Login

Register

Login

Register

کلاس آمادگی تیزهوشان ششم(پاییز)

کلاس آمادگی تیزهوشان ششم(پاییز)

کلاس آمادگی تیزهوشان ششم(پاییز)

والدین محترم، دانش آموزان سخت کوش

با سلام

به اطلاع می رساند کلاس آمادگی تیزهوشان ششم موسسه صدشو، همانند سالهای گذشته از اواخر مهرماه آغاز خواهد شد.هدف از این دوره ارتقای سطح علمی شرکت کنندگان جهت موفقیت در آزمونهای مدارس برتر بویژه  تیزهوشان است. شرکت در این دوره نیازمند تلاش مضاعف دانش آموزان و نیز اجرای رهنمودهایی است که توسط مدرس در جلسات بیان می شود. این دوره برای یک دانش آموز با انگیزه و پرتلاش طراحی شده است تا  با استفاده از جزوات اختصاصی،  تدریس اساتید وتست زنی مداوم، ضمن یادگیری مدیریت زمان، در کلیه آزمونهای ورودی مدارس (بویژه تیزهوشان) سربلند و موفق ظاهر شود، ان شا الله.

شروع دوره: 28 مهر ماه 1400 – از ساعت 19:15 لغایت 20:45

طول دوره: 30 جلسه

روز برگزاری: دوشنبه ها و چهارشنبه ها

مدت هر جلسه: 90 دقیقه

هدف دوره: در کلاس آمادگی تیزهوشان ششم ،  کلیه نکات آزمون ورودی تیزهوشان مطابق با آخرین تغییرات این آزمون (شامل مباحث هوش ریاضی، هوش کلامی،هوش منطقی، هوش غیر کلامی، خلاقیت و استعداد تحلیلی) تدریس خواهد شد.

دوره در فضای نرم افزار Big blue button برگزار می شود.

این دوره شامل آزمونهای دوره ای جهت بررسی سطح علمی و بررسی نقاط ضعف دانش آموز می باشد.

پس از اتمام این دوره ، کلاس تست زنی با هدف تلفیق مباحث مختلف آموزشی در سوالات آزمونهای تیزهوشان و سایر آزمونهای ورودی مدارس برتر تا زمان برگزاری آزمون ورودی تیزهوشان برگزار خواهد شد.

نحوه پرداخت: به اطلاع می رساند امکان پرداخت اقساطی وجه کلاس در دو بخش وجود دارد. در بخش اول مبلغ 3 میلیون تومان در بدو ثبت نام  و مابقی وجه تا پایان  آذر ماه واریز شود. جهت پرداخت اقساطی وجه واریزی را در قسمت عملیات مالی قید نمایید.

مبلغ دوره 47,000,000 ﷼
مدیر آموزش دکتر طهرانی
مدت 45 ساعت
درس 1
زبان فارسی
مدت برگزاری مهر لغایت بهمن

به صدشو خوش آمدید

دانش آموز عزیز

برای اطلاع از خدمات آموزشی و شرکت در قرعه کشی , فرم زیر را تکمیل کنید​


    اطلاعات شما هرگز با شخص ثالث به اشتراک گذاشته نمی شود