بلاگ

کلاس فشرده تیزهوشان

تیزهوشان

کلاس فشرده تیزهوشان

اطلاعیه موسسه آموزشی صد شو درباره کلاس فشرده تیزهوشان (ریاضی،هوش و استعداد تحلیلی) ویژه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم (ریاضی، علوم، فارسی، هوش استعداد تحلیلی)

امروزه دیگر فقط کنکور دغدغه ی دانش آموزان و والدین نمی باشد. چراکه والدین دوراندیش ، با تدبیرِ به موقع در دوران ابتدایی و با صرف وقت و هزینه ای بسیار ناچیزتر از هزینه های سنگین کلاس های کنکور و دبیرستان های غیرانتفاعی سرنوشت فرزندان خود را بدست غول کنکور نمی سپارند. 

 هر ساله ثبت نام آزمون برای ورودی سال بعد این مدارس خاص در اسفند انجام شده و دریافت کارت و آزمون در میانه اردیبهشت می باشد. اینگونه است که دانش آموزان، با ورود به مدارس نمونه و تیزهوشان آینده تحصیلی خود در دانشگاه های برتر را تضمین می نمایند.

با توجه به اعلان سازمان سمپاد درباره آزمون تيزهوشان پايه ششم به هفتم و نهم به دهم و اهمیت بیش از پیش درس استعداد تحلیلی در آزمون تيزهوشان، موسسه آموزشی صد شو در نظر دارد كلاس‌هاي فشرده‌اي براي تدریس تخصصی ریاضی، هوش و استعداد تحلیلی( ویژه دانش آموزان پایه ششم و نهم بصورت مجزا) برگزار نماید.

دوره فشرده تیزهوشان

جزوات تیزهوشان

با توجه به هدفمندی موسسه آموزشی صد شو در ارتقا سطح علمی و به طبع آن موفقیت دانش آموزان این سرزمین، واحد انتشارات موسسه اقدام به تهیه جزوات اختصاصی آزمون تیزهوشان نموده است که با تدریس دبیران حرفه ای این موسسه و شرکت در آزمونهای ادواری، عملا موفقیت عزیزانمان حتمی خواهد بود.

قابل ذکر است تدریس کلیه دروس زیر نظر و با جزوات اختصاصی دکتر علی طهرانی مدرس و سرگروه طراحان آزمون تیزهوشان برگزار می شود.

آخرین اطلاعات آزمون تیزهوشان را درسایت https://azmoon.medu.ir/  مشاهده نمایید

رزرو کلاسهای تیزهوشان

جهت ارتباط با مشاورین موسسه آموزشی صد شو و رزرو کلاس فشرده تیزهوشان(هوش و استعداد تحلیلی) با شماره ۸۸۲۸۸۰۵۷-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

قابل ذکر است دوره آموزشی به صورت کلاسهای گروهی حضوری و آنلاین برگزار می شود.

به دلیل ظرفیت محدود ، اولويت با دانش آموزاني مي‌باشد كه نسبت به ثبت نام زودتر اقدام نمايند.

معیار سنجش موفقیت ما آمار قبولی ماست.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به صدشو خوش آمدید

دانش آموز عزیز

برای اطلاع از خدمات آموزشی و شرکت در قرعه کشی , فرم زیر را تکمیل کنید​


    اطلاعات شما هرگز با شخص ثالث به اشتراک گذاشته نمی شود