بلاگ

چرا دوره های آنلاین آینده آموزش است

stock-full-hd-11
آموزش آنلاین

چرا دوره های آنلاین آینده آموزش است

آموزش با کیفیت بالا می تواند همه تفاوت ها را در زندگی افراد ایجاد کند. این کمک می کند تا افراد از فقر فرار کنند ، پیشرفت کسب کنند یا مشاغل با درآمد بیشتری پیدا کنند. اما اخذ مدرک دانشگاهی یا گواهینامه آموزش اغلب هزینه های زیادی را صرف می کند و برنامه های کلاس سخت درگیری با شیفت های کاری صورت می گیرد و مانع از ثبت نام افراد در برنامه های آموزشی می شود.

خوشبختانه ، دوره های آنلاین جایگزین مناسبی برای میلیون ها نفر است. و به عنوان بخشی از صنعت پر رونق آموزش الکترونیکی که تا سال 2025 به 325 میلیارد دلار خواهد رسید ، آنها دیگر یک ایده حاشیه نیستند.

درعوض ، دوره های آنلاین به طور فزاینده ای محبوب می شوند و دلایل زیادی وجود دارد که آنها آینده آموزش هستند.

 1. یادگیری آنلاین راحتی و انعطاف پذیری را ارائه می دهد
 2. تعامل دانش آموز و معلم با کیفیت بالا
 3. تحصیل آنلاین برای بسیاری از افراد مقرون به صرفه است
 4. همه گروه های سنی از یادگیری آنلاین بهره مند می شوند
 5. دانش آموزان بیشتری می توانند ثبت نام کنند
 6. مقدار زیادی از منابع یادگیری آنلاین وجود دارد
 7. یادگیری مبتنی بر وب محبوبیت زیادی پیدا می کند

یادگیری آنلاین راحتی و انعطاف پذیری را ارائه می دهد

انعطاف پذیری یکی از دلایل اصلی افزایش تقاضا برای یادگیری مبتنی بر وب است. براساس نتایج نظرسنجی منتشر شده توسط وب سایت رتبه بندی دانشگاه بهترین کالج ها ، 59٪ دانشجویانی که در برنامه های آموزش آنلاین ثبت نام می کنند دارای فرزند هستند و 50٪ آنها شاغل هستند. آنها فرصتی را برای مطالعه در هنگام تحصیل بسیار مهم می دانند ، زیرا سخنرانی ها به طور معمول برای ارجاع بعدی بایگانی می شوند ، و این باعث می شود حضور در دانشگاه اجباری کاری از گذشته شود. همچنین ، بسته به نیازهای فعلی و درک مطلب از موضوع ، می توانند روی مطالب درسی سریعتر یا کندتر عمل کنند.

تعامل دانش آموز و معلم با کیفیت بالا

مزیت دیگر آموزش آنلاین ، بهبود ارتباط بین دانش آموزان و مدرسین است. یک مطالعه توسط دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در سان برناردینوفوند مبنی بر این که اگرچه افرادی که به صورت آنلاین تحصیل می کنند ، دانش و دانش آموزانی که به کلاس می روند ، دانش را به همان اندازه جذب می کنند ، اما در بحث بیشتر فعال هستند و از تعامل بهتری با مربیان برخوردار هستند. فناوری هایی مانند کنفرانس ویدئویی و تماس VOIP برقراری ارتباط با مردم در سراسر جهان را آسان می کند. دانشجویان آنلاین همچنین از ارزیابی های مکرر بهره مند می شوند که اساتید می توانند شکاف دانش را سریعتر مشاهده کرده و پیشنهادهایی در مورد چگونگی پیشرفت را ارائه دهند.

منبع: blogs.onlineeducation.touro.edu

دیدگاه‌ها (2)

 1. Edna Watson

  Thanks for always keeping your WordPress themes up to date. Your level of support and dedication is second to none.

 2. Scott James

  To link your Facebook and Twitter accounts, open the Instagram app on your phone or tablet, and select the Profile tab in the bottom-right corner of the screen.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به صدشو خوش آمدید

دانش آموز عزیز

برای اطلاع از خدمات آموزشی و شرکت در قرعه کشی , فرم زیر را تکمیل کنید​


  اطلاعات شما هرگز با شخص ثالث به اشتراک گذاشته نمی شود