Login

Register

Login

Register

بلاگ

همایش تیزهوشان صدشو

اطلاعات مفید / تیزهوشان / همایش کنکور

همایش تیزهوشان صدشو

همایش تیزهوشان صدشو (ویژه پایه های ششم و نهم)

نمیدونم تا به امروز در یک همایش جمع بندی شرکت داشتین با نه و اگه شرکت کردین چقدر روی نتیجه آزمون شما تاثیر گذاشته ولی اصلا چرا باید همایشی برگزار بشه و چه لزومی داره ما در یک همایش جمع بندی تیزهوشان شرکت کنیم؟

برخی از اساتید بنام کشور عموما روزهای نزدیک آزمون ورودی تیزهوشان همایش هایی با عنوان همایش جمع بندی تیزهوشان انجام میدن و دانش آموزای زیادی هم در این همایش ها شرکت میکنن و حالا بسته به تدریس استاد می بینیم که برای خیلی ها مفید و تاثیر گذاره.

ولی چه نیازی به همایش های جمع بندی داریم؟

خب توجه داشته باشیم وقتی از کلمه جمع بندی استیفاده می کنیم یعنی مرور مطالب خیلی خیلی مهم و پرتکرار تیزهوشان و همچنین مطالبی که میتونه کلیدی باشه برای مطالب دیگه ، شما می تونید با نوشتن جزوه تا حدی برای خودتون یک جمع بندی از مطالب جور کنید ولی وقتی شما از طرف یک استاد مسلط این جمع بندی رو می بینید و یاد می گیرید اطلاعات مفید تری کسب می کنید.

ولی خیلی ها میگن نیازی به شرکت در همایش جمع بندی نیست.!! آیا این درسته؟؟؟

همایش جمع بندی مثل منظم کردن قفسه کتاب می مونه ، شما فرض کنید یک قفسه پر از کتاب دارید ، رمان ، داستان کوتاه ، شعر ، آموزشی و……..  درسته شما یک قفسه پر از اطلاعات دارین ولی بخاطر اینکه نتونستین این کتاب هارو مرتب بچینین برای پیدا کردن یک موضوع باید کل کتابخونه رو بگردین ولی همایش جمع بندی تیزهوشان مثل مرتب کردن و دسته بندی کردن این کتابا می مونه ، قفسه هارو دسته بندی میکنه و برای هر موضوع یک قفسه مخصوص ایجاد میکنه و این باعث میشه وقتی نیاز به یک کتاب داشتین به راحتی به قفسه موضوع مراجعه کنید و کتاب مورد نظرتونو بردارین.

پس میبینیم که همایش جمع بندی میتونه یک کمک خیلی بزرگ باشه برای شما ، برای جمع کردن مطالبی که یاد گرفتین  و چطور از این مطالب استفاده کنید.

همایش جمع بندی آزمون ورودی تیزهوشان -همایش تیزهوشان صدشو-(با تدریس دکتر طهرانی سرگروه طراحان آزمون تیزهوشان)

همایش تیزهوشان صدشو

جهت ورود به سایت سازمان سمپاد اینجا را کلیک کنید

از سال 1382 تا کنون موسسه تیزهوشان صد شو (زیر نظر دکتر طهرانی مدرس و سرگروه طراحان آزمون تیزهوشان) با قوای هرچه تمام تر، همایش های جمع بندی تیزهوشان را برگزار می کند. این همایش با تدریس دکتر طهرانی و سایر اساتید مدارس تیزهوشان برگزار می شود! 

گذراندن روزهای منتهی به آزمون تیزهوشان در کنار متخصصین و طراحان آزمون تیزهوشان مسلما حس آرامش خاصی به شما خواهد داد در این همایش شما، مطالب بسیار زیادی رو با بازدهی بالا فرا خواهید گرفت. این همایش به گونه ای طراحی شده که هم دانش آموزان ضعیف و هم دانش آموزان قوی و متوسط بتوانند از آن ها بهره بگیرند. تجربه ی ما در برگزاری این همایش ها نشان داده است دانش آموزانی که در همایش ها شرکت می کنند می توانند با تسلی خاطر و قدرت بیشتری در آزمون ورودی تیزهوشان شرکت کنند. روند این همایش این است که مباحث سوال برانگیز و بسیار مهم آزمون که درصدآور هستند به صورت کامل آموزش داده خواهند شد و شما هم نکات جدید یاد میگیرید و هم آموخته های قبلی رو دوره می کنید. 

در همایش جمع بندی موسسه صد شو شما بدون شک نمی توانید کلیه مطالب را در چند روز باقی مانده به آزمون دوره کنید اما این همایش ها در حکم دوپینگی خواهند بود که شما را برای موفقیت در آزمون آماده خواهند کرد. 

جهت رعایت عدالت اجتماعی، اماکن اجرای این همایشها در شهرستانها نیز با تعیین وقت قبلی امکان پذیر است.

جهت ارتباط با مشاورین موسسه آموزشی  صدشو و رزرو  همایش تیزهوشان  با شماره ۸۸۲۸۸۰۵۷-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

آدرس اینستاگرام:

https://www.instagram.com/sadsho_academy

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *