Login

Register

Login

Register

بلاگ

طرح مشاوره آلفا موسسه صدشو

خدمات

طرح مشاوره آلفا موسسه صدشو

طرح مشاوره آلفا موسسه صدشو چیست و چه مزایایی دارد؟ شناخت و کشف توانمندی های دانش آموزان و هدایت تحصیلی آنان از اهداف اصلی مشاوران موسسه آموزشی صد شو در سال های بوده است. مطالعه و بررسی روش های آموزش دانش آموزان خلاق و توانا در این سال ها، ما را به این باور رسانده است که فرزندانمان با شرایط مختلف آموزشی نیازمند توجه و آموزش خاص براساس ویژگی های رفتاری و شخصیتی خود هستند و معتقدیم که یک دانش آموز در هر شرایط تحصیلی و توانمندی ذهنی ، امکان رشد و بهبود دارد به شرطی که شناخت دقیقی از او داشته باشیم.

طرح مشاوره آلفا موسسه صدشو

 

طرح مشاوره آلفا موسسه صدشو، حاصل تجربه سالیان متمادی کارشناسان تحصیلی و روانشناسان آموزش درمقاطع ابتدايي و متوسطه است. آنچه موفقیت فرزندان ما را در سال های آینده در دانشگاه، موقعیت شغلی،مدیریت خانواده و ارتباط اجتماعی-تضمین می کند چگونگی آموزش وپرورش در سال های بین  ۶ تا ۱۶ سالگی است.

موسسه آموزشی صد شو براساس مطالعات روز جهان در حوزه آموزش معتقد است که هر دانش آموز براساس نیازهای فردی و شخصیتی و البته در تعامل با جامعه و افرادی که با آنها زندگی می کند به رشد و بالندگی خواهد رسید. پس روش های مشاوره فردی دانش آموز و خانواده به ما کمک خواهد کرد تا فرزندانی خلاق و توانمند در حوزه مهارت های زندگی و موفقیت های تحصیلی داشته باشیم. طرح مشاوره آلفا در هفت گام تنظیم شده است:

طرح مشاوره آلفا موسسه آموزشی صد شو

مشاوره تحصیلی موسسه آموزشی صدشو

گام اول: شناخت دانش آموز و تعیین سطح توانایی ها

گام دوم: تحلیل آزمون و مشاوره دانش آموز و خانواده با هدف تکمیل مراحل شناخت و برنامه ریزی

گام سوم: برنامه ریزی مطالعاتی و آموزشی براساس نیازهای فردی

گام چهارم: ایجاد برنامه کلاسی براساس طرح درس سیال، به این معنا که در طی آموزش براساس بازخوردهای مشاوره ای سطح آموزش و پیگیری تعریف می شود.

گام پنجم: سنجش منظم براساس آزمون های معلم ساز و آزمون های استاندارد کشوری و تحلیل آزمون.

گام ششم: بررسی نقاط قوت و نقاط قابل بهبود یادگیرندگان براساس اطلاعات آموزشی کلاس ها ، آزمون ها و جلسات مشاوره.

گام هفتم: ارتباط مستمر و موثر خانواده، مشاورین و معلمین به منظور پایش مداوم رشد توانمندی ها ی دانش آموزان.

شایان ذکر است  طرح مشاوره آلفا موسسه صدشو در سال های گذشته برای طیف محدودی از دانش آموزان به صورت نمونه های خاص انجام می شده است و با توجه به نتایج درخشان این عزیزان در موفقیت های تحصیلی و جهش علمی، امیدواریم فراگیر شدن این طرح به شکوفایی توانایی های فرزندان ایران اسلامی بیانجامد.

قابل ذکر است در طرح آلفا صدشو، از مشاوران زبده مدارس تیزهوشان شهر تهران جهت ستعدادیابی، رفع موانع پیشرفت علمی و رفتاری بهره می بریم.

جهت ارتباط با مشاورین موسسه آموزشی  صدشو و دریافت اطلاعات مشاوره (مشاوره تحصیلی موسسه آموزشی صدشو) با شماره ۸۸۲۸۸۰۵۷-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.