Login

Register

Login

Register

بلاگ

کلاس هوش و استعداد تحلیلی

تیزهوشان / هوش و استعداد تحلیلی

کلاس هوش و استعداد تحلیلی

کلاس هوش و استعداد تحلیلی: یکی از مواردی است که متاسفانه علی رغم اهمیت بسیار زیاد آن، در نظام آموزش و پرورش کشورمان توجه چندانی به آن نمی شود تقویت هوش و خلاقیت است. «هوش» با یادگیری دانش آموزان ارتباط مستقیم داشته و بالا بردن هوش به طور غیرمستقیم بر سطح نمرات، دقت، یادگیری و انتقال مطالب تاثیر می گذارد.

با توجه به خلاء موجود در زمینه آموزش هوش و استعداد تحلیلی و به طبع آن  تاثیرات فراوان پرورش هوش و خلاقیت در بهبود روند آموزشی دانش آموزان و نیز اهمیت این درس در آزمونهای ورودی مدارس تیزهوشان،موسسه آموزشی صد شو اقدام به برگزاری کلاسهای هوش و استعداد تحلیلی با اهداف زیر نموده است:

1-کلاس هوش و استعداد تحلیلی (خلاقیت)(ویژه سنین 5 تا 8 سال):

هدف از اجرای این دوره برای سنین 5 تا 8 سال، تقویت قدرت تفکر، افزایش تمرکز و تقویت قدرت بصری است. در این کلاس از آزمونهای استاندارد جهانی  استفاده می شود و  در نهایت ماحصل این دوره، شناسایی و پرورش خلاقیت و دقت دانش آموز می باشد.

کلاس هوش و استعداد تحلیلی صدشو

جهت ورود به سایت سازمان سمپاد اینجا را کلیک کنید

  2- کلاس هوش و استعداد تحلیلی(ویژه سنین 9 تا 12)(ویژه آزمون ورودی مدارس تیزهوشان ششم)

هدف از اجرای این کلاسها آشنایی دانش آموزان با ابعاد هوش شامل هوش تصویری(فضایی)، هوش کلامی(زبانی)، هوش منطقی(ریاضی) و … می باشد. همچنین در این دوره آموزشی، دانش آموز با تستهای هوش و خلاقیت و سوالات استاندارد تیزهوشان جهت آمادگی شرکت درآزمونهای ورودی مدارس تیزهوشان آشنا می شود.

3- کلاس هوش و استعداد تحلیلی(ویژه سنین 13 تا 16 سال)(ویژه آزمون ورودی مدارس تیزهوشان نهم)

در این دوره آموزشی، ضمن بررسی آزمونهای جهانی هوش و خلاقیت، با تستهای استعداد تحلیلی بین المللی آشنا شده و با تمرینات هدفمند ، سرعت و دقت را به دانش آموزان  آموزش داده می شود. قابل ذکر است نیمی از سوالات آزمون ورودی تیزهوشان نهم به دهم ، سوالات هوش و استعداد تحلیلی می باشد و برای داوطلبان این آزمون حايز اهمیت است.

 

طرح درس های مورد تدریس در این مباحث همگی بر مبنای اصول مورد تدریس هوش در کشورهای ژاپن ، آمریکا ، استرالیا ، برزیل ، هند ، چین و روسیه می باشد.

بر همین اساس اساتید گروه هوش و خلاقیت موسسه آموزشی صد شو طرح درس ویژه ای برای این دوره طراحی نموده اند که از آنها در پیشبرد اهداف آموزشی این کلاسها استفاده می شود.

کلیه اساتید این دوره، مدرسین هوش و استعداد تحلیلی مدارس تیزهوشان شهر تهران می باشند.

هدف اصلی موسسه  آموزشی صدشو از اجرای این دوره ، افزایش دقت دانش آموزان ازطریق درک بهتر  مسائل و پرورش ابعاد هوش و استعداد تحلیلی جهت حضور هرچه موفق تر در آزمونهای ورودی مدارس برتر کشور می باشد.

این دوره ها به سه روش حضوری و آنلاین (ویژه دانش آموزان شهرستانی با بهره گیری از جدید ترین تکنولوژی کلاسهای آنلاین) اجرا می شود.

جهت ارتباط با مشاورین موسسه آموزشی  صدشو و دریافت اطلاعات مشاوره با شماره ۸۸۲۸۸۰۵۷-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

دیدگاه (0)

  1. بی نظیر بود

  2. […] ارتباط با مشاورین موسسه آموزشی صد شو و رزرو کلاسهای تخصصی هوش و خلاقیت(استعداد تحلیلی) با شماره ۸۸۲۸۸۰۵۷-۰۲۱ تماس حاصل […]

  3. […] ارتباط با مشاورین موسسه آموزشی صد شو و شرکت در کلاسهای هوش و خلاقیت(استعداد تحصیلی) با شماره ۸۸۲۸۸۰۵۷-۰۲۱ تماس حاصل […]

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به صدشو خوش آمدید

دانش آموز عزیز

برای اطلاع از خدمات آموزشی و شرکت در قرعه کشی , فرم زیر را تکمیل کنید​


    اطلاعات شما هرگز با شخص ثالث به اشتراک گذاشته نمی شود