کلاس هوش و خلاقیت(استعداد تحلیلی)

یکی از مواردی است که متاسفانه علی رغم اهمیت بسیار زیاد آن در فرآیند یادگیری دانش آموزان، در نظام آموزش و پرورش کشورمان توجه چندانی به آن نمی شود. «هوش» با یادگیری دانش آموزان ارتباط مستقیم داشته و بالا بردن هوش به طور غیرمستقیم بر سطح نمرات ، یادگیری و انتقال مطالب تاثیر می گذارد.

با توجه به خلاء موجود در زمینه آموزش هوش و با توجه به تاثیرات فراوان پرورش هوش و خلاقیت در بهبود روند آموزشی دانش آموزان و نیز اهمیت این درس در آزمونهای ورودی مدارس تیزهوشان،مرکز آموزشی صد شو اقدام به برگزاری کلاسهای هوش و خلاقیت(استعداد تحلیلی) با اهداف زیر نموده است:

۱-کلاسهای هوش و خلاقیت(ویژه سنین ۵ تا ۸ سال):

هدف از در این دوره آموزشی افزایش دقت است.چون در این سن شرکت کنندگان هنوز خواندن و نوشتن را فرا نگرفته اند یاتبحر لازم در خواندن و نوشتن ندارند با مطرح کردن مباحث علمی هوش و تمرینهای آزمونهای جهانی دربخش سمعی و بصری دقت و نکته سنجی آنها را تقویت می کنیم.

۲- کلاسهای هوش و خلاقیت(استعداد تحلیلی)(ویژه سنین ۹ تا ۱۲)(ویژه آزمون ورودی مدارس تیزهوشان ششم)

هدف از اجرای این کلاسها آشنایی دانش آموزان با ابعاد هوش شامل هوش تصویری(فضایی)، هوش کلامی(زبانی)، هوش منطقی(ریاضی) و … می باشد. همچنین در این دوره آموزشی، دانش آموز  با تستهای هوش و خلاقیت و سوالات تشریحی این بخش جهت آمادگی آزمونهای ورودی مدارس تیزهوشان آشنا می شود.

۳-کلاسهای هوش و خلاقیت(استعداد تحلیلی)(ویژه سنین ۱۳ تا ۱۶ سال)(ویژه آزمون ورودی مدارس تیزهوشان نهم)

در این دوره آموزشی، ضمن بررسی آزمونهای جهانی هوش و خلاقیت، با تستهای استعداد تحلیلی بین المللی آشنا شده و با تمرینات هدفمند ، سرعت و دقت را به دانش آموزان  آموزش داده می شود.

کلاس استعداد تحلیلی

طرح درس های مورد تدریس در این مباحث همگی بر مبنای اصول مورد تدریس هوش در کشورهای ژاپن ، آمریکا ، استرالیا ، برزیل ، هند ، چین و روسیه می باشد.

بر همین اساس اساتید گروه هوش و خلاقیت مرکز آموزشی صد شو طرح درس ویژه ای برای این دوره طراحی نموده اندکه از آنها در پیشبرد اهداف آموزشی این کلاسها استفاده می شود.

کلیه اساتید این دوره مدرسین هوش و استعداد تحلیل مدارس تیزهوشان شهر تهران می باشند.

هدف اصلی این مرکز از اجرای این دوره آموزشی، افزایش دقت دانش آموزان از درک بهتر  مسائل و پرورش ابعاد هوش و استعداد تحلیلی جهت حضور هرچه موفق تر در آزمونهای ورودی مدارس برتر کشور می باشد.

این دوره ها به سه روش خصوصی، نیمه خصوصی و آنلاین (ویژه دانش آموزان شهرستانی با بهره گیری از نرم افزار SKYPE) اجرا می شود.

جهت ارتباط با مشاورین مرکز آموزشی صد شو و رزرو کلاسهای تخصصی آزمون تیزهوشان (استعداد تحلیلی) با شماره ۸۸۲۸۸۰۵۷-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

درباره دکتر علی طهرانی

دکتر علی طهرانی، فارغ التحصیل دکترای برق الکترونیک از دانشگاه تهران، مدرس مدارس علامه حلی تهران و سرگروه طراحان سوالات ریاضی تیزهوشان و کنکور سراسری،عضو هیئت علمی پژوهشگاه دانشهای بنیادی (IPM)، عضو انجمن ریاضی ایران، مولف کتب ریاضی و استعداد تحلیلی، مشاور ارشد کنکور سراسری در مدارس تیزهوشان تهران،مدرس پروازی جهت تدریس ریاضی کنکور و تیزهوشان

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
Visit Us On YoutubeVisit Us On Instagram