بلاگ

اعلام نتایج دانشگاه آزاد اسلامی

اخبار

اعلام نتایج دانشگاه آزاد اسلامی

امیررضا شاهانی رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی با اعلام این خبر گفت: اعلام نتایج دانشگاه آزاد اسلامی شرکت‌کننده در آزمون سراسری سال 97 در سامانه www.azmoon.org قرار گرفته است.

اعلام نتایج دانشگاه آزاد

وی خاطرنشان کرد: پذیرفته شدگان جهت اطلاع از تاریخ و چگونگی ثبت نام باید راهنمای ثبت نام که در سامانه این مرکز به آدرس sanjesh.iau.ac.ir قرار خواهد گرفت را مطالعه کنند.

اعتراض به نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد 97
اگر پس از مشاهده نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد خود متوجه اشتباهی مانند عدم درج صحیح سهمیه و یا تراز در زیر گروه ها شدید می توانید اعتراض خود را به انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد خود را ثبت کنید . در صورتی که اعتراض شما به حق باشد سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد بعد از بررسی دقیق فرصت انتخاب رشته مجدد را به شما خواهد داد . برای ثبت اعتراض خود می توانید با مشاوران مرکز صد شو در ارتباط باشید.

جزئیات کارنامه نهایی دانشگاه آزاد 97
کارنامه نهایی دانشگاه آزاد دارای 6 ستون است .

ستون اول : ستون انتخاب است که انتخاب های داوطلب را به ترتیب نشان می دهد

ستون دوم : کد رشته محل انتخابی داوطلب را به همراه عنوان رشته نشان می دهد .

ستون سوم : نمره کل ( تراز ) خود داوطلب که همان تراز داوطلب می باشد را در زیر گروه انتخابی نشان می دهد .

ستون چهارم : نمره کل ( تراز ) آخرین فرد پذیرفته شده را در در زیر گروه انتخابی نشان می دهد .

ستون پنجم : این عدد نشانگر آن است که خود داوطلب نفر چندم در بین تمام کسانی که کد رشته محل مورد نظر را انتخاب کرده اند شده است .

ستون ششم : این عدد نشانگر آخرین فرد پذیرفته شده در بین همه داوطلبانی است که در یکی از انتخاب های خود کد رشته محل مورد نظر را انتخاب کرده اند .

نتیجه : در انتهای کارنامه بخش نتیجه قرار دارد . در صورت قبولی در یکی از کد رشته محل های انتخابی در این بخش از کارنامه قرار می گیرد و در صورتی که در هیچ کد رشته محلی پذیرفته نشده باشد در قسمت نتیجه مردود نوشته می شود .

کارنامه نهایی کارشناسی دانش گاه آزاد

جهت ارتباط با مشاورین مرکز آموزشی صد شو و رزرو کلاسهای تخصصی آمادگی کنکور سراسری با شماره 88288057-021 تماس حاصل نمایید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به صدشو خوش آمدید

دانش آموز عزیز

برای اطلاع از خدمات آموزشی و شرکت در قرعه کشی , فرم زیر را تکمیل کنید


    اطلاعات شما هرگز با شخص ثالث به اشتراک گذاشته نمی شود