بلاگ

انتخاب رشته

انتخاب رشته

انتخاب رشته

انتخاب رشته مرکز آموزشی صد شو برای شما چه کار می کند؟

به شما می گوییم کجا قبول می شوید

این کار را با بررسی اطلاعات قبولی حدود 263،000 داوطلب کنکور سراسری در سال گذشته و بر مبنای دفترچه انتخاب رشته سازمان سنجش انجام می دهیم.

به شما می گوییم چه رشته هایی را انتخاب کنید

این کار را با ارزیابی استعدادها، علایق و تجربه های شما و با یک آزمون استعدادسنجی انجام می دهیم.

به شما می گوییم چطور انتخابها را بچینید

این کار را با تحلیل اولویت بندی 263،000 داوطلب در سال های گذشته انجام داده و در نهایت اولویت بندی اختصاصی شما را می دهیم.

مشاوره انتخاب رشته

همین الان انتخاب رشته دانشگاهی خود را با مرکز آموزشی صد شو زیر نظر دکتر طهرانی مشاور ارشد مدارس تیزهوشان شروع کنید

دو کلمه حرف حساب با داوطلب:

حرف حساب اول: سعی نکن بنا به هر دلیلی شانس انتخاب رشته کردن رو از خودت بگیری و سعی نکن به خاطر رتبه بدت و به هر ضرب و زوری وارد هر رشته و دانشگاهی بشی. رشته ای که تو دانشگاه میخونی، بعدها خیلی تو روحیه و زندگیت تاثیر می ذاره.

حرف حساب دوم: اگه می خوای بهترین انتخاب رو داشته باشی باید 3 تا سوال رو جواب بدی: شانس قبولیم کجاهاست، تو چه رشته هایی استعداد دارم و چطور باید انتخابامو بچینم تا بهترین باشه. 

دو کلمه حرف حساب با پدرها و مادرها:

حرف حساب اول: خواهش می کنم بدون داشتن اطلاعات دقیق درباره رشته ها و دانشگاهها و استعداد و علاقه داوطلب براش نسخه نپیچید.

حرف حساب دوم: دوباره و این بار با تأکید بیشتر خواهش می کنم که سعی نکنید با ایجاد یه محیط خیلی پر استرس، اجازه فکر کردن و تصمیم گیری درست رو از داوطلب بگیرید.

حرف حساب آخر: بعد از سالها سابقه مشاوره انتخاب رشته، توی نرم افزارمون بهتون میگیم که تو تک تک کد رشته ها چقدر شانس قبولی دارید، چقدر و تو چه رشته هایی استعداد و مهارت دارید و هم براتون 150 انتخابی که باید داشته باشید رو می چینیم. 

انخاب رشته دانشگاه

تحلیل احتمال قبولی در 4 سطح

با توجه به رتبه شما در زیرگروههای مختلف، تمامی انتخابهای موجود در دفترچه شامل روزانه، شبانه (نوبت دوم)، پردیس خودگردان، پیام نور، غیرانتفاعی، مجازی و … را براساس رتبه شما و در 4 سطح تحلیل می کنیم. این 4 سطح عبارتند از: حتمی، پراحتمال، خوشبینانه و ناممکن

اولویت بندی بر مبنای شرایط شما

هر 150 انتخاب شما در اوج سهولت و سادگی اولویت بندی می شود. این کار بر مبنای 6 معیار بسیار مهم انجام می شود. این معیارها عبارتند از: کیفیت و سطح علمی دانشگاه، بازار کار و محبوبیت رشته و گرایش، هزینه تحصیل، دوری و نزدیکی دانشگاه به محل زندگی شما، تأثیر نوع پذیرش و انتخابهای دارای تعهد خدمت و استخدام در اولویت بندی شما.

ارزیابی استعداد شما در تک تک رشته ها

با استفاده از معتبرترین آزمون استعداد سنجی شغلی-تحصیلی در سرتاسر جهان، استعداد و توانمندی شما را در هر رشته می سنجیم و در نهایت برای شما مشخص می کنیم که تک تک رشته های موجود در دفترچه انتخاب رشته سازمان سنجش، چقدر با استعدادها و علایق شما متناسب است.

تحلیل تناسب رشته های بدون آزمون با معدل شما

کدرشته هایی که در مقابل آنها عبارت “صرفاً با سوابق تحصیلی” درج شده است، به رتبه کنکور شما ربطی ندارند و قبولی در آنها با توجه به معدل شما مشخص می شود. برای اولین بار و به عنوان تنها نرم افزار در کشور، ما میزان تناسب معدل کتبی دیپلم شما را برای قبولی در رشته های بدون آزمون دفترچه انتخاب رشته سنجش مشخص می کنیم.

فایل خروجی نهایی مطابق با اصل دفترچه سنجش

در نهایت، یک فایل کامل و بدون نقص از انتخابهای خود را دریافت می کنید که کد رشته های آن، دقیقا مطابق با کد رشته های دفترچه سنجش می باشد و شما می توانید ترتیب انتخابهای این فایل را به طور مستقیم و بدون کم و زیاد در فرم آنلاین انتخاب رشته سنجش وارد کنید. در بین تمامی سیستمهای انتخاب رشته، نرم افزار صد شو، تنها نرم افزاریست که با کمترین هزینه و با کمک هوش مصنوعی چنین امکانی را برای شما فراهم می کند.

هدف مرکز آموزشی صد شو(زیر نظر دکتر طهرانی مشاور ارشد مدارس تیزهوشان)،انتخابی علمی، به روز و شایسته توانمندی علمی و روحی شماست.

قابل ذکر است کلیه مشاوره انتخاب رشته بصورت حضوری یا بصورت مجازی با استفاده از نرم افزار SKYPE امکان پذیر است.

جهت ارتباط با مشاورین مرکز آموزشی صد شو  با شماره 88288057-021 تماس حاصل نمایید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به صدشو خوش آمدید

دانش آموز عزیز

برای اطلاع از خدمات آموزشی و شرکت در قرعه کشی , فرم زیر را تکمیل کنید​


    اطلاعات شما هرگز با شخص ثالث به اشتراک گذاشته نمی شود