بلاگ

بهترین کتاب برای تیزهوشان ششم

خدمات

بهترین کتاب برای تیزهوشان ششم

بهترین کتاب برای تیزهوشان ششم و نهم

والدین محترم؛ دانش آموزان سخت کوش

با سلام

پروردگار بزرگ را سپاس‌گزاریم که لطفش شامل حال موسسه آموزشی صد شو گردید تا بتوانیم گامی در عرصه آموزش ریاضی و استعداد تحلیلی ویژه دانش آموزان تیزهوش و مستعد برداریم.

کتاب حاضر برگرفته از جزوه‌‌‌ شخصی دکتر طهرانی(طراح ارشد سوالات آزمون تیزهوشان) می‌باشد که در حال حاضرمورداستفاده شاگردان ایشان در کلاسهای آمادگی تیزهوشان موسسه صدشو قرار می گیرد.

کتاب تیزهوشان

این موسسه ایجاد وبسایت تخصصی و تعامل با والدین و دانش اموزان، با بسیاری از عزیزان آشنا شدیم که متأسفانه از فضاهای آموزشی تخصصی تیزهوشان فاصله داشتند. بر خود لازم دانستیم تا آنچه را که گردآوری کرده ایم به آنها نیز یاد بدهیم؛ که انجام این عمل را در نشر این کتاب و شرکت در کلاسهای آمادگی تیزهوشان(حضوری و آنلاین) یافتیم.

کتاب تیزهوشان صدشو

ویژگی‌های کتاب حاضر(با نام آس تیزهوشان ششم و نهم که از دید مخاطبان، بهترین کتاب برای تیزهوشان ششم و نهم می باشد)، دربرگیرنده مطالب و نکات دروس ریاضی و کاربرد آن در سوالات استعداد تحلیلی با روش‌های نوین وجامع و گام‌به‌گام می‌باشد. به عبارتی می‌توان گفت این کتاب، کاملاً خودآموز بوده و دانش‌آموز بامطالعه‌ی آن، تمامی مطالب مربوط به آزمون ورودی تیزهوشان را به‌طور کامل یاد خواهد گرفت.

راه‌حل‌های این کتاب کاملاً منطقی و قابل‌فهم برای دانش‌آموز مقطع ششم و نهم بوده و از ارائه راه‌حل‌های توجیهی، مکانیکی، بدون دلیل و خلاصه‌شده پرهیز گردیده است.

تلاش شده است حتی نکات و فرمول‌ها به زبانی که برای مخاطب دشوار نبوده، اثبات گردد تا بدون دلیل از فرمول‌ها استفاده نشود. اعتقاد داریم اگر دانش‌آموز بفهمد که چگونه فرمول ها به‌دست‌آمده است؛ در حل مسائل پیچیده که برای حل آن‌ها از فرمول‌های رایج استفاده نمی‌شود؛ می‌تواند فرمول و الگویی جدید بسازد و دایره خلاقیتش را افزایش دهد.

ویژگی کتاب تیزهوشان صدشو

مسائل و تمرینات این مجموعه از میان سؤالات آزمون‌های ورودی مدارس تیزهوشان و مدارس برتر سراسر کشور، المپیادها و مسابقات داخلی و خارجی با وسواس ویژه‌ای انتخاب‌شده‌اند. بطوریکه سعی شده است به‌جای پر کردن کتاب (با چند صد سؤال سطحی)، با طرح مسئله‌های چالشی و ارائه‌ی پاسخ‌هایی که حاوی جنبه‌های آموزشی می باشند؛ عمق مطالب هدف قرار گیرد.کتاب تیزهوشان ششم

بهترین کتاب برای تیزهوشان ششم

امید است با مطالعه عمیق این کتاب، ضمن بی نیازی از سایر منابع موجود در بازار، با آشنایی با آخرین تغییرات سطح علمی آزمونهای ورودی تیزهوشان، راه موفقیت برای این عزیزان پرتلاش و هدفمند هموار شود.

  ان شا الله.

 جهت ارتباط با مشاورین موسسه آموزشی صد شو و تهیه کتاب تخصصی آزمون تیزهوشان پایه ششم با شماره ۸۸۲۸۸۰۵۷-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به صدشو خوش آمدید

دانش آموز عزیز

برای اطلاع از خدمات آموزشی و شرکت در قرعه کشی , فرم زیر را تکمیل کنید​


    اطلاعات شما هرگز با شخص ثالث به اشتراک گذاشته نمی شود