بلاگ

کلاس ریاضی تیزهوشان

خدمات

کلاس ریاضی تیزهوشان

کلاس ریاضی تیزهوشان: ریاضی یکی از آن درس هایی است که علاوه بر سختی هایی که دارد، با تغییر روش های آموزش و اندکی صرف وقت، میتواند به شیرین ترین و آسان ترین درس در طول دوره های مختلف تحصیلی تبدیل شود. کلاس آمادگی تیزهوشان ریاضی به عنوان یک سرمایه گذاری درسی برای دانش آموزانی است که به هر دلیلی علاقه و اعتماد بنفس خود را در درس ریاضی از دست داده اند و با ایجاد رابطه ی نزدیک با دبیر ریاضی، سعی در تقویت هرچه بهتر نمرات ریاضی و در نهایت قبولی در آزمونهای ورودی مدارس تیزهوشان  دارند.

چرا کلاس ریاضی بروم؟

کلاس تیزهوشان ریاضی به منظور تقویت فهم دقیق مباحث ریاضی دانش آموزان، آموزش تست زنی و مدیریت زمان در تمام دوره های تحصیلی برگزار می شود. ایجاد آمادگی برای موفقیت در امتحانات مدرسه و آزمون های ورودی  و پر کردن شکاف های درسی که به دلایل مختلف ممکن است برای هر دانش آموزی اتفاق بیفتد یکی از اهداف کلاس تیزهوشان ریاضی است. تمامی دانش آموزان با هر سطح از دانش در درس ریاضی، به وسیله کلاس ریاضی میتوانند مهارت های علمی خود را با تمرین و هدایت از طرف مدرس ریاضی افزایش دهند. درواقع اولین هدف از برگزاری کلاس های  ریاضی، اضافه کردن اطلاعات مفید و ترفندهای حل مسئله است که در امتحانات مدرسه و آزمونهای ورودی مدارس برتر راهگشا باشد.

ریاضی تیزهوشان

یک کلاس ریاضی هدفمند چه خدماتی ارائه می دهد؟

بهترین کلاس ریاضی، کلاسی است که بتواند به تمامی چالشهای پیش روی دانش آموزان در تمامی مقاطع تحصیلی پاسخ بدهد. کلاس ریاضی آمادگی تیزهوشان مورد نظر شما باید:

دارای دبیران فارغ التحصیل از بهترین دانشگاه ها باشد.
دارای دبیران خانم و آقا، شاغل در مدارس تیزهوشان و مدارس برتر باشد.
ریاضی تیزهوشان را همراه با ترفند های تست زنی و مهارت های خاص هوش و استعداد تحلیلی آموزش دهد.
تدریس ریاضی را در تمامی مقاطع تحصیلی ارائه دهد.
برای دانش آموزان تیزهوش و المپیادی برنامه ی آموزشی ویژه ای داشته باشد.
جزوات و ویدئوهای کمک آموزشی درس ریاضی را در اختیار دانش آموزان خود بگذارد.
بجز اجرای کلاسهای حضوری، برای دانش آموزانی که نمی توانند در کلاسهای حضوری شرکت کنند، کلاسهای آنلاین ا کیفیت کلاسهای حضوری برگزار کند.
کلاس تیزهوشان ریاضی ابتدایی

ریاضی ابتدایی به دلیل پایه بودن، تعیین کننده ی سطح یادگیری و علاقه ی دانش آموزان در مقاطع بالاتر تحصیلی است و به همین دلیل، تدریس درس ریاضی و اهمیت دادن به شیوه های یادگیری درس ریاضی در مقطع ابتدایی بسیار مهم است. ریاضی دوران ابتدایی شاید از نظر والدین به اندازه ای مشکل نباشد که برای یادگیری هرچه بهتر فرزندانشان بخواهند به کلاس ریاضی متوسل شوند. درواقع برخلاف نظر والدین، کلاس  ریاضی ابتدایی از اهمیتی مشابه کلاس های ریاضی دوران متوسطه دوم برخوردار است. هرسال کتاب های درسی دوران ابتدایی شامل تغییراتی میشوند که از بارزترین نشانه های تغییرات کتاب های ریاضی ابتدایی، میتوان به افزایش حجم سختی آن ها اشاره کرد. بنابراین نمیتوان گفت کمک والدین در خانه میتواند راهگشای مشکلات ریاضی دانش آموزان ابتدایی باشد، در این جا بحث کلاس تیزهوشان ریاضی ابتدایی مطرح میشود و مواردی مانند انتخاب بهترین دبیر تدریس  ریاضی ابتدایی و بهترین آموزشگاه تدریس ریاضی، به دغدغه های والدین تبدیل میشود. چرا که هر معلم ریاضی نمی تواند روشهای تستی، هوش و استعداد تحلیلی را در سطح آزمون ورودی تیزهوشان تدریس کند. 

موسسه آموزشی صدشو با استفاده از کادر مدرسان مدارس تیزهوشان و طراحان آزمون ورودی تیزهوشان، سعی در ارتباط تنگاتنگ بین دانش اموز با تفکر طراحان آزمونهای ورودی را داشته تا ضمن تدریس نکات تستی، دانش آموزان با آخرین تغییرات آزمون تیزهوشان آشنا شوند.

کلاس تیزهوشان ریاضی متوسطه اول

دوران تحصیلی متوسطه اول، دوره ی عبور از مقطع ابتدایی است و به علت تغییر مقطع تحصیلی و عوض شدن درس ها و افزتیش حجم سختی آن ها، به دوره ی رکود مشهور است. 90% دانش آموزان پس از ورود به مقطع متوسطه اول در دروس خود افت شدیدی دارند که یکی از این دروس، ریاضی است. کلاسهای ریاضی متوسطه اول با هدف تغییر شکل یادگیری درس ریاضی و آموزش مهارت های مقابله با چالش های به وجود آمده، سعی دارد دانش آموزان را از خطر افت تحصیلی و استرس ناشی از آن نجات دهد و روشهای تست زنی را به صورت تفهیمی آموزش دهد. به همین دلیل است که کلاس  ریاضی مقطع متوسطه اول ( در پایه های هفتم، هشتم و نهم) یکی از پر تقاضاترین دوره ها توسط اولیا و دانش آموزان است و این امر از توجه والدین و دانش آموزان به ریاضی و تقویت مهارت های این درس حکایت دارد.

کلاس تیزهوشان ریاضی متوسطه دوم

متوسطه دوم یا همان دوران دبیرستان، برای دانش آموزان یادآور انتخاب رشته و امتحانات نهایی و کنکور است. تاثیر مثبت معدل در کنکور و سطح بالای رقابت در مقطع متوسطه دوم برای تحصیل در رشته مورد علاقه، حساسیت این دوره را افزایش داده است. کلاس تقویتی ریاضی متوسطه دوم، میتواند تعیین کننده موفقیت آینده ی تحصیلی دانش آموزان باشد، چرا که اولا در مقطع نهم، دانش آموزان با مسئله ی انتخاب رشته مواجه هستند و با توجه به سطح بالای رقابت بین دانش آموزان سال نهم و اهمیت معدل در این سال، کلاس تقویتی ریاضی نهم میتواند اهمیت بسزایی داشته باشد. پس از انتخاب رشته و معین شدن هدف تحصیلی دانش آموزان، بحث تاثیر معدل در کنکور مطرح میشود که یک عامل استرس زا برای دانش آموزان سال های دهم و یازدهم و دوازدهم است. درواقع تاثیر معدل در کنکور مثبت است و همین مثبت بودن عامل ترغیبی میشود برای کسب نمرات قوی در ریاضی، برای رسیدن به آینده ای که مورد علاقه شما است. در این بین، کلاس تقویتی ریاضی دوازدهم به علت درصد بالای سوالات کنکور از سال دوازدهم و امتحانات نهایی، از محبوبیت و تقاضای بیشتری برخوردار است.

کلاس ریاضی تیزهوشان

برای رسیدن به اهدافم به کدام آموزشگاه بروم؟

دانش آموزان همواره با دغدغه ی پیدا کردن بهترین آموزشگاه برای تقویت درس ریاضی مدرسه،  تست زنی و بهره گرفتن از بهترین دبیران ریاضی روبرو هستند. این امر به دلیل وجود مراکز متعددی است که نتوانسته اند اعتماد دانش آموزان را در ارائه بهترین روند تدریس جلب کنند و گاهی با اهداف سودجویانه اقدام به انجام تبلیغات در جهت فریب دانش آموزان و اولیا کرده اند. ریاضی یکی از دروسی است که با توجه به تقاضای بالایی که از سمت دانش آموزان دارد، با تعداد زیاد مدرس مواجه است و همین امر نیز باعث میشود دانش آموزان در انتخاب معلم متبحر ریاضی دچار مشکل شوند. یک آموزشگاه خوب زمانی میتواند اعتبار خود را در شهر های بزرگ بالا ببرد که علاوه بر داشتن یک مکان فیزیکی و مورد تایید، از معلمین  با کیفیت و دارای مدرک تخصصی در زمینه آموزش بهره بگیرد و در مدارس برند تدریس کند. بنابراین برای یافتن بهترین آموزشگاه، پس از تحقیق و جست و جو و اطمینان از معتبر بودن آموزشگاه، مهم است که به خدمات وافعی که به دانش آموزان ارائه می دهند توجه کنید.

جهت ارتباط با مشاورین موسسه آموزشی  صدشو و دریافت اطلاعات مشاوره با شماره ۸۸۲۸۸۰۵۷-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به صدشو خوش آمدید

دانش آموز عزیز

برای اطلاع از خدمات آموزشی و شرکت در قرعه کشی , فرم زیر را تکمیل کنید​


    اطلاعات شما هرگز با شخص ثالث به اشتراک گذاشته نمی شود