بلاگ

کلاس آمادگی آزمون تیزهوشان ششم

اخبار

کلاس آمادگی آزمون تیزهوشان ششم

کلاس آمادگی آزمون تیزهوشان ششم

کلاس آمادگی آزمون تیزهوشان ششم موسسه آموزشی صد شو زیر نظر مستقیم دکتر علی طهرانی (مدرس و سرگروه طراحان آزمون تیزهوشان)از سال ۱۳۸۲ با هدف آموزش تخصصی داوطلبان آزمون تیزهوشان شروع به فعالیت کرد. کلاسهای تخصصی پرورش استعدادهای درخشان (که بصورت خصوصی، نیمه گروهی و آنلاین برگزار می شود)، توانسته دانش آموزان مستعد را به هدف والای خود برساند و آمادگی لازم را جهت موفقیت در آزمونهای مدارس تیزهوشان و سایر مدارس برتر فراهم نماید.

جهت تخصصی بودن کلاسهای این مرکز، از مدرسین مدارس علامه حلی و فرزانگان تهران بهره برده ایم تا طراحان آزمون تیزهوشان را به طور مستقیم با دانش آموز ارتباط دهیم و داوطلبان با نحوه طرح سوال آزمون تیزهوشان آشنا شوند.

کلاس تیزهوشان ششم

همچنین جزوات انحصاری آزمون ورودی تیزهوشان مرکز آموزشی صد شو با تالیف جناب دکتر طهرانی توانسته داوطلبان را با آخرین تغییرات این آزمون آشنا نماید تا دانش آموزان بروزترین جزوات آزمون ورودی را مطالعه نمایند.

کلاسهای تخصصی آزمون ورودی تیزهوشان از پایه چهارم در مرکز آموزشی صدشو برگزار می شود و نتایج قبول شدگان ما نشان داده، دانش آموزانی که از پایه های قبل از ششم  در این کلاسها شرکت کرده اند،(به دلیل تسلط بر دروس، مهارت تست زنی  و مدیریت زمان)۱۰۰% در آزمونهای ورودی مدارس تیزهوشان پذیرفته شده اند.

کلاس تیزهوشان پایه ششم به هفتم

با توجه به تغییرات صورت گرفته در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم، گزینش دانش آموزان برای ورود به مدارس سمپاد در این مقطع از طریق آزمونی که به صورت تلفیقی از سنجش هوش و استعداد تحلیلی می باشد صورت می گیرد. به همین منظور این گروه آموزشی اقدام به برگزاری کلاسهای آمادگی و آشنایی با تست های هوش استاندارد وبین المللی به منظور بالا بردن مهارت های دانش آموزان در آزمون سنجش هوش و در پاسخگویی به سوالات هوش در آ مون ورودی تیزهوشان پایه هفتم نموده است.

کلاسهای آمادگی تیزهوشان پایه ششم به هفتم شامل تدریس مباحث آموزشی آزمون تیزهوشان شامل آشنایی با انواع هوش(کلامی، غیر کلامی، تجسمی، ریاضی و …)، بررسی نحوه برخورد و آنالیز سوالات استعداد تحلیلی و حل نمونه سوالات  هوش و استعداد تحلیلی آزمونهای سالهای گذشته و تحلیل سوالات تالیفی می باشد.

نحوه برگزاری کلاسهای تیزهوشان مرکز آموزشی صدشو:

کلیه دوره های آموزشی مرکز صدشو بصورت خصوصی، نیمه گروهی و آنلاین برگزار می شود.

جهت ارتباط با مشاورین مرکز آموزشی صد شو و رزرو کلاسهای تخصصی آزمون تیزهوشان (استعداد تحلیلی) با شماره ۸۸۲۸۸۰۵۷-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به صدشو خوش آمدید

دانش آموز عزیز

برای اطلاع از خدمات آموزشی و شرکت در قرعه کشی , فرم زیر را تکمیل کنید


    اطلاعات شما هرگز با شخص ثالث به اشتراک گذاشته نمی شود