بلاگ

نتایج آزمون کارشناسی ارشد 97دانشگاه آزاد اعلام شد

اخبار

نتایج آزمون کارشناسی ارشد 97دانشگاه آزاد اعلام شد

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، نتایج آزمون کارشناسی ارشد 97دانشگاه آزاد اعلام شد

اعلام نتایج دانشگاه آزاد

نتایج این دوره از آزمون کارشناسی ارشد در سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی sanjesh.iau.ac.ir اعلام شده است.

داوطلبان می‌توانند نتایج خود را از اینجا یا اینجا مشاهده کنند.

نحوه مشاهده نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97
برای مشاهده نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 دو روش وجود دارد:

در روش اول پس از ورود به سایت دانشگاه آزاد به نشانی Azmoon.org و ورود به قسمت اعلام نتایج سایت ، با استفاده از شماره شناسنامه و کد دسترسی که یک کد هفت رقمی است و در انتهای کارنامه اولیه درج شده است می توانید نتایج آزمون را مشاهده نمایید.

مشاهده نتایج ارشد

 

در روش دوم نیز پس از مراجعه به سایت و ورود به قسمت اعلام نتایج سایت دانشگاه آزاد، با استفاده از اطلاعات فردی همچون نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه و همچنین سال تولد می توانید نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 را مشاهده نمایید. چنانچه هنگام مشاهده نتایج با مشکلی برخورد کردید می توانید از طریق تماس با مشاوران مرکز آموزشی صد شو راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

نتایج آزمون ارشد

نیم نگاهی به کنکور ارشد سال 98:

آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امسال نیز هم چون سال گذشته با کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری ادغام شده و در روز های 5 و 6 اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد . نتایج اولیه کارشناسی ارشد 98 برای کلیه داوطلبانی که در آزمون شرکت می کنند در قالب کارنامه کارشناسی ارشد منتشر شده و داوطلبان مایل به انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد می توانند با توجه به وضعیت علمی خود در مهلت مقرر تعیین شده حداکثر 100 رشته محل را انتخاب نمایند . پس از این مرحله به ایستگاه پایانی که همان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98 است نزدیک می شویم . از آنجایی که نتایج بصورت اینترنتی اعلام می گردد.

جهت ارتباط با مشاورین مرکز آموزشی صد شو و رزرو کلاسهای تخصصی آمادگی کنکور سراسری با شماره 88288057-021 تماس حاصل نمایید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به صدشو خوش آمدید

دانش آموز عزیز

برای اطلاع از خدمات آموزشی و شرکت در قرعه کشی , فرم زیر را تکمیل کنید


    اطلاعات شما هرگز با شخص ثالث به اشتراک گذاشته نمی شود