بلاگ

آزمون کانگورو و تیمز

المپیاد / خدمات

آزمون کانگورو و تیمز

آزمون  بین المللی کانگورو  هر  ساله  در 29 فروردین ماه برگزار می گردد. سوالات  این  آزمون کاملا” به خلاقیت دانش آموز مربوط می شود و نمونه  سؤالات آن را نمیتوان در کتاب  درسی  یافت  ولی  تمام  دانش  آموزان  در  هر سطحی می توانند در آن شرکت کنند و خلاقیت و استدلال خود را در درس ریاضی محک بزنند . 

کلاس کانگورو/تیمز
 

روز و مسابقهٔ ریاضیات کانگورو در ماه مارس (فروردین) هر سال در تمام کشورهای عضو برگزار می‌شود. 

اهداف ریاضیات کانگورو:
تقویت اعتماد به نفس دانش‌آموزان در یادگیری ریاضیات
کمک به درک کاربرد ریاضیات در زندگی روزمره
لذت بردن از فعالیت‌های هوشمندانه ریاضی
علاقه‌مند کردن دانش‌آموزان به ریاضیات
افزایش مهارت حل مسئله ریاضی.

گروه المپیاد علمی مرکز آموزشی صد شو(زیر نظر دکتر طهرانی مدرس و سرگروه طراحان آزمون تیزهوشان)، به همت جمعی از مدال‌آوران و مدرسین المپیادی و اساتید دانشگاه از شهریور سال 1382 کار خود را آغاز نمود و در گامِ اول به منظور گسترش عدالت آموزشی در سراسر ایران، ساخت محتوای قوی و اطلاع‌رسانی بر بسترهای پیشگام و مجازی را در دستور کار قرار داد. برگزاری کلاسهای تخصصی المپیاد و تیزهوشان،کلاسهای آزمون کانگورو، کلاسهای تیمز و دوره‌های آموزشی برای دانش‌آموزان و دبیران، برنامه‌ریزی آموزشی و پژوهشی برای مدارس کشور و تولید کتاب‌های مورد نیاز به فعالیت‌های مرکز آموزشی صد شو اضافه شد.

کلاس کانگورو

خرسندیم که این فعالیت‌ها، نقش مفید و پررنگی در پیشرفت دانش‌پژوهان ایران داشته است و با استقبال ده‌ها هزار نفر و کسب نتایج علمی و صنعتی عالی توسط دانش‌آموختگان این گروه، فعالیت‌های مرکز آموزشی صد شو روز‌به‌روز در حال گسترش است.

کلاسهای آزمون ریاضی کانگورو،آزمون تیمز و المپیاد علمی مرکز آموزشی صد شو، به سه طریق مختلف قابل دسترس است: کلاس خصوصی/ کلاس نیمه خصوصی/ کلاس اینترنتی(آنلاین)

جهت ارتباط با مشاورین مرکز آموزشی صد شو و رزرو کلاسهای آمادگی ریاضیات کانگورو با شماره 88288057-021 تماس حاصل نمایید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به صدشو خوش آمدید

دانش آموز عزیز

برای اطلاع از خدمات آموزشی و شرکت در قرعه کشی , فرم زیر را تکمیل کنید


    اطلاعات شما هرگز با شخص ثالث به اشتراک گذاشته نمی شود