست دارید. یعنی، نه تنها راحت تر در کلاس شرکت می کنید، بلکه زمان بیشتری برای مطالعه و لذت بردن از زندگی خودتان خواهید داشت.

یا شاید شما در یکی از شهر های ایران زندگی می کنید که کلاس های تیزهوشان خوبی ندارند. به جای اینکه مجبور باشید به شهر دیگری مثلاً تهران رفت و آمد کنید، می توانید در اتاق خودتان پشت لپ تاپ یا گوشی همراهتان بنشینید و در کلاس های آنلاین با کیفیت مدنظرتان شرکت کنید.

کلاس آنلاین تیزهوشان

تجهیزات مورد نیاز برای کلاس آنلاین با اسکایپ

برای شرکت در یک کلاس آنلاین با اسکایپ، تجهیزات خاصی نیاز نیست. کافی است یکی از سه مورد زیر را داشته باشید:

یک لپ تاپ یا یک گوشی هوشمند

با توجه به اینکه امروزه تقریباً همه یک گوشی همراه هوشمند دارند، شرکت در کلاس های آنلاین برای همه ممکن شده است.
اینترنت مورد نیاز برای کلاس آنلاین تیزهوشان

برنامه مورد اشتفاده جهت کلاس آنلاین یکی از برنامه های حرفه ای برای تماس های صوتی و تصویری است. این برنامه طوری طراحی شده که بتواند با کمترین سرعت اینترنت هم امکان تماس های صوتی و تصویری را فراهم کند. سرعت اینترنت ایران برای برگزاری کلاس آنلاین بسیار مناسب است. برای شرکت در کلاس های آنلاین  پیشنهاد می شود از اینترنت ADSL حداقل سرعت یک مگا بیت در ثانیه استفاده کنید. این سرعت اصلاً سرعت زیادی نیست و همه شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت سرعت های بسیار بالاتر از این را ارائه می دهند. . در حال حاضر که اینترنت نسل چهارم هم مدتهاست وارد ایران شده،  کلاس های آنلاین را می توان با استفاده از اینترنت نسل چهارم برگزار کرد.

بنابراین، اگر یک گوشی هوشمند داشته باشید که از شبکه نسل چهارم پشتیبانی کند، شما با خرید یک سیم کارت می توانید به راحتی در هر کلاس آنلاینی شرکت کنید.
تست سرعت اینترنت

کلاس آنلاین تیزهوشان

هدف موسسه آموزشی صد شو از اجرای کلاسهای آنلاین آمادگی تیزهوشان و کنکور، اعتلای سطح علمی و ایجاد عدالت آموزشی در سطح کشور برای دانش آموزان مستعد می باشد.

جهت ارتباط با مشاورین موسسه آموزشی صد شو و رزرو کلاسهای تخصصی آنلاین، با شماره ۸۸۲۸۸۰۵۷-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به صدشو خوش آمدید

دانش آموز عزیز

برای اطلاع از خدمات آموزشی و شرکت در قرعه کشی , فرم زیر را تکمیل کنید


    اطلاعات شما هرگز با شخص ثالث به اشتراک گذاشته نمی شود