Login

Register

Login

Register

بلاگ

همایش تیزهوشان

خدمات

همایش تیزهوشان

همایش تیزهوشان، چه تاثیری در آزمون ورودی تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم دارد؟

آیا باید در همایش تیزهوشان شرکت کنیم؟

چه مباحثی در همایش تیزهوشان ششم و همایش تیزهوشان نهم مورد توجه قرار می گیرد؟

 

چرا باید جمع بندی کنم؟
جمع بندی مطالب خوانده شده در هفته های آخر یکی از مهم ترین و سرنوشت ساز ترین مراحل آمادگی برای آزمون تیزهوشان است. هر چند می‌توان از این فرصت باقی مانده تا آزمون برای یادگیری مطالب تازه نیز استفاده کرد اما این کار یکی از بزرگترین اشتباهاتی است که داوطلبان آزمون ورودی تیزهوشان می‌توانند انجام دهند. شرط موفقیت در آزمون تیزهوشان فقط دانستن مطالب بیشتر نیست! بلکه باید از دانسته ها (هر چقدر که هست) بهترین بازدهی را داشته باشیم. اگر به ۶۰ درصد مطالب درسی مسلط باشید و روی آنها جمع بندی کرده باشید، احتمال موفقیت تان بسیار بیشتر از زمانی خواهد بود که ۱۰۰ درصد مطالب را یاد گرفته اید ولی جمع بندی مناسبی نداشته اید!

جهت ورود به سایت سازمان سمپاد اینجا را کلیک کنید

چگونه جمع بندی کنم؟
نحوه‌ی جمع بندی کردن مناسب مثل هر کار دیگری نیاز به یادگیری دارد. کارهای زیاد هست که برای یک جمع بندی خوب باید انجام بدهید: گرفتن آزمون آزمایشی از خود در خانه، بررسی و ارزیابی مشکلات شامل سوالات فراموش شده یا شک دار، رسیدگی به یادگیری های ناقص، مرور سریع کتاب ها و جزوات، تغذیه‌ی مناسب و … در همایش تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم موسسه آموزشی صدشوسعی شده کلیه نکات آموزشی به صورت خلاصه و مفید به داوطلب ارایه شود و راهکارهای مناسب  و مدیریت زمان مطابق با آخرین تغییرات آزمون ورودی تیزهوشان در همایش عرضه گردد.

ادرس مدارس تیزهوشان

چرا در همایش تیزهوشان موسسه صدشو شرکت کنم؟
تمامی دانش آموزان شرکت کننده در آزمون ورودی تیزهوشان را می توان به دو دسته تقسیم کرد: دسته ی اول داوطلبان ممتاز که برای کسب بهترین رتبه ها و قبولی در بهترین مدارس تیزهوشان شهر خودشان تلاش می کنند و دسته‌ی دوم داوطلبان متوسط که فقط قصد قبولی در آزمون را دارند. اگر جزو دسته اول هستید برای رسیدن به موفقیت های رتبه های برتر سال های قبل باید بدانید آنها چه مسیری را طی کرده و چگونه از این هفته های باقی مانده برای جمع بندی استفاده کرده اند. اگر جزو دسته‎ ی دوم هستید با جمع بندی درست همه مطالبی که تا الان یاد گرفته اید جلودار متوسط ها خواهید شد!

همایش تیزهوشان ششم

شرکت در همایش تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم به صورت زیرامکان پذیر است:

برای ثبت نام در همایش تیزهوشان با تدریس دکتر طهرانی(مدرس و سرگروه طراحان آزمون تیزهوشان)  و سایر مدرسین مدارس تیزهوشان شهر تهران،کافیست با دفتر موسسه آموزشی  صدشو به شماره 02188288057 تماس حاصل نمایید تا مراتب رزرو و شرکت شما در این همایش تخصصی داده شود.

جهت مشاهده کارنامه ها و مصاحبه پذیرفته شدگان تیزهوشان اینجا را کلیک کنید و وارد اینستاگرام موسسه آموزشی صدشو شوید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به صدشو خوش آمدید

دانش آموز عزیز

برای اطلاع از خدمات آموزشی و شرکت در قرعه کشی , فرم زیر را تکمیل کنید​


    اطلاعات شما هرگز با شخص ثالث به اشتراک گذاشته نمی شود