Login

Register

Login

Register

بلاگ

آزمون کانگورو

المپیاد / خدمات

آزمون کانگورو

آزمون کانگورو هر  ساله  در 29 فروردین ماه(به تقویم شمسی)  برگزار می گردد. سوالات  این  آزمون کاملا” به خلاقیت  واستعداد تحلیلی دانش آموز  در درس ریاضی مربوط می شود و نمونه  سؤالات آن را نمیتوان در کتاب  درسی  یافت  ولی  تمام  دانش  آموزان  در  هر سطحی می توانند در آن شرکت کنند و خلاقیت و استدلال خود را در درس ریاضی محک بزنند .  ریاضی کانگورو

روز و مسابقهٔ ریاضیات کانگورو در ماه مارس (فروردین) هر سال در تمام کشورهای عضو برگزار می‌شود. 

اهداف آزمون کانگورو:
تقویت اعتماد به نفس دانش‌آموزان در یادگیری ریاضیات
کمک به درک کاربرد ریاضیات در زندگی روزمره
لذت بردن از فعالیت‌های هوشمندانه ریاضی
علاقه‌مند کردن دانش‌آموزان به ریاضیات
افزایش مهارت حل مسئله ریاضی.

گروه المپیاد دانش آموزی موسسه آموزشی صد شو(زیر نظر دکتر طهرانی مدرس و سرگروه طراحان آزمون تیزهوشان)، به همت جمعی از مدال‌آوران و مدرسین المپیادی و اساتید دانشگاه از شهریور سال 1382 کار خود را آغاز نمود و در گامِ اول به منظور گسترش عدالت آموزشی در سراسر ایران، ساخت محتوای قوی و اطلاع‌رسانی بر بسترهای پیشگام و مجازی را در دستور کار قرار داد. برگزاری کلاسهای تخصصی المپیاد و تیزهوشان،کلاسهای تخصصی آزمون کانگورو، آزمون تیمز، آزمون ساسمو و دوره‌های آموزشی برای دانش‌آموزان و دبیران، از جمله اهداف تخصصی موسسه آموزشی صدشو است که از سال 1382 تاکنون دانش آموزان نخبه و پرتلاش را به اهداف والای آموزشی سوق داده است.

آزمون کانگورو

وبسایت رسمی آزمون جهانی انگورو: https://mathkangaroo.ir/

 

خرسندیم که این فعالیت‌ها، نقش مفید و پررنگی در پیشرفت دانش‌پژوهان ایران داشته است و با استقبال ده‌ها هزار نفر و کسب نتایج علمی و صنعتی عالی توسط دانش‌آموختگان این گروه، فعالیت‌های موسسه آموزشی صد شو روز‌به‌روز در حال گسترش است.

کلاسهای آزمون ریاضی کانگورو،آزمون تیمز، آزمون ساسمو و المپیاد علمی موسسه آموزشی صد شو، به سه طریق مختلف کلاس خصوصی/ کلاس گروهی/ کلاس اینترنتی(آنلاین) ، قابل دسترس است.

جهت ارتباط با مشاورین موسسه آموزشی  صدشو و دریافت اطلاعات مشاوره با شماره ۸۸۲۸۸۰۵۷-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.​

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به صدشو خوش آمدید

دانش آموز عزیز

برای اطلاع از خدمات آموزشی و شرکت در قرعه کشی , فرم زیر را تکمیل کنید​


    اطلاعات شما هرگز با شخص ثالث به اشتراک گذاشته نمی شود