بلاگ

برنامه مطالعاتی

برنامه مطالعاتی

برنامه مطالعاتی

برنامه مطالعاتی

عمل کردن به برنامه ریزی از مهم‌ترین بخش‌های فعّالیّت مطالعاتی داوطلبان آزمون سراسری و دانش آموزان است و مکتوب بودن این برنامه از اهمّیّت ویژه‌ای برخوردار است.

اگرچه برنامه‌ی آزمون‌های آزمایشی به‌عنوان «برنامه‌ی بلند مدّت راهبردی» برای تمام دانش آموزان یکسان است امّا برای تنظیم برنامه‌های «میان مدّت» و «کوتاه مدّت» متناسب با وضعیّت دانش آموزان، باید به گونه‌ای متفاوت عمل نمود. اصولاً دانش آموزان به سه گروه عمده تقسیم می‌شوند.

برنامه ریزی تحصیلی

?سطح عالی:ویژه دانش آموزانی است که در آزمون تعیین سطح عملکرد مناسبی داشته اند یا می توانند در مدت سال تحصیلی ، زمان زیادی را به اجرای برنامه مطالعاتی اختصاص دهند.

? سطح قابل قبول: ویژه دانش آموزانی است که در آزمون تعیین سطح عملکرد مطلوبی داشته اند یا در طول سال تحصیلی می توانند مدت زمان کمتری را به مطالعه اختصاص دهند.

?سطح نیازمند تلاش: ویژه دانش آموزانی است که در آزمون تعیین سطح، عملکرد مناسبی نداشته اند یا به دلیل شروع کلاس های مدرسه یا آموزشگاه می توانند فرصت کمتری را به فعالیت مطالعاتی بپردازند.

لازم است هریک از دانش آموزان متناسب با شرایطی که دارند از برنامه‌ی ویژه‌ی خود استفاده نمایند تا به نتایج دلخواه خود دست پیدا نمایند.

مرکز آموزشی صد شو (زیر نظر دکتر طهرانی مشاور ارشد مدارس علامه حلی تهران)، با همکاری اساتید مدارس برتر تهران ضمن اجرای رسالت آموزش صحیح در کلیه مقاطع تحصیلی و آزمونهای ورودی مدارس تیزهوشان و کنکور، موضوع برنامه ریزی مطالعاتی را به طور جدی در جلسات مشاوره پیگیری کرده و لازمه موفقیت ماندگار هر آموزشی را برنامه صحیح همگام با تدریس توسط افراد کارآمد و منابع معتبر می داند.

گروه مشاوران تحصیلی مرکز آموزشی صد شو مفتخر است با برگزاری مشاوره تحصیلی و بررسی وضعیت فردی دانش آموز، اقدام به  تنظیم برنامه مطالعاتی متناسب با توانایی دانش آموز و هدف پیش رو او نماید.این برنامه شناور بوده و در صورت اجرا نشدن برخی از قسمتهای آن دارای زمانهای جبران می باشد بطوری که اکثر تیپ های شخصیتی از ادامه دادن آن دل زده نخواهند شد و آنها را به سر منزل مقصود خواهد رساند.

همچنین برای دانش آموزانی که می خواهند در آزمونهای ورودی مدارس تیزهوشان و کنکور شرکت نمایند علاوه بر برنامه ویژه مطالعاتی، راهکارهای عملی برای مدیریت زمان در آزمون و هماهنگی بین سرعت و دقت در برنامه مطالعاتی این عزیزان مد نظر قرار گرفته است.

جهت ارتباط با مشاورین مرکز آموزشی صد شو با شماره 88288057-021 تماس حاصل نمایید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به صدشو خوش آمدید

دانش آموز عزیز

برای اطلاع از خدمات آموزشی و شرکت در قرعه کشی , فرم زیر را تکمیل کنید


    اطلاعات شما هرگز با شخص ثالث به اشتراک گذاشته نمی شود