بلاگ

آموزش مکاتبه ای تیزهوشان

اطلاعات مفید

آموزش مکاتبه ای تیزهوشان

آموزش مکاتبه ای تیزهوشان

هر ساله تعداد قابل توجهی از علاقمندان حضور در مدارس تیزهوشان ، به دلیل عدم دسترسی به امکانات آموزشی و جزوات معتبر، فرصت آمادگی برای آزمون ورودی تیزهوشان را از دست می دهند. مسافت زیاد، نداشتن فرصت کافی و یا عدم دسترسی به کلاسهای تخصصی این آزمون، ابعادی از دلایل محروم ماندن دانش آموزان با استعداد ساکن در شهرستان ها از امکانات و آموزش های صحیح و مناسب است.

جزوات مکاتبه ای تیزهوشانجزوات مکاتبه ای تیزهوشان

برای اولین بار و در راستای پاسخگویی به نیاز این دانش آموزان علاقمند به خصوص دانش آموزان ساکن در شهرستان ها، مرکز آموزشی صد شو(زیر نظر دکتر طهرانی مدرس و سرگروه طراحان آزمون تیزهوشان) جزوات ویژه آمادگی آزمون تیزهوشان(با نام آس تیزهوشان)، را بصورت مکاتبه ای به همراه کلاسهای رفع اشکال آنلاین به علاقمندان ارائه می دهد. در این پکیج سعی در کم کردن هزینه اقتصادی والدین این عزیزان نیز شده است تا بدین ترتیب با توسعه عدالت آموزشی، محدودیت مالی نیز مانع از استفاده از آموزش های آکادمیک هدفمند نشود و استعدادی به بطالت نرود. 

 جهت ارتباط با مشاورین مرکز آموزشی صد شو و هماهنگی جهت ارسال جزوات مکاتبه ای آزمون تیزهوشان و شرکت در کلاسهای آنلاین،  با شماره ۸۸۲۸۸۰۵۷-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به صدشو خوش آمدید

دانش آموز عزیز

برای اطلاع از خدمات آموزشی و شرکت در قرعه کشی , فرم زیر را تکمیل کنید


    اطلاعات شما هرگز با شخص ثالث به اشتراک گذاشته نمی شود