بلاگ

همایش تیزهوشان(استعداد تحلیلی)

خدمات

همایش تیزهوشان(استعداد تحلیلی)

توضیحات همایش و ثبت نام

چرا باید جمع بندی کنم؟
جمع بندی مطالب خوانده شده در هفته های آخر یکی از مهم ترین و سرنوشت ساز ترین مراحل آمادگی برای آزمون تیزهوشان است. هر چند می‌توان از این فرصت باقی مانده تا آزمون برای یادگیری مطالب تازه نیز استفاده کرد اما این کار یکی از بزرگترین اشتباهاتی است که داوطلبان می‌توانند انجام دهند. شرط موفقیت در تیزهوشان فقط دانستن مطالب بیشتر نیست! بلکه باید از دانسته ها (هر چه که هست) بهترین بهره برداری انجام شود. اگر به ۶۰ درصد مطالب درسی مسلط باشید و روی آنها جمع بندی کرده باشید احتمال موفقیت تان بسیار بیشتر از زمانی خواهد بود که ۱۰۰ درصد مطالب را یاد گرفته اید ولی جمع بندی مناسبی نداشته اید!

چگونه جمع بندی کنم؟
نحوه‌ی جمع بندی کردن مناسب مثل هر کار دیگری نیاز به یادگیری دارد. کارهای زیاد هست که برای یک جمع بندی خوب باید انجام بدهید: گرفتن آزمون آزمایشی از خود در خانه، بررسی و ارزیابی مشکلات شامل سوالات فراموش شده یا شک دار، رسیدگی به یادگیری های ناقص، مرور سریع کتاب ها و جزوات، تغذیه‌ی مناسب و … همگی نکاتی دارند که در این همایش یاد خواهید گرفت…

همایش تیزهوشان

چرا در این همایش شرکت کنم؟
تمامی دانش آموزان شرکت کننده در آزمون ورودی تیزهوشان را می توان به دو دسته تقسیم کرد: دسته ی اول داوطلبان ممتاز که برای کسب بهترین رتبه ها و قبولی در بهترین مدارس تیزهوشان شهر خودشان می‌‎جنگند و دسته‌ی دوم داوطلبان متوسط که فقط قصد قبولی در آزمون را دارند. اگر جزو دسته اول هستید برای رسیدن به موفقیت های رتبه های برتر سال های قبل باید بدانید آنها چه مسیری را طی کرده و چگونه از این هفته های باقی مانده برای جمع بندی استفاده کرده اند. اگر جزو دسته‎ی دوم هستید با جمع بندی درست همین چیزهایی که تا الان یاد گرفته اید جلودار متوسط ها خواهید شد!

شرکت در همایش جمع بندی آزمون تیزهوشان به صورت زیرامکان پذیر است:

برای ثبت نام در همایش جمع بندی نکات آزمون تیزهوشان با تدریس دکتر طهرانی(مدرس و سرگروه طراحان آزمون تیزهوشان) کافیست با مرکز آموزشی صد شو به شماره 88288057 تماس حاصل نمایید تا مراتب رزرو و شرکت شما در این همایش تخصصی داده شود.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به صدشو خوش آمدید

دانش آموز عزیز

برای اطلاع از خدمات آموزشی و شرکت در قرعه کشی , فرم زیر را تکمیل کنید


    اطلاعات شما هرگز با شخص ثالث به اشتراک گذاشته نمی شود