آزمون تعیین سطح هوش و استعداد تحلیلی

تدریس خصوصی تیزهوشان

تدریس خصوصی

تدریس خصوصی تیزهوشان تا چه میزان در قبولی آزمون های مدارس تیزهوشان و مدارس برتر موثر است؟؟؟ آیا من هم می توانم در این آزمون ها موفق شوم؟؟؟ برای قبولی در این آزمون چه باید کرد؟؟؟

تدریس خصوصی تیزهوشان ششم

مدارس تیزهوشان هر ساله با توجه به ظرفیت محدودشان از طریق آزمون های ورودی برای تربیت افراد نخبه، دانش آموز جذب می کنند.

امکانات ارایه شده در این مدارس وموفقیتهای علمی فارغ التحصیلان مدارس تیزهوشان در کنکور سراسری موجب ترغیب بسیاری از دانش آموزان برای شرکت در آزمون های ورودی این مدارس می شود.

با توجه به رقابت تنگاتنگ دانش آموزان در این مقطع، تدریس خصوصی تیزهوشان بهترین و کم ریسک ترین راه جهت قبولی در آزمون های ورودی مدارس تیزهوشان می باشد.

دانش آموزان با توجه به حضور افراد با رده IQ بالا و نیز رقابت سنگین بین شرکت کنندگان، باید به بهترین صورت ممکن برای این آزمون آماده شوند.

سطح این آزمون ها طبیعتا از دروس ارایه شده در کلاس مدرسه بالاتر می باشد. در نتیجه امکان فراگیری مطالب از طریق کتب درسی وکلاس های مدارس وجود ندارد.

دانش آموزان و اولیا توجه کنند که برای شرکت در این آزمون نگران نباشند بلکه از طریق جلسات مشاوره و تعیین سطح توسط مشاوران و اساتید مدارس تیزهوشان مستقر در موسسه آموزشی صد شو می توانند درصد موفقیت فرزندشان را در آزمون ورودی این مدارس افزایش دهند.

در موسسه آموزشی صد شو(زیر نظر دکتر طهرانی، طراح ارشد آزمون تیزهوشان) جهت بررسی وضعیت تحصیلی و استعداد یابی، دانش آموزان متقاضی آزمون های ورودی مدارس سمپاد توسط یک مشاور تحصیلی مجرب، مورد تعیین سطح اصولی و تست سنجش IQ  هدفمند قرار می گیرند و پس از آن از طریق حضور در کلاس های مورد نیاز برای قبولی در آزمون ها آمادگی لازم را کسب می کنند.

ویژگی کلاس های تدریس خصوصی تیزهوشان موسسه آموزشی صد شو چیست ؟

فردی بودن کلاس ها و تمرکز کامل دانش آموز و مدرس در جلسه کلاس درس

توجه بالای مدرس به دانش آموز و بررسی روند پیشرفت

تجزیه و تحلیل سوالات آزمون های سال های اخیرمدارس تیزهوشان

آموزش نحوه تست زنی و معرفی منابع و کتب تستی

آموزش نحوه مطالعه به تفکیک دروس

ارایه سوالات متفاوت طبق برنامه مدون

بررسی روند کار در هر جلسه و ارایه راه حل جهت بهبود وضعیت

همراهی دانش آموز تا روز آزمون

کلیه کلاسها زیر نظر مستقیم دکتر طهرانی(مدرس و سرگروه طراحان آزمون تیزهوشان و طراح سوالات ریاضی کنکور) برگزار می شود.

جهت ارتباط با مشاورین موسسه آموزشی صد شو و رزروکلاسهای خصوصی تیزهوشان موسسه آموزشی صد شو با شماره ۸۸۲۸۸۰۵۷-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.