بلاگ

کتاب تیزهوشان موسسه صدشو

خدمات

کتاب تیزهوشان موسسه صدشو

والدین محترم؛ دانش آموزان سخت کوش

با سلام

پروردگار بزرگ را سپاس‌گزاریم که لطفش شامل حال موسسه آموزشی صد شو گردید تا بتوانیم گامی در عرصه آموزش ریاضی و استعداد تحلیلی ویژه دانش آموزان تیزهوش و مستعد برداریم.

کتاب حاضر برگرفته از جزوه ی شخصی دکتر طهرانی(سرگروه طراحان آزمون تیزهوشان)می‌باشد که پیش‌تر مورداستفاده شاگردان ایشان قرار می‌گرفت. اما با ایجاد وبسایت مرکز آموزشی صد شو، با بسیاری از دانش آموزان مستعد و سخت کوش آشنا شدیم که متأسفانه از فضاهای آموزشی تخصصی فاصله داشتند. بر خود لازم دانستیم تا آنچه را که یاد گرفته‌ایم به آنها نیز یاد بدهیم؛ که انجام این عمل را در نشر این کتاب یافتیم.

ویژگی‌های کتاب حاضر(با نام آس تیزهوشان ششمدربرگیرنده مطالب و نکات دروس ریاضی و کاربرد آن در سوالات استعداد تحلیلی با روش‌های نوین وجامع و گام‌به‌گام می‌باشد. به عبارتی می‌توان گفت این کتاب، کتابی کاملاً خودآموز بوده و دانش‌آموز بامطالعه‌ی آن، تمامی مطالب مربوط به آزمون ورودی تیزهوشان را به‌طور کامل یاد خواهد گرفت.کتاب تیزهوشان ششم

راه‌حل‌های این کتاب کاملاً منطقی و قابل‌فهم برای دانش‌آموز مقطع ششم بوده و از ارائه راه‌حل‌های توجیهی، مکانیکی، بدون دلیل و خلاصه‌شده پرهیز گردیده است. تلاش شده است حتی نکات و فرمول‌ها به زبانی که برای مخاطب دشوار نبوده، اثبات گردد تا بدون دلیل از فرمول‌ها استفاده نشود. اعتقاد داریم اگر دانش‌آموز بفهمد که چگونه فرمول به‌دست‌آمده است؛ در حل مسائل پیچیده که برای حل آن‌ها از فرمول‌های رایج استفاده نمی‌شود؛ می‌تواند فرمول و الگویی جدید بسازد.

مسائل و تمرینات این مجموعه از میان سؤالات آزمون‌های ورودی مدارس تیزهوشان و مدارس خاص، المپیادها و مسابقات داخلی و خارجی با وسواس ویژه‌ای انتخاب‌شده‌اند. بطوریکه سعی شده است به‌جای پر کردن کتاب (با چند صد سؤال سطحی)، با طرح مسئله‌های چالشی و ارائه‌ی پاسخ‌هایی که حاوی جنبه‌های آموزشی می باشند؛ عمق مطالب هدف قرار گیرد.

به امید موفقیت کلیه دانش آموزان سرزمینم

دکتر طهرانی(مدرس و سرگروه آمادگی آزمون تیزهوشان)

 جهت ارتباط با مشاورین مرکز آموزشی صد شو و تهیه کتاب تخصصی آزمون تیزهوشان پایه ششم با شماره ۸۸۲۸۸۰۵۷-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به صدشو خوش آمدید

دانش آموز عزیز

برای اطلاع از خدمات آموزشی و شرکت در قرعه کشی , فرم زیر را تکمیل کنید


    اطلاعات شما هرگز با شخص ثالث به اشتراک گذاشته نمی شود