اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان

موسسه آموزشی صد شو زیر نظر دکتر علی طهرانی به عنوان یکی از با سابقه ترین و معتبرترین مراکز ارائه دهنده خدمات مشاوره تحصیلی(به ویژه جهت آمادگی آزمون تیزهوشان) است و طی مدت فعالیت خود در کسب جایگاه ویژه نزد جامعه هدف خود به توفیق مناسبی نائل آمده است. بدون شک کسب چنین جایگاهی محصول ارائه خدمات صادقانه و جزوات انصاری با کیفیت می باشد.

موسسه آموزشی صد شو، موفقیت دانش آموزان عزیزمان، امیدهای آینده ایران در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان را صمیمانه تبریک عرض می نماید و از تمامی اساتید محترم که ما را در این موفقیت بزرگ یاری کردند، کمال تشکر را دارد.

دکتر علی طهرانی

مدیریت موسسه آموزشی صدشو

پذیرفته شدگان تیزهوشان

مشاهده نتایج تیزهوشان hoosh.medu.ir و azmoon.medu.ir

پس از اجرای سیستم آموزشی جدید شش-سه-سه در کشور، آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و آزمون تیزهوشان نهم به دهم به صورت هماهنگ کشوری برگزار می گردد و سامانه ثبت نام، دریافت کارت و اعلام نتایج آن نیز بصورت یکبارچه و به آدرس اینترنتی hoosh.medu.ir برای داوطلبان آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و سامانه اینترنتی azmoon.medu.ir برای داوطلبان آزمون تیزهوشان نهم به دهم می باشد. داوطلبان و اولیاء آن ها بعد از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و آزمون تیزهوشان نهم به دهم جهت دریافت نتایج آزمون می توانند به سایت های مذکور مراجعه کنند.

 

اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان موسسه آموزشی صدشو

 

اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان ۱۴۰۰-۱۳۹۹

 

اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹-۹۸

 

اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹-۹۸

 

اسامی قبول شدگان تیزهوشان نهم به دهم ۹۸-۹۷

 

اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۸-۹۷

 

 اسامی قبول شدگان تیزهوشان ششم به هفتم ۹۷-۹۶

 

اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم ۹۶-۹۷

 

جهت ارتباط با مشاورین موسسه آموزشی صد شو  و رزرو کلاسهای آمادگی تیزهوشان با شماره ۸۸۲۸۸۰۵۷-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

درباره دکتر علی طهرانی

دکتر علی طهرانی، فارغ التحصیل دکترای برق الکترونیک از دانشگاه تهران، مدرس مدارس علامه حلی تهران و سرگروه طراحان سوالات ریاضی تیزهوشان و کنکور سراسری،عضو هیئت علمی پژوهشگاه دانشهای بنیادی (IPM)، عضو انجمن ریاضی ایران، مولف کتب ریاضی و استعداد تحلیلی، مشاور ارشد کنکور سراسری در مدارس تیزهوشان تهران،مدرس پروازی جهت تدریس ریاضی کنکور و تیزهوشان

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
Visit Us On YoutubeVisit Us On Instagram