بلاگ

پرده برداری از اسرار آموزش آنلاین

blog-02
روش تدریس

پرده برداری از اسرار آموزش آنلاین

آموزش آنلاین به طور فزاینده ای در بسیاری از موسسات آموزش عالی ، اعم از دوره های ترکیبی که ترکیبی از آموزش حضوری و آنلاین را ارائه می دهند ، گرفته تا تجربیات کاملاً آنلاین و یادگیری از راه دور ، رایج است. منابع زیر دستورالعملهایی را برای ایجاد یک دوره آنلاین ، بهترین شیوه های آموزش آنلاین و راهکارهای ارزیابی کیفیت آموزش آنلاین ارائه می دهد

منابع آنلاین برای موضوعات زیر: نقش مربی و دانشجویی ، ایجاد جوامع یادگیری آنلاین ، طراحی دوره آنلاین ، نمونه هایی از دوره های آنلاین و برنامه های مدرک و غیره.

مقاله گاه به گاه CRLT شماره 18: آموزش آنلاین (زو ، دزور و پایت ، 2003)
در این مقاله سؤالات کلیدی مورد بررسی قرار می گیرد که باید هنگام برنامه ریزی یک دوره آنلاین در نظر بگیرید و راهنمایی هایی را برای شیوه های آموزشی مؤثر ارائه می دهد.

طراحی آموزشی (شبکه آنلاین ایلینویز)
مجموعه ای دائم از مقالات مرتبط با تدریس آنلاین (از جمله نکته ماه) ، منابع اصلی و موضوعات مهم. از آنجا که این سایت از نظر مطلوبی برخوردار است ، ارزش دارد که گاه به گاه بررسی کنید تا ببینید آیا مواد جدیدی اضافه شده است یا خیر.

استراتژی های آموزشی برای دوره های آنلاین (شبکه آنلاین ایلینوی)
مجموعه ای دائم از مقالات مرتبط با تدریس آنلاین (از جمله نکته ماه) ، منابع اصلی و موضوعات مهم. از آنجا که این سایت از نظر مطلوبی برخوردار است ، ارزش دارد که گاه به گاه بررسی کنید تا ببینید آیا مواد جدیدی اضافه شده است یا خیر.

این سایت خلاصه ای از استراتژی های آموزشی برای دوره آنلاین را ارائه می دهد. آموزش آنلاین مؤثر به تجارب یادگیری بستگی دارد که توسط مربیان آگاه طراحی و تسهیل شود. از آنجا که زبان آموزان دارای سبک های مختلف یادگیری یا ترکیبی از سبک ها هستند ، مربیان آنلاین باید فعالیت هایی را طراحی کنند که به شیوه های یادگیری خود می پردازند تا تجربیات قابل توجهی را برای هر یک از شرکت کنندگان در کلاس ارائه دهند.

تحقیق در مورد بهترین روش ها (کالج سان خوان)
این صفحات خلاصه ای از تحقیقات مربوط به بهترین شیوه های آموزش آنلاین را ارائه می دهند. این محتوا به 4 بخش تقسیم می شود: محتوا و ساختار ، ارتباطات ، ارزیابی و منابع. نمادها (شرح زیر) نشان دهنده توصیه های ما برای استفاده از مفاهیم در دوره شما است.

منبع: www.crlt.umich.edu

دیدگاه‌ها (2)

  1. Edna Watson

    Thanks for always keeping your WordPress themes up to date. Your level of support and dedication is second to none.

  2. Scott James

    To link your Facebook and Twitter accounts, open the Instagram app on your phone or tablet, and select the Profile tab in the bottom-right corner of the screen.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به صدشو خوش آمدید

دانش آموز عزیز

برای اطلاع از خدمات آموزشی و شرکت در قرعه کشی , فرم زیر را تکمیل کنید


    اطلاعات شما هرگز با شخص ثالث به اشتراک گذاشته نمی شود