آزمون تعیین سطح هوش و استعداد تحلیلی

کلاس تیزهوشان ششم

ثبت نام اقساطی در دوره فقط با پرداخت 60 درصد مبلغ دوره در هنگام ثبت نام (3.7 میلیون تومان) و 40 درصد (2.45 میلیون تومان) در تاریخ اول مهر ماه

ثبت نام اقساطی در دوره فقط با پرداخت 60 درصد مبلغ دوره در هنگام ثبت نام(4.3 میلیون تومان) و 40 درصد (2.9 میلیون تومان) در تاریخ اول مهر ماه

ثبت نام اقساطی در دوره فقط با پرداخت 60 درصد مبلغ دوره در هنگام ثبت نام(3.7 میلیون تومان) و 40 درصد(2.45 میلیون تومان) در تاریخ اول آذر ماه

ثبت نام اقساطی در دوره فقط با پرداخت 60 درصد مبلغ دوره در هنگام ثبت نام (4.3 میلیون تومان) و 40 درصد (2.9 میلیون تومان) در تاریخ اول آذر ماه

با ما تیزهوشانی شو !

دانش آموزان و اولیای گرامی در مورد موسسه آموزشی صدشو چه می گویند؟

قبولی های 1397
0 +
قبولی های 1398
0 +
قبولی های 1399
0 +
قبولی های 1400
0 +
قبولی های 1401
0 +

آموزشگاه علمی صدشو با سالانه بیش از صدها قبولی در آزمون تیزهوشان، با افتخار بیشترین تعداد قبولی تیزهوشان را در سال ها گذشته کسب کرده است و با بهره گیری از اساتید مدارس تیزهوشان شهر تهران،یکی از پرطرفدار ترین مجموعه های آموزشی در کشور می باشد. مفتخریم همچون سالهای گذشته  در سال  تحصیلی  جدید هم میزبان دانش آموزانی از شمالی ترین نقطه کشور تا جنوبی ترین نقطه باشیم تا ضمن شکوفایی استعدادهای نهفته ، بتوانیم  نسبت به هدفمندی آن برنامه های تخصصی ارایه نماییم.

کلاس های آموزشی موسسه صدشو در ۲ نوع حضوری و آنلاین برای سال تحصیلی  جدید برگزار میگردد. که شما میتوانید در هر نوع که علاقه مند بودید ثبت نام کنید.

به دلیل استقبال بالای دانش آموزان هر ساله ۱۵ الی ۲۰ سانس کلاس برای هر نوع کلاس های حضوری و آنلاین برگزار میگردد. که از این نظر میتوانید هر سانسی که زمان آن با زمان دانش آموز شما فیکس است انتخاب کنید. البته می بایست زودتر اقدام کنید.

هدف از  پکیج  آموزشی آمادگی تیزهوشان در موسسه آموزشی صدشو، ارتقای سطح علمی شرکت کنندگان جهت موفقیت در آزمونهای مدارس برتر به ویژه آزمون تیزهوشان است. شرکت در این دوره نیازمند تلاش مضاعف دانش آموزان و نیز اجرای رهنمودهایی است که توسط مدرسین مدارس تیزهوشان در جلسات بیان می شود . حضور در این دوره؛ شما را از شرکت در کلاسهای  مشابه بی نیاز می کند.

دوره تیزورس تیزهوشان:

دوره تیزورس، شامل تدریس سرفصل های آزمون ورودی تیزهوشان (تدریس مباحث هوش ریاضی و انواع هوش‌کلامی و غیرکلامی با تاکید بر مباحث هوش ریاضی و منطقی) منطبق با آخرین تغییرات آزمون تیزهوشان می باشد.

در این دوره، روشهای تست زنی هر مبحث، بصورت موضوعی و مفهومی توسط اساتید مدارس تیزهوشان، آموزش داده می شود تا دانش آموز عملا بتواند با آموزه های این دوره، با مطالب و تستهای آزمون تیزهوشان آشنا شود. این دوره شامل آزمونهای دوره ای هدفمند جهت سنجش روند تحصیلی دانش آموز می باشد و در صورت نیاز روشهای مطالعه و اصلاح روند مطالعه توسط مشاوران تخصصی  مجموعه ارایه خواهد شد.
تدریس هدفمند این دوره توسط دبیران مدارس تیزهوشان شهر تهران انجام می شود تا انتقال مطالب توسط اساتید مرتبط با آزمون تیزهوشان، تخصصی تر انجام شده و آموزشی در چارچوب استاندارد آزمون و مطابق با آخرین تغییرات تیزهوشان اجرا شود تا دانش آموز پس از اتمام این دوره، بر همه مطالب هوش و استعداد تحلیلی تسلط لازم و کافی  داشته باشد.

دوره اسمارت تیزهوشان

اساس این دوره، بر پایه تست زنی، حل سوالات چهار گزینه ای تلفیقی(بیان چند مبحث از انواع هوش در یک سوال) و تدریس و حل موشکافانه مباحث مطرح شده در آزمون تیزهوشان(با تاکید بر مطالب هوش کلامی و غیر کلامی) است.

در این دوره، پس از تدریس  کتابهای تخصصی تیزهوشان جناب دکتر طهرانی، یک سوال از چندین مبحث طرح می شود تا میزان توانایی  و تسلط دانش آموز سنجش شود و دانش آموز توانایی حل تستهای ترکیبی (که در حال حاضر در آزمونهای تیزهوشان مطرح می شود) را کسب کند. تکالیف چالش برانگیز، جهت عادت به فکر کردن، افزایش دقت و تمرکز دانش آموز و رفع اشکالات آزمونهای سالهای گذشته در این دوره انجام می گیرد.
همچنین در این دوره از کلاس های تیزهوشان، آموزشهای مرتبط در زمینه نحوه مدیریت زمان و تسلط بر استرس کاذب آموزش داده خواهد شد.

در نتیجه پس از این دوره دانش آموز تسلط کافی بر مطالب آزمون تیزهوشان ، تکنیکهای تست زنی، مدیریت سوالات(اولویت بندی سوالات بر اساس میزان سختی و مدت پاسخگویی ) و مدیریت زمان را کسب خواهد کرد.
این دوره نیز مانند دوره نخست(دوره تیزورس) شامل آزمونهای هدفمند و دوره ای جهت بررسی نقاط ضعف احتمالی و رفع اشکالات علمی خواهد بود . در کل دوره (در صورت نیاز) مشاور تحصیلی جهت راهنمایی، بررسی مشکلات و رفع موانع یادگیری در کنار دانش آموز خواهد بود.
تدریس تخصصی این دوره  نیز توسط دبیران مدارس تیزهوشان شهر تهران انجام می شود تا انتقال مطالب توسط اساتید مرتبط با آزمون تیزهوشان هدفمند تر انجام شود و آموزشی در چارچوب استاندارد آزمون انجام گیرد. همچنین دانش آموزان پس از اتمام این دوره، بر همه مطالب هوش و استعداد تحلیلی و نحوه مدیرت زمان تسلط لازم و کافی را خواهند داشت.

همه ساله موسسه آموزشی صدشو با همکاری اساتید مدارس تیزهوشان تهران اقدام به برگزاری 10 دوره آزمون شبیه ساز تیزهوشان مجزا(بصورت حضوری و غیر حضوری) برای داوطلبان آزمون تیزهوشان می نماید تا دانش آموز با تسلط بر مباحث و نکات تست زنی و همچنین مدیریت زمان و استرس، با موفقیت، آزمون تیزهوشان ششم را پشت سر قرار دهد. قابل ذکر است ثبت نام آزمونهای شبیه ساز تیزهوشان ششم از آذر ماه آغاز خواهد شد.

 

ویژگی های برتر کلاس آمادگی تیزهوشان ششم

در کلاس آمادگی تیزهوشان ششم ، کلیه نکات آزمون ورودی تیزهوشان مطابق با آخرین تغییرات این آزمون (شامل مباحث هوش ریاضی، هوش کلامی، هوش منطقی، هوش غیر کلامی، خلاقیت و استعداد تحلیلی) توسط دبیران مدارس تیزهوشان شهر تهران تدریس خواهد شد.

این دوره شامل جزوات و کتب اختصاصی موسسه می باشد که در آن تدریس و تست های هدفمند جهت تثبیت مطالب تالیف شده است.

این دوره شامل آزمون های دوره ای جهت بررسی سطح علمی، بررسی روند پیشرفت و رفع نقاط ضعف دانش آموز می باشد.

چرا باید در مدارس تیزهوشان درس بخوانیم؟

یکی از امتحان‌هایی که در پایه ششم به هفتم برای دانش‌آموزان سرنوشت‌ساز است، آزمون تیزهوشان است. اما چرا این آزمون را ما می‌گیم سرنوشت‌ساز ؟ به دلیل این‌که قبولی در آزمون تیزهوشان می‌تونه یکی از راه‌های مؤثر برای موفقیت در آینده تحصیلی دانش‌آموز و تضمین قبولی در کنکور سراسری و موفقیت در آینده شغلی اون باشه.

قبل‌ از این‌که ما به بررسی آزمون بپردازیم قصد داریم که به این‌موضوع بپردازیم که چرا باید در آزمون تیزهوشان شرکت بکنیم و در این آزمون موفق بشیم؟

در پاسخ باید بگوییم که طبق آماری که همه‌ساله، سازمان سنجش کشور اعلام می‌کنه، بیش‌از 80% نفرات اول کنکور سراسری، از دانش‌آموختگان مدارس تیزهوشان هستند و این نشان‌دهنده اینه که این مدارس از سطح علمی بالایی برخوردار هستند و دانش‌آموزی که در این مدارس قبول می‌شه عملاً قبول شدنش در دانشگاه‌های معتبر و تراز اول کشور تضمینه.

یکی از مواردی که قبولی در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم رو مهم تر جلوه می‌ده اینه که کسانی که در این پایه موفق به قبولی در آزمون تیزهوشان میشن به راحتی می تونن در دوره متوسطه دوم پذیرفته بشن.

بد نیست بدانید که ...​

آزمون ورودی تیزهوشان(سمپاد) پایه ششم به هفتم، فقط از مباحث هوش و استعداد تحلیلی است و از کتب درسی سوالی مطرح نخواهد شد. مباحث هوش و استعداد تحلیلی که راساً موضوع خاص خودش را دارد و باید داوطلب آزمون تیزهوشان حتماً در کلاس‌های آمادگی تیزهوشان شرکت کند تا با این تیپ سوال‌های هوش و استعداد تحلیلی آشنا شود.

تست زنی مباحث هوش و استعداد تحلیلی روش های مختلفی دارد که عموما در کتب مرتبط به آزمون تیزهوشان هم به صورت پراکنده و ناقص به آن پرداخته شده است. پس باید جهت انسجام مطالب، آشنایی با انواع مباحث هوش و استعداد تحلیلی، روشهای تست زنی و آشنایی با نحوه مدیریت زمان در کلاسهای آمادگی تیزهوشان پایه ششم به هفتم شرکت کنید.

3 نکته مهم برای موفقیت در آزمون استعدادهای درخشان:

 اولین نکته، نگاه به رقبای خودتون هست. همون‌طور که می‌دونین رقبای شما از سال‌های قبل از آزمون تیزهوشان دارن در کلاس‌های آمادگی ورود به مدارس تیزهوشان شرکت می‌کنند(عموماً داوطلبان برای آزمون تیزهوشان ششم از پایه چهارم شروع به کلاس رفتن می کنن). پس ما باید به اون‌ها نگاه بکنیم و خودمون رو هر چه زودتر آماده کنیم.

 موضوع مهم دیگه؛ برای موفقیت در آزمون تیزهوشان، یادگیری نکات تستی مباحث مطرح شده در آزمون تیزهوشان خیلی مهمه. مطالب هوش و استعداد تحلیلی در کتب درسی مدارس جایگاهی ندارن و فقط باید در کلاس آمادگی تیزهوشان شرکت کنیم تا با انواع مباحث هوش و استعداد تحلیلی آشنا بشیم.

 و نکته پایانی… همون‌طور که گفتیم مدیریت زمان در آزمون تیزهوشان خیلی خیلی مهمه و لازمه ی رعایت مدیریت زمان اینه که دانش‌آموز تسلط کافی بر مباحث داشته باشه. تسلطی که فرای تسلط بر مباحث کتاب درسی است و نیاز به تمرین و تکرار داره.

منابع آزمون تیزهوشان صدشو
منابع آزمون تیزهوشان ششم

 

بررسی مفاد و منابع آزمون ششم به هفتم:

در پایه ششم به هفتم آزمون تیزهوشان فقط مباحث هوش و استعداد تحلیلی مورد سوال قرار می گیره که طی دو دفترچه در اختیار دانش‌آموز ها قرار داده میشه. سوالات دفترچه شماره یک آزمون تیزهوشان ششم، فقط از مباحث هوش و استعداد تحلیلیه و دفترچه شماره دو سوالات سرعت و دقت.

کل مواردی که در آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم مطرح می‌شه در کتب درسی پایه‌ریزی نشده. چون در کتب درسی دانش آموزان پایه ششم، درسی درمورد هوش و استعداد تحلیلی وجود نداره. به‌همین خاطر لازمه که دانش‌آموزی که هدفمنده و می‌خواد در آزمون تیزهوشان قبول بشه، در کلاس‌های آمادگی آزمون تیزهوشان شرکت کنه.

ثبت نام کن جا نمونی!

دوره های در حال ثبت نام ...