معرفی موسسه آموزشی صد شو

موسسه آموزشی صد شو، با افق مشارکت مؤثر در پرورش همه جانبه نوجوانان توانمند و سخت کوش با مدیریت دکتر طهرانی مدرس و سرگروه طراحان آزمون تیزهوشان در سال ۱۳۸۲تأسیس گردید و بتدریج موفق شد منظومه‌ای فراگیر از فعالیت‌های آموزشی و پرورشی را شکل دهد. دیدگاه ما همواره ارتقای وظیفه حرفه‌ای و هدف غایی ما، تربیت کودکان و نوجوانانی تراز اول است به نحوی که سهمی شاخص در پرورش نخبگان و دانشمندان ایرانی داشته باشیم و به یاری پروردگار تا امروز توانسته‌ایم توفیقاتی در شان این عزیزان ارایه نماییم.

در زیر به نحوه عملکرد آموزشی مرکزآموزشی صد شو اشاره اجمالی می شود:

گام ۱: برگزاري كلاس ها در چند سطح مجزا

اين كار دو مزيت مهم و اصلي دارد: اول اينكه دانش آموز درکلاسی نیمه خصوصی مي نشيند و درس ها در سطح توانايي او تدريس مي شوند نه بالاتر و نه پايين تر و به اين ترتيب نتيجه گيري مطلوب تر خواهد بود .

دوم اين كه با توجه به کلاسهای کم جمعیت مرکز، كل دانش آموزان تقريبا هم سطح بوده و بدین سان از اتلاف وقت دبير و كلاس جلوگيرِي مي شود.

قابل ذکر است کلیه خدمات آموزشی به صورت خصوصی (در مرکز یا محل سکونت ولی دانش آموز) قابل اجرا خواهد بود.

اسامی قبول شدگان تیزهوشان ششم به هفتم

 

 

قبولی مدارس تیزهوشان

گام ۲:استفاده از دبيران حرفه اي

گاهي مي شنويم  كه فلان معلم كه تجربه اي در كار با داوطلبان کنکور و تیزهوشان  ندارد ، كتاب ها و منابع موجود را به دست مي گيرد و اقدام به برگزاري كلاس مي نمايد ، آن هم در مراكز و آموزشگاه هايي كه با تبليغات وسيع اقدام به آموزش مي كنند.

اما در مرکز آموزشی صد شو، علاوه برتدریس جناب آقای دکتر طهرانی، دبيران بنام و با سابقه در طراحی آزمون تیزهوشان و کنکور سراسری  برای تدریس هدفمند همکاری می کنند.

گام ۳: استفاده از جزوات اختصاصی هدفمند

با توجه به هدفمندی مرکز آموزشی صد شو در ارتقا سطح علمی و به طبع آن موفقیت دانش آموزان این سرزمین، این مرکز اقدام به تهیه جزوات اختصاصی آزمون تیزهوشان و کنکور نموده است که با تدریس دبیران حرفه ای این مرکز و شرکت در آزمونهای ادواری، عملا موفقیت عزیزانمان حتمی خواهد بود.

گام۴: کلاسهای متنوع و تخصصی در کلیه پایه ها

هدف از تاسیس  مرکز آموزشی صد شو از سال ۱۳۸۲ تاکنون، اجرای کلاسهای تخصصی  علمی و آموزشی مطابق با نیاز دانش آموزان در کلیه مقاطع تحصیلی می باشد.

برخی از کلاسهای در حال برگزاری در مرکز آموزشی صد شو به شرح زیر است:

کلاسهای تخصصی آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی، کلاسهای تخصصی آمادگی کنکور سراسری، کلاسهای تخصصی المپیادهای علمی ، آزمونهای کانگورو، تیمز، کلاسهای تقویتی ازپایه تا کنکور، کلاسهای تخصصی هوش و خلاقیت(استعداد تحلیلی)، کلاسهای چرتکه، مشاوره تحصیلی، برنامه ریزی آموزشی، انتخاب رشته تحصیلی و دانشگاهی و …

 

گام ۵: آزمون هاي آزمايشي هدفدار  کنکور سراسری

آزمون هاي مرکز آموزشی صد شو با وجود دارا بودن كيفيت مطلوب و استاندارد در طرح سوالات ، طوري طراحي مي شوند كه كاملا روند آموزشي كلاس هاي مرکز را تكميل مي كنند . دانش آموز در هر مرحله كه مطلبي را فرا  مي گيرد ، در آزمون مربوطه هم محك مي خورد و به اين ترتيب نقاط ضعف و قوت او مشخص مي شود.

گام ۶: كنكور هاي آزمايشي ورودي مراكز تيزهوشان و مدارس نمونه

از آنجايي كه مرکز آموزشی صد شو و معلمين حاضر در اين مجموعه ، خود از اساتيد حاضر در مراكز تيزهوشان و مدارس برترشهر تهران هستند و سابقه طرح سوالات آزمون ورودي اين مدارس را داشته و دارند ، لذا شركت در كنكورهاي آزمايشي كه سوالاتش  توسط اين مجموعه طراحي مي شود مي تواند هم خواني بسيار بالايي با كنكورهاي واقعي داشته باشد.

گام ۷: کلیه خدمات آموزشی بصورت آنلاین

امروزه یکی از دغدغه های دانش آموزان خارج از تهران، امکان استفاده از اساتید برتر تهران است. همچنین با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و همچنین استفاده فراگیر از اینترنت،امکان برگزاری کلاس آنلاین فراهم گردیده است .

مرکز آموزشی صد شو با توجه به درخواستهای اولیا و نیزجهت حفظ عدالت آموزشی اقدام به اجرای کلاسهای آنلاین(برای کلیه خدمات آموزشی) نموده است. البته با توجه به رویکرد نوین این مرکز، کلاسهای آنلاین نیز متفاوت از سایر موسسات مشابه است و کلاسهای آنلاین بدون نیاز به نرم افزار خاصی (فقط با نرم افزار SKYPE) قابل برگزاری می باشد.

در کلاس آنلاین همانند کلاس های حضوری،ارتباط کاملاً دو طرفه به صورت چهره به چهره بین استاد و دانش آموز وجود دارد به گونه ای که دانش آموز می تواند سوال بپرسد و استاد پاسخ دهد و به این شکل تمام قابلیت های یک کلاس حقیقی بر آورده می شود.

 

گام ۸: از ابتدايي تا كنكور ، بدون توقف

برگزاري كلاس هاي ويژه ارتفای علمی به صورت يكسره از سال هاي آغازين ابتدايي تا کنکور اين حسن را دارد كه برنامه ريزي آن به صورت يك دست و متوالي انجام مي گيرد و دانش آموزان وقتي وارد پايه بالاتر مي شود تمام پيش نيازها و مهارت هاي لازم در پايه هاي قبلي را دارا مي باشند . توجه به تمام دروس اصلي در پايه هاي مختلف و هماهنگي دبيران با هم ، جهت پوشاندن نقاط ضعف احتمالي از ديگر حسن هاي سيستم برگزاري يكپارچه كلاس هاي مرکز آموزشی صد شو مي باشد.

دکتر طهرانی

گام ۹: كپي برداري ممنوع !

شايد به جرات بتوان گفت ، تنها موسسه اي كه در كادر آموزشي خود از ساير مراكز كپي برداري نمي كند مرکز آموزشی صد شو است. علت اصلي آن هم اين است كه تمام استانداردها و روش هاي كلي كار با داوطلبان آزمون تیزهوشان و کنکور،سال ها پيش توسط موسس اين مركز (جناب دکتر طهرانی) تدوين شده كه حالا هم در كنار ساير همكاران مشغول  به روز كردن الگوهاي كاري مطابق با آخرین تغییرات کتب درسی و آزمونهای ورودی هستند.

گام آخر ، شنيدن كي بود مانند ديدن؟

شما مي توانيد ضمن حضور در دفتر مرکز آموزشی صد شو از چند و چون كار با خبر شويد و جهت آشنايي بيشتر با فضاي درسي و علمي در جلسه اول هر كلاس شركت كنيد ، منتظر شما هستيم.

جهت ارتباط با مشاورین موسسه آموزشی صد شو با شماره ۸۸۲۸۸۰۵۷-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

درباره دکتر علی طهرانی

دکتر علی طهرانی، فارغ التحصیل دکترای برق الکترونیک از دانشگاه تهران، مدرس مدارس علامه حلی تهران و سرگروه طراحان سوالات ریاضی تیزهوشان و کنکور سراسری،عضو هیئت علمی پژوهشگاه دانشهای بنیادی (IPM)، عضو انجمن ریاضی ایران، مولف کتب ریاضی و استعداد تحلیلی، مشاور ارشد کنکور سراسری در مدارس تیزهوشان تهران،مدرس پروازی جهت تدریس ریاضی کنکور و تیزهوشان

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
Visit Us On YoutubeVisit Us On Instagram