بلاگ

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

اخبار

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش در اطلاعیه ای از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم مدارس استعداد های درخشان برای سال تحصیلی ۹۸-۹۷ سراسر کشور در روز چهارشنبه – ۲۱ شهریور ماه – خبر داد.

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

به گزارش ایران اکونومیست از وزارت آموزش و پرورش، اسامی پذیرفته شدگان از طریق درگاه اینترنتی به نشانی hoosh.medu.ir منتشر می شود و افراد می توانند از روز شنبه – ۲۴ شهریورماه – برای ثبت نام به مدرسه مربوطه مراجعه کنند. 
بر اساس این اطلاعیه در صورتی که پذیرفته شدگان قبلا در مدارس دولتی یا غیر دولتی ثبت نام کرده باشند، جابجایی آنان هیچگونه هزینه ای بر خانواده ها تحمیل نخواهد کرد. 
رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان اعلام کرده بود که ۱۵۰ هزار نفر برای ورود به پایه هفتم مدارس سمپاد (سازمان مدارس پرورش استعدادهای درخشان) در سال تحصیلی ۹۸-۹۷ ثبت نام کرده اند. 
فاطمه مهاجرانی با بیان اینکه سال گذشته نیز همین تعداد متقاضی داشتیم، اظهار داشت: ظرفیت پذیرش سال گذشته ۱۵ هزار نفر بود امسال نیز همین تعداد پذیرش خواهند شد با این تفاوت که صرفا هوش دانش آموزان مورد سنجش قرار می گیرد. 
وی یادآور شد که تلاش داریم به سمتی حرکت کنیم که مدارس تیزهوشان با وجود بچه های با امتیاز بالاتر تکمیل شود و سقف پذیرش برای سال تحصیلی ۹۸-۹۷ همان ۱۵ هزار نفر است که البته دانش آموزان برتر با نظر کارشناسان سنجش هوش تعیین خواهند شد.

جهت ارتباط با مشاورین مرکز آموزشی صد شو و رزرو کلاسهای تخصصی آمادگی تیزهوشان با شماره 88288057-021 تماس حاصل نمایید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به صدشو خوش آمدید

دانش آموز عزیز

برای اطلاع از خدمات آموزشی و شرکت در قرعه کشی , فرم زیر را تکمیل کنید


    اطلاعات شما هرگز با شخص ثالث به اشتراک گذاشته نمی شود