بلاگ

زمان توزیع کتاب های درسی دوره متوسطه

اخبار

زمان توزیع کتاب های درسی دوره متوسطه

زمان توزیع کتاب های درسی دوره متوسطه

حیدر تورانی سرپرست سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی درباره وضعیت چاپ کتاب‌ های درسی دانش‌ آموزان اظهار کرد : امسال کتاب‌ های پایه دوازدهم جدیدالتألیف است که تقریبا کار تألیف ۹۵ درصد کتب نظری و فنی‌ و حرفه‌ ای انجام شده است و تلاش داریم مابقی نیز تا ۱۵ مرداد ماه پایان یابد.

زمان توزیع کتب درسی دوره متوسطه
وی با بیان اینکه ۶ کتاب در پایه دوازدهم جدید‌التألیف است، گفت: از جمله عناوین دروس تحولی در دوره‌ های تحصیلی شامل «تفکر و پژوهش» پایه ششم ، «تفکر و سبک زندگی» پایه‌ های هفتم و هشتم ، «کار و فناوری» پایه‌ های ششم ، هفتم ، هشتم و نهم ، «تفکر و سواد رسانه‌ای» پایه های دهم و یازدهم ، «هنر» پایه‌ های دهم و یازدهم و «کارگاه کارآفرینی و تولید» پایه‌ های دهم و یازدهم است.
تورانی ادامه داد: از دیگر دروس تحولی می‌توان به «انسان و محیط زیست» پایه یازدهم ، «سلامت و بهداشت» پایه دوازدهم ، «مدیریت خانواده و سبک زندگی» پایه دوازدهم ، «مطالعات فرهنگی» پایه یازدهم رشته علوم و معارف اسلامی و پایه دوازدهم رشته ادبیات و علوم انسانی و «جریان شناسی اندیشه‌های معاصر» پایه دوازدهم رشته علوم و معارف اشاره کرد.
وی افزود : در سال تحصیلی جدید بیش از ۱۲۰۰ عنوان کتاب درسی در تیراژ ۱۴۰ میلیون جلد بین دانش‌آموزان توزیع می‌شود که کتب دوره متوسطه از نیمه دوم شهریور ماه از طریق کتابفروشی‌ ها و مابقی کتب پایه از طریق مدارس در اول مهر توزیع خواهد شد.

جهت ارتباط با مشاورین مرکز آموزشی صد شو و رزرو کلاسهای تقویتی  و کنکور سراسری با شماره 88288057-021 تماس حاصل نمایید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به صدشو خوش آمدید

دانش آموز عزیز

برای اطلاع از خدمات آموزشی و شرکت در قرعه کشی , فرم زیر را تکمیل کنید


    اطلاعات شما هرگز با شخص ثالث به اشتراک گذاشته نمی شود