Login

Register

Login

Register

بلاگ

کلاس تقویتی صدشو

کلاس تقویتی

کلاس تقویتی صدشو

کلاس تقویتی صدشو: موسسه آموزشی صد شو زیر نظر دکتر طهرانی(مدرس و سرگروه طراحان آزمون تیزهوشان) از سال 1382 تاکنون در زمینه تقویت پایه درسی دانش آموزان به صورت تخصصی فعالیت می کند.

کلاس تقویتی

علت اهمیت این موضوع زمانی ملموس است که دانش آموزان افت تحصیلی ناگهانی  در یک پایه تحصیلی پیدا می کنند یا با داشتن نمرات خوب در کلاس نمی توانند در آزمونهای ورودی مدارس و کنکور موفق شوند. لذا لزوم تقویت نقاط ضعف پایه درسی از اهمیت بسیاربالایی برخوردار است. حتی علاقمندی به یک درس و رشته تحصیلی با تقویت پایه درسی و پیشرفت در نمره برای دانش آموز، ارتباط مستقیم دارد. چرا که عموما دانش آموزان به درسهایی علاقه مند هستند که پیشرفت درسی بیشتری در نمرات آن دارند.

کلاس تقویتی از دوم ابتدایی تا پایه دوازدهم

 متد تدریس دبیران موسسه آموزشی صد شو در کلاس تقویتی به صورت تفهیم مفهومی مطالب است و با این سبک تدریس، ضمن تفهیم کامل مباحث، ترس از پیشرفت درسی در دانش آموزان از بین می رود.

با توجه به اهمیت این بخش از آموزش،موسسه صد شو اقدام به تخصیص دپارتمانی از دبیران مطرح نموده است و با وسواس خاصی این دبیران از مدارس برتر انتخاب شده اند . ملاک ما در انتخاب دبیر فقط مدرک تحصیلی نیست و رصد فعالیت آموزشی و نتیجه گرایی دبیران برای به عهده گرفتن سکان کلاس اهمیت خاصی دارد مثلا” در کلاس تقویتی ریاضی ششم  ما با دانش آموزان ابتدایی سرو کار داریم که قطعا دبیر دبیرستان تسلط کافی بر دروس ابتدایی نخواهد داشت.

وقتی پدر و مادر فرزندشان را به موسسه آموزشی صد شو می سپارند انتظار دارند که آنها مطالب را کاملا مفهومی یاد بگیرند تا از هر آزمونی(تستی و تشریحی) سربلند بیرون بیایند. لذا دبیران این موسسه با روشهای نوین آموزشی سعی در رسیدن به این اهداف را دارند.

کلاس تقویتی صدشو

کلیه کلاسهای تقویتی بصورت به 3 روش خصوصی، گروهی(حضوری) و آنلاین(با استفاده از آخرین نرم افزارهای کلاسهای مجازی) برگزار می شود.

جهت ارتباط با مشاورین موسسه آموزشی  صدشو و دریافت اطلاعات کلاس تقویتی با شماره ۸۸۲۸۸۰۵۷-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به صدشو خوش آمدید

دانش آموز عزیز

برای اطلاع از خدمات آموزشی و شرکت در قرعه کشی , فرم زیر را تکمیل کنید​


    اطلاعات شما هرگز با شخص ثالث به اشتراک گذاشته نمی شود