بلاگ

کلاس تیزهوشان صدشو

خدمات

کلاس تیزهوشان صدشو

کلاس تیزهوشان صدشو: کلاس تیزهوشان  ورودی ششم و نهم موسسه آموزشی صد شو زیر نظر مستقیم دکترعلی طهرانی (مدرس و سرگروه طراحان آزمون تیزهوشان) از سال 1382 با هدف آموزش تخصصی داوطلبان آزمون تیزهوشان شروع به فعالیت کرد. کلاسهای تخصصی پرورش استعدادهای درخشان (که بصورت خصوصی، گروهی و آنلاین برگزار می شود)، توانسته دانش آموزان مستعد را به هدف والای خود برساند و آمادگی لازم را جهت موفقیت در آزمونهای مدارس تیزهوشان و سایر مدارس برتر فراهم نماید.کتاب تیزهوشان ششم

جهت تخصصی بودن کلاسهای این مرکز، از مدرسین مدارس علامه حلی و فرزانگان تهران بهره برده ایم تا طراحان آزمون تیزهوشان را به طور مستقیم با دانش آموز ارتباط دهیم و داوطلبان با نحوه طرح سوال آزمون تیزهوشان آشنا شوند.

همچنین جزوات انحصاری کلاسهای آمادگی آزمون تیزهوشان موسسه آموزشی صد شو با تالیف جناب دکتر طهرانی و جمعی از مدرسین مدارس تیزهوشان تهران، توانسته داوطلبان را با آخرین تغییرات این آزمون آشنا نماید تا دانش آموزان بروزترین جزوات آزمون ورودی را مطالعه نمایند.

همچنین این موسسه با حضور جناب دکتر طهرانی(سرگروه طراحان آزمون تیزهوشان)، مدیریت می شود که این نشان از تخصصی تر بودن اهداف آموزشی موسسه آموزشی صد شو است.

هدف از اجرای این کلاسها، برگزاری دوره های آموزشی مرتبط با آزمون ورودی تیزهوشان مطابق با آخرین تغییرات شیوه نامه آزمون  ورودی سمپاد و مدارس برتر می باشد.

با توجه به محدودیت زمانی اساتید این موسسه، همه ساله تعداد محدودی از دانش آموزان طبق آزمون تعیین سطح علمی  توسط موسسه آموزشی صد شو برای حضور در کلاسهای آمادگی تیزهوشان پذیرش می شوند.

کلاسهای تخصصی آزمون ورودی تیزهوشان از پایه چهارم در این موسسه برگزار می شود و نتایج قبول شدگان ما نشان داده، دانش آموزانی که از پایه های قبل از ششم و نهم در این کلاسها شرکت کرده اند،(به دلیل تسلط بر دروس، مهارت تست زنی  و مدیریت زمان)100% در آزمونهای ورودی مدارس تیزهوشان پذیرفته شده اند.

کلاس تیزهوشان ششم به هفتم – کلاس تیزهوشان صدشو

با توجه به تغییرات صورت گرفته در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم، گزینش دانش آموزان برای ورود به مدارس سمپاد در این مقطع از طریق آزمونی که به صورت تلفیقی از سنجش هوش و استعداد تحلیلی می باشد صورت می گیرد. به همین منظور این گروه آموزشی اقدام به برگزاری کلاسهای آمادگی و آشنایی با تست های هوش استاندارد وبین المللی به منظور بالا بردن مهارت های دانش آموزان در آزمون سنجش هوش و در پاسخگویی به سوالات هوش و استعداد تحلیلی در آزمون ورودی تیزهوشان پایه هفتم نموده است.

کلاس های آمادگی تیزهوشان ششم به هفتم شامل تدریس مباحث آموزشی آزمون تیزهوشان شامل آشنایی با انواع هوش(کلامی، غیر کلامی، تجسمی، ریاضی و …)، بررسی نحوه برخورد و آنالیز سوالات استعداد تحلیلی و حل نمونه سوالات  هوش و استعداد تحلیلی آزمونهای سالهای گذشته و تحلیل سوالات تالیفی می باشد.

کلاس تیزهوشان نهم به دهم – کلاس تیزهوشان صدشو

آزمون تیزهوشان پابه نهم به دهم متوسطه همچون سال های گذشته با سوالات مبتنی بر رویکرد استعداد تحصیلی  و استعداد تحلیلی برگزار می شود.

با توجه به اینکه آزمون کنکور سراسری در پایان دوره متوسطه دوم برگزار می شود،  بسیاری از دانش آموزان تمایل دارند برای بهره مندی از شرایط مطلوب تر آموزشی و رقابت علمی بین دانش آموزان مستعد مدارس سمپاد، در این مدارس ادامه تحصیل دهند. برای قبولی در آزمون تیزهوشان نهم به دهم لازم است تا دانش آموزان از تسلط کافی بر مطالب آزمون و نحوه صحیح تست زنی آگاهی کامل داشته باشند و بتوانند مدیریت زمان را رعایت کنند.

قبولی تیزهوشان موسسه صدشو

برگزاری آزمون آمادگی تیزهوشان

نقش آزمونهای آماده سازی برای امتحان تیزهوشان در پایه ششم و نهم در کنار کلاسهای آمادگی امتحان تیزهوشان بسیار پررنگ است و به دانش آموزان کمک می کند تا با نمونه سوالات و مدیریت زمان بیشتر آشنا شوند.

جهت ورود به سایت سازمان سمپاد اینجا را کلیک کنید

به این منظوردانش آموزانی که در کلاسهای آمادگی تیزهوشان موسسه آموزشی صد شو شرکت می نمایند، در آزمونهای هدفمند شبیه ساز این موسسه هم شرکت می کنند.

قبولی تیزهوشان صدشو

نحوه برگزاری کلاسهای تیزهوشان موسسه آموزشی صدشو:

کلیه دوره های آموزشی موسسه صدشو بصورت خصوصی، گروهی و آنلاین برگزار می شود.

جهت ارتباط با مشاورین موسسه آموزشی  صدشو و شرکت در کلاسهای آمادگی تیزهوشان با شماره ۸۸۲۸۸۰۵۷-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.​

عملکرد تخصصی موسسه آموزشی صد شو، ضامن موفقیت آینده فرزند شماست.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به صدشو خوش آمدید

دانش آموز عزیز

برای اطلاع از خدمات آموزشی و شرکت در قرعه کشی , فرم زیر را تکمیل کنید​


    اطلاعات شما هرگز با شخص ثالث به اشتراک گذاشته نمی شود