بلاگ

کلاس تقویتی

کلاس تقویتی

کلاس تقویتی

کلاس تقویتی

مرکز آموزشی صد شو زیر نظر دکتر طهرانی(مدرس و سرگروه طراحان آزمون تیزهوشان) چند سال است که در زمینه تقویت پایه درسی دانش آموزان به صورت تخصصی فعالیت می کند.

کلاس تقویتی

علت اهمیت این موضوع زمانی ملموس است که دانش آموزان افت تحصیلی ناگهانی می کنند یا با داشتن نمرات خوب در کلاس نمی توانند در آزمونهای ورودی مدارس و کنکور موفق شوند. لذا لزوم تقویت نقاط ضعف پایه درسی از اهمیت بسیاربالایی برخوردار است. حتی علاقمندی به یک درس و رشته تحصیلی با تقویت پایه درسی و پیشرفت در نمره برای دانش آموز ارتباط مستقیم است چرا که عموما دانش آموزان به درسهایی علاقه مند هستند که پیشرفت درسی بیشتری در نمرات آن دارند.

کلاس تقویتی از دوم ابتدایی تا پایه دوازدهم

 متد تدریس دبیران مرکز آموزشی صد شو به صورت کاملا مفهومی است و با این سبک تدریس، ضمن تفهیم کامل مباحث، ترس از پیشرفت درسی در دانش آموزان از بین می رود.

کلاس تقویتی

با توجه به اهمیت این بخش از آموزش،مرکز صد شو اقدام به تخصیص دپارتمانی از دبیران مطرح نموده است و با وسواس خاصی این دبیران از مدارس برتر انتخاب شده اند . ملاک ما در انتخاب دبیر فقط مدرک تحصیلی نیست و رصد فعالیت آموزشی و نتیجه گرایی دبیران برای این مرکز اهمیت خاصی دارد مثلا” در کلاس تقویتی ریاضی ششم  ما با دانش آموزان ابتدایی سرو کار داریم که قطعا دبیر دبیرستان تسلط کافی بر دروس ابتدایی نخواهد داشت.

وقتی پدر و مادر فرزندشان را به مرکز آموزشی صد شو می سپارند انتظار دارند که آنها مطالب را کاملا مفهومی یاد بگیرند تا از هر آزمونی سربلند بیرون بیایند. لذا دبیران این مرکز با روشهای نوین آموزشی سعی در رسیدن به این اهداف را دارند.

کلیه کلاسهای تقویتی بصورت به سه روش خصوصی، نیمه خصوصی و آنلاین(اینترنتی) برگزار می شود.

جهت ارتباط با مشاورین مرکز آموزشی صد شو با شماره 88288057-021 تماس حاصل نمایید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به صدشو خوش آمدید

دانش آموز عزیز

برای اطلاع از خدمات آموزشی و شرکت در قرعه کشی , فرم زیر را تکمیل کنید


    اطلاعات شما هرگز با شخص ثالث به اشتراک گذاشته نمی شود