بلاگ

کلاسهای آمادگی تیزهوشان

تیزهوشان

کلاسهای آمادگی تیزهوشان

کلاسهای آمادگی تیزهوشان موسسه آموزشی صدشو

امروزه دیگر فقط کنکور دغدغه ی دانش آموزان و والدین نمی باشد. چراکه والدین دوراندیش ، با تدبیرِ به موقع در دوران ابتدایی و متوسطه اول و با صرف وقت وهزینه ای بسیار ناچیزتر از هزینه های سنگین کلاس های کنکور و دبیرستان های غیرانتفاعی (با شرکت فرزندانشان در کلاسهای آمادگی تیزهوشان) سرنوشت فرزندان خود را بدست غول کنکور نمی سپارند

هر ساله ثبت نام آزمون  برای ورودی سال بعد این مدارس خاص در اسفند انجام شده و دریافت کارت و آزمون در میانه اردیبهشت می باشد. اینگونه است که دانش آموزان، با شرکت در کلاسهای آمادگی تیزهوشان و تست زنی منظم ضمن قبولی در آزمون تیزهوشان، آینده تحصیلی خود را جهت ورود به دانشگاه های برتر را در آینده تضمین می نمایند.

کلاسهای آمادگی تیزهوشان

 

 اولیا و دانش آموزان آینده نگر، همیشه از سال قبل برای آشنایی با نحوه تست زنی و یادگیری نکات آموزشی در کلاسهایی که آنها را برای این آزمون آماده می کنند شرکت می کنند

البته این کلاسها در بازار آشفته موسسات مختلف عموما هدفمند نبوده و اساتید آن در زمینه آزمون تیزهوشان خبره نیستند و عموما دبیران عادی مدارس در این آموزشگاهها تدریس می کنند و کلاس تیزهوشان تبدیل به کلاس تقویتی می شود.

موسسه علمی آموزشی صد شو(تاسیس1382) زیر نظر دکتر طهرانی مدرس و سرگروه طراحان آزمونهای تیزهوشان، افتخار دارد با استفاده از اساتید و مدرسین مجرب مدارس تیزهوشان، تیمی ماهر و به روز را تشکیل دهد تا با مشاوره و آموزش صحیح روش های حل سوالات خاص(مطابق با آخرین تغییرات کتابهای درسی و نحوه برگزاری آزمونهای ورودی) با سرعت و دقت بالا، شانس دانش آموزان سخت کوش  را در قبولی آزمون تیزهوشان  بالا ببرد و با حمایت و پشتیبانی صحیح خانواده ها آن را به قطعیت برساند.

کلاسهای آمادگی تیزهوشان مرکز آموزشی صد شو به سه روش برای مخاطبان خاص انجام می گیرد:

کلاسهای خصوصی

این کلاسها در محل مرکز یا منزل دانش آموز انجام می شود. هدف این کلاس، رفع اشکالات اختصاصی دانش آموز و تدریس نکات مطروحه در آزمون تیزهوشان است. همچنین آزمونهای تخصصی بر پایه آخرین تغییرات آزمون تیزهوشان از دانش آموز اخذ می شود.

کلاسهای گروهی

 این کلاسها در محل موسسه آموزشی صد شو اجرا می شود. هدف از اجرای این دوره آموزشی، بررسی نقاط ضعف دانش آموزان، رفع اشکالات پر تکرار در آزمونهای ورودی و تدریس کلیه نکات و فرمولهای مورد نیاز در آزمون وودی تیزهوشان است.این دوره نیز شامل آزمونهای تخصصی بر پایه آخرین تغییرات آزمون ورودی تیزهوشان می باشد.

کلاسهای آنلاین

 این کلاس ویژه افرادی است که طی مسیر برای آنها دشوار است. در این روش، کلاس مانند کلاس خصوصی یا گروهی اجرا می شود با این تفاوت که از طریق بروز ترین نرم افزارهای برگزاری کلاس آنلاین،ارتباط استاد با دانش آموز برقرار خواهد شد.

منابع و مدرسین روشهای فوق الذکر از نظر علمی تفاوتی نداشته و آمار قبولی دانش آموزان در هر سه روش فارغ از نوع آن اختلاف خاصی ندارد.

موفقیت در یک آزمون سه ضلعی منتظمی است که رئوس آن تلاش دانش آموز، والدینی هوشمند و استفاده از منابع و موسسات آموزشی معتبر است.

با موسسه آموزشی صد شو راه علمی فرزندانتان را هموارتر نمایید تا موفقیتی ماندگار را با هم بسازیم.

جهت ارتباط با مشاورین موسسه آموزشی صد شو و رزرو کلاسهای آمادگی تیزهوشان و هوش و استعداد تحلیلی با شماره 88288057-021 تماس حاصل نمایید.

دیدگاه (0)

  1. […] ارتباط با مشاورین موسسه آموزشی صد شو و رزرو کلاسهای تخصصی آمادگی تیزهوشان با شماره ۸۸۲۸۸۰۵۷-۰۲۱ تماس حاصل نمایید. […]

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به صدشو خوش آمدید

دانش آموز عزیز

برای اطلاع از خدمات آموزشی و شرکت در قرعه کشی , فرم زیر را تکمیل کنید


    اطلاعات شما هرگز با شخص ثالث به اشتراک گذاشته نمی شود