آزمون تعیین سطح هوش و استعداد تحلیلی

کلاس تیزهوشان پنجم

ثبت نام اقساطی در دوره فقط با پرداخت 60 درصد مبلغ دوره در هنگام ثبت نام (3.5 میلیون تومان) و 40 درصد  (2.4 میلیون تومان) در تاریخ اول مهر ماه

ثبت نام اقساطی در دوره فقط با پرداخت 60 درصد مبلغ دوره در هنگام ثبت نام (4 میلیون تومان) و 40 درصد  (2.7 میلیون تومان) در تاریخ اول مهر ماه

ثبت نام اقساطی در دوره فقط با پرداخت 60 درصد مبلغ دوره در هنگام ثبت نام (3.5 میلیون تومان) و 40 درصد  (2.4 میلیون تومان) در تاریخ اول آذر ماه

ثبت نام اقساطی در دوره فقط با پرداخت 60 درصد مبلغ دوره در هنگام ثبت نام (4 میلیون تومان) و 40 درصد (2.7 میلیون تومان) در تاریخ اول آذر ماه

ویژگی های برتر کلاس آمادگی تیزهوشان پنجم

در کلاس آمادگی تیزهوشان پنجم، کلیه نکات آزمون ورودی تیزهوشان مطابق با آخرین تغییرات این آزمون (شامل مباحث هوش ریاضی، هوش کلامی، هوش منطقی، هوش غیر کلامی، خلاقیت و استعداد تحلیلی) توسط دبیران مدارس تیزهوشان شهر تهران تدریس خواهد شد.

این دوره شامل جزوات اختصاصی موسسه می باشد که در آن تدریس و تست های هدفمند جهت تثبیت مطالب تالیف شده است.

این دوره شامل آزمون های دوره ای جهت بررسی سطح علمی، بررسی روند پیشرفت و رفع نقاط ضعف دانش آموز می باشد.

آموزشگاه علمی صدشو با سالانه بیش از صدها قبولی در آزمون تیزهوشان، با افتخار بیشترین تعداد قبولی تیزهوشان را در سال ها گذشته کسب کرده است و با بهره گیری از اساتید مدارس تیزهوشان شهر تهران،یکی از پرطرفدار ترین مجموعه های آموزشی در کشور می باشد. مفتخریم همچون سالهای گذشته  در سال  تحصیلی  جدید هم میزبان دانش آموزانی از شمالی ترین نقطه کشور تا جنوبی ترین نقطه باشیم تا ضمن شکوفایی استعدادهای نهفته ، بتوانیم  نسبت به هدفمندی آن برنامه های تخصصی ارایه نماییم.

کلاس های آموزشی موسسه صدشو در ۲ نوع حضوری و آنلاین برای سال تحصیلی  جدید برگزار میگردد. که شما میتوانید در هر نوع که علاقه مند بودید ثبت نام کنید.

به دلیل استقبال بالای دانش آموزان و والدین دور اندیش، هر ساله 10 الی 15 سانس کلاس برای هر نوع کلاس های حضوری و آنلاین در پایه پنجم برگزار می گردد. که از این نظر میتوانید هر سانسی که زمان آن با زمان دانش آموز شما فیکس است انتخاب کنید. البته می بایست زودتر اقدام کنید.

هدف از  پکیج  آموزشی آمادگی تیزهوشان (ویژه دانش آموزان پایه پنجم) در موسسه آموزشی صدشو، ارتقای سطح علمی شرکت کنندگان جهت موفقیت در آزمونهای مدارس برتر به ویژه آزمون تیزهوشان است. شرکت در این دوره نیازمند تلاش مضاعف دانش آموزان و نیز اجرای رهنمودهایی است که توسط مدرسین مدارس تیزهوشان در جلسات بیان می شود . حضور در این دوره؛ شما را از شرکت در کلاسهای  مشابه بی نیاز می کند.

سال ها تجربه به ما ثابت کرده که برای قبولی در آزمون تیزهوشان ،کلاس پنجم به اندازه کلاس ششم برای دانش آموزا مهمه به همین خاطر، کلاسهای آمادگی تیزهوشان در پایه پنجم  در دو دوره مجزا (اسمارت و تیزورس) به صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود. 

دوره تیزورس تیزهوشان:

دوره تیزورس، شامل تدریس سرفصل های آزمون ورودی تیزهوشان (تدریس مباحث هوش ریاضی و انواع هوش‌کلامی و غیرکلامی با تاکید بر مباحث هوش ریاضی و منطقی) منطبق با آخرین تغییرات آزمون تیزهوشان می باشد.

در این دوره، روشهای تست زنی هر مبحث، بصورت موضوعی و مفهومی توسط اساتید مدارس تیزهوشان، آموزش داده می شود تا دانش آموز عملا بتواند با آموزه های این دوره، با مطالب و تستهای آزمون تیزهوشان آشنا شود. این دوره شامل آزمونهای دوره ای هدفمند جهت سنجش روند تحصیلی دانش آموز می باشد و در صورت نیاز روشهای مطالعه و اصلاح روند مطالعه توسط مشاوران تخصصی  مجموعه ارایه خواهد شد.
تدریس هدفمند این دوره توسط دبیران مدارس تیزهوشان شهر تهران انجام می شود تا انتقال مطالب توسط اساتید مرتبط با آزمون تیزهوشان، تخصصی تر انجام شده و آموزشی در چارچوب استاندارد آزمون و مطابق با آخرین تغییرات تیزهوشان اجرا شود تا دانش آموز پس از اتمام این دوره، بر همه مطالب هوش و استعداد تحلیلی تسلط لازم و کافی  داشته باشد.

 

دوره اسمارت تیزهوشان:

اساس این دوره، بر پایه تست زنی، حل سوالات چهار گزینه ای تلفیقی(بیان چند مبحث از انواع هوش در یک سوال) و تدریس و حل موشکافانه مباحث مطرح شده در آزمون تیزهوشان(با تاکید بر مطالب هوش کلامی و غیر کلامی) است.

در این دوره، پس از تدریس  جزوات تخصصی  آمادگی تیزهوشان، یک سوال از چندین مبحث طرح می شود تا میزان توانایی  و تسلط دانش آموز سنجش شود و دانش آموز توانایی حل تستهای ترکیبی (که در حال حاضر در آزمونهای تیزهوشان مطرح می شود) را کسب کند. تکالیف چالش برانگیز، جهت عادت به فکر کردن، افزایش دقت و تمرکز دانش آموز و رفع اشکالات آزمونهای سالهای گذشته در این دوره انجام می گیرد.
همچنین در این دوره از کلاس های تیزهوشان، آموزشهای مرتبط در زمینه نحوه مدیریت زمان و تسلط بر استرس کاذب آموزش داده خواهد شد.

در نتیجه پس از این دوره دانش آموز تسلط کافی بر مطالب آزمون تیزهوشان ، تکنیکهای تست زنی، مدیریت سوالات(اولویت بندی سوالات بر اساس میزان سختی و مدت پاسخگویی ) و مدیریت زمان را کسب خواهد کرد.
این دوره نیز مانند دوره نخست(دوره تیزورس) شامل آزمونهای هدفمند و دوره ای جهت بررسی نقاط ضعف احتمالی و رفع اشکالات علمی خواهد بود . در کل دوره (در صورت نیاز) مشاور تحصیلی جهت راهنمایی، بررسی مشکلات و رفع موانع یادگیری در کنار دانش آموز خواهد بود.
تدریس تخصصی این دوره  نیز توسط دبیران مدارس تیزهوشان شهر تهران انجام می شود تا انتقال مطالب توسط اساتید مرتبط با آزمون تیزهوشان هدفمند تر انجام شود و آموزشی در چارچوب استاندارد آزمون انجام گیرد. همچنین دانش آموزان پس از اتمام این دوره، بر همه مطالب هوش و استعداد تحلیلی و نحوه مدیرت زمان تسلط لازم و کافی را خواهند داشت.

قبولی در تیزهوشان ششم به هفتم چقدر ارزشمند است؟

با قبولی در تیزهوشان ششم، شما میبایست هر ساله شهریه ی ناچیزی به مدارس سمپاد (در صورت توانایی مالی )پرداخت کنید که این شهریه برای هر سال آموزش در این مدارس، حدود 10 تا 15 درصد بهترین مدارس غیر انتفاعی آن منطقه است که مبلغ بسیار ناچیزی است.  مدارس تیزهوشان جز بهترین مدارس از نظر کسب رتبه های برتر کنکور سراسری هستند بطوری که حدود ۷۰% رتبه های زیر هزار کنکور سراسری از این مدارس است،  تفاوت زیاد مدارس غیرانتفاعی برتر و تیزهوشان در شهریه، امکانات ، اساتید برجسته و کار آزموده و درصد قبولی در آزمونهای سراسری و المپیادهای علمی  است.

ثبت نام کن جا نمونی!

دوره های در حال ثبت نام ...