ثبت نام اقساطی در دوره فقط با پرداخت 60 درصد مبلغ دوره در قسط اول (3 میلیون , 600 هزار تومان) و 40 درصد در قسط دوم (2 میلیون و 400 هزار تومان)

ثبت نام اقساطی در دوره فقط با پرداخت 60 درصد مبلغ دوره در قسط اول (3 میلیون , 900 هزار تومان) و 40 درصد در قسط دوم (2 میلیون و 600 هزار تومان)

ثبت نام اقساطی در دوره فقط با پرداخت 60 درصد مبلغ دوره در قسط اول (3 میلیون , 600 هزار تومان) و 40 درصد در قسط دوم (2 میلیون و 400 هزار تومان)

دانش آموزانی که کلیه دروس سال قبل را با امتیاز خیلی خوب گذرانده اند در صورت پرداخت نقدی، از ۱۰٪ تخفیف برخوردار می شوند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۸۸۲۸۸۰۵۷ تماس حاصل نمایید.

دوره  آمادگی تیزهوشان پایه پنجم، در دو بخش (اسمارت و تیزورس) به صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود. 

در دوره تیزورس مباحث هوش ریاضی و استعداد تحلیلی در دو ترم تابستانی (تیر تا دی ماه) یا پاییزی (مهر تا دی ماه) با تاکید بر مباحث هوش ریاضی تدریس می شود.

 دوره اسمارت که از بهمن تا اردیبهشت ادامه می یابد، دانش آموز با کلیه مباحث هوش و استعداد تحلیلی و نحوه تست زنی و مدیریت زمان آشنا خواهد شد.

آمار قبولی های موسسه نشان می دهد دانش  آموزانی که از سال پنجم ابتدایی در کلاسهای آمادگی تیزهوشان شرکت می کنند به دلیل آشنایی با بسیاری از نکات علمی  و تست زنی بیشتر، درصد موفقیت قابل توجهی نسبت به رقبایی که از پایه ششم شروع به  تست زنی می کنند، دارند.

موسسه آموزشی صدشو با برگزاری کلاس های آمادگی آزمون تیزهوشان پنجم ورودی مدارس سمپاد و با همکاری اساتید مدارس تیزهوشان شهر تهران توانسته است گامی بسیار موثر در موفقیت دانش آموزان عزیز در آزمون تیزهوشان ورودی  بردارد.

آزمون ورودی تیزهوشان ششم به هفتم فقط از مباحث هوش و استعداد تحلیلی است و از کتب درسی سوالی مطرح نخواهد شد. کلاسهای آمادگی تیزهوشان پایه پنجم موسسه صدشو شامل دو دوره مجزا است. دوره اسمارت  و دوره تیزورس. در دوره تیزورس به تدریس انواع هوش های ریاضی، کلامی و غیر کلامی خواهیم پرداخت و آزمون هایی جهت بررسی پیشرفت تحصیلی گرفته خواهد شد. در دوره اسمرت به آموزش تفهیمی، هدفمند و بررسی تست های   مشابه آزمون تیزهوشان(تلفیقی) خواهیم پرداخت.

 

ویژگی های برتر کلاس آمادگی تیزهوشان پنجم

در کلاس آمادگی تیزهوشان پنجم، کلیه نکات آزمون ورودی تیزهوشان مطابق با آخرین تغییرات این آزمون (شامل مباحث هوش ریاضی، هوش کلامی، هوش منطقی، هوش غیر کلامی، خلاقیت و استعداد تحلیلی) توسط دبیران مدارس تیزهوشان شهر تهران تدریس خواهد شد.

این دوره شامل جزوات اختصاصی موسسه می باشد که در آن تدریس و تست های هدفمند جهت تثبیت مطالب تالیف شده است.

این دوره شامل آزمون های دوره ای جهت بررسی سطح علمی، بررسی روند پیشرفت و رفع نقاط ضعف دانش آموز می باشد.

دوره تیزورس تیزهوشان:

دوره تیزورس، شامل تدریس سرفصل های آزمون ورودی تیزهوشان (تدریس مباحث هوش ریاضی و انواع هوش‌کلامی و غیرکلامی) منطبق با آخرین تغییرات آزمون تیزهوشان می باشد.

در این دوره، روشهای تست زنی هر مبحث بصورت موضوعی و مفهومی توسط دبیران مدارس تیزهوشان آموزش داده می شود تا دانش آموز عملا بتواند با آموزه های این دوره، با مطالب و تستهای آزمون تیزهوشان آشنا شود. این دوره شامل آزمونهای دوره های هدفمند جهت سنجش روند تحصیلی دانش آموز می باشد و در صورت نیاز روشهای مطالعه و اصلاح روند مطالعه ارایه خواهد شد.
تدریس تخصصی این دوره توسط دبیران مدارس تیزهوشان شهر تهران انجام می شود تا انتقال مطالب توسط اساتید مرتبط با آزمون تیزهوشان هدفمند تر انجام شده و آموزشی در چارچوب استاندارد آزمون و مطابق با آخرین تغییرات آزمون ورودی تیزهوشان اجرا شود تا دانش آموز پس از اتمام این دوره، بر همه مطالب هوش و استعداد تحلیلی تسلط لازم و کافی  داشته باشد.

دوره اسمارت تیزهوشان:

 اساس این دوره، بر پایه تست زنی و حل سوالات چهار گزینه ای تلفیقی(بیان چند مبحث از انواع هوش در یک سوال)  و تدریس و حل موشکافانه مطالب مربوطه است.

در این شیوه یک سوال از چندین مبحث طرح می شود تا میزان توانایی  و تسلط دانش آموز سنجش شود و دانش آموز توانایی حل تستهای ترکیبی (که در حال حاضر در آزمونهای تیزهوشان مطرح می شود) را کسب کند. تکالیف چالش برانگیز، جهت عادت به فکر کردن، افزایش دقت و تمرکز دانش آموز و رفع اشکالات آزمونهای سالهای گذشته در این دوره انجام می گیرد.
همچنین در این دوره، آموزشهای مرتبط در زمینه نحوه مدیریت زمان و تسلط بر استرس کاذب آموزش داده خواهد شد.

در نتیجه پس از این دوره دانش آموز تسلط کافی بر مطالب آزمون تیزهوشان ، تکنیکهای تست زنی، مدیریت سوالات(اولویت بندی سوالات بر اساس میزان سختی) و مدیریت زمان را کسب خواهد کرد.
این دوره نیز مانند دوره نخست(دوره تیزورس) شامل آزمونهای هدفمند و دوره ای جهت بررسی نقاط ضعف احتمالی و رفع اشکالات علمی خواهد بود . در کل دوره (در صورت نیاز)، مشاور تحصیلی جهت راهنمایی، بررسی مشکلات و رفع موانع یادگیری در کنار دانش آموز خواهد بود.
تدریس تخصصی این دوره  نیز توسط دبیران مدارس تیزهوشان شهر تهران انجام می شود تا انتقال مطالب توسط اساتید مرتبط با آزمون تیزهوشان هدفمند تر انجام شود و آموزشی در چارچوب استاندارد آزمون انجام گیرد. همچنین دانش آموزان پس از اتمام این دوره، بر همه مطالب هوش و استعداد تحلیلی و نحوه مدیرت زمان تسلط لازم و کافی را خواهند داشت.

ثبت نام کن جا نمونی!

دوره های در حال ثبت نام ...