کلاس آنلاین کلاسی نو در سراسر کشور

پدر، مادر ارزشمند:

         » آیا می دانید قبولی در آزمون های ورودی مدارس برتر به ویژه تیزهوشان نیاز به یک برنامه ریزی دقیق تحصیلی دارد؟

         » شما که نگران آینده فرزندتان هستید، آیا می دانید که برای آماده سازی فرزندتان زمان اندکی دارید؟

         » مسئولیت و وظایف شما در قبال موفقیت تحصیلی فرزندتان چیست؟

کلاس آنلاین

 

دکتر علی طهرانی مدرس و سرگروه طراحان آزمونهای ورودی مدارس علامه حلی تهران شما را با نحوه ی برنامه ریزی دقیق درسی آشنا خواهد کرد.

ایشان که در زمینه ی استعدایابی و کشف توانمندی های مهارتی و تحصیلی دانش آموزان فعالیت می کند، راهنما و مشاور شما در کلاسها و آزمونهای تیزهوشان خواهند بود. 

شرکت در کلاس های آنلاین مرکز آموزشی صد شو با کمترین هزینه و بدون نیاز به نصب هرگونه نرم افزاری و فقط با داشتن اینترنت پرسرعت امکان پذیر است.

 

رئوس برنامه کلاس آنلاین برنامه ریزی درسی برای موفقیت در آزمون های ورودی مدارس تیزهوشان:

  •  برنامه ریزی آموزشی فرد به فرد
  • اجرای کلاسهای آنلاین(با جدیدترین نرم افزارهای روزدنیا) توسط مدرسین و طراحان سوالات آزمون تیزهوشان(زیر نظر دکتر علی طهرانی)
  • حل سوالات مشابه آزمون تیزهوشان
  • بررسی تفاوت آزمون های ورودی تیزهوشان و مدارس خاص
  • برنامه ریزی درسی برای ماه های بهمن و اسفند
  • برنامه ریزی درسی برای ماه های فروردین و اردیبهشت
  • معرفی کتاب های مناسب آمادگی برای قبولی در آزمون های ورودی
  • پاسخ به پرسش های شما در کلاس آنلاین (چند دقیقه پایانی کلاس)
 

معرفی دکتر علی طهرانی، مشاور نخبه گزینی و استعداد یابی مدارس تیزهوشان تهران

مشاور علمی و مدیر استعدادیابی مدارس تیزهوشان تهران

دکتر علی طهرانی از سال ۱۳۸۲به شکل تخصصی در زمینه آموزش و به ویژه آموزش نخبگان مطالعه می کند.

سال ها در دبیرستان علامه حلی تهران معلم، مشاور بوده و فی الحال بجز تدریس در مدارس علامه حلی، سرگروه طراحان آزمون تیزهوشان می باشد.

فرایند های استعداد یابی و کشف توانمندی های مهارتی و تحصیلی، ترسیم نقشه های موفقیت تحصیلی و شغلی و همچنین روانشناسی آموزش و یادگیری از موضوعات مورد علاقه اوست.

همچنین ایشان جز تیم اجرایی اولین دانشگاه الکترونیکی ایران(دانشگاه الکترونیکی شیراز) هستند ودر تدریس کلاسهای آنلاین موسسه صد شو تجربیات کلاسهای آنلاین دانشگاهی را پیاده می کنند و از به روز ترین امکانات روز دنیا در تفهیم بهتر مطالب بهره می برند.

درباره کلاس های آنلاین دکتر طهرانی

ما تلاش می کنیم با استفاده از پتانسیل موجود در فضای دیجیتال، دسترسی همه ی فرزندان این مرز و بوم را به بهترین منابع آموزشی، اساتید، کتاب ها و محتوای آموزشی فراهم کنیم. 

به همین دلیل کلاس های آنلاین در اختیار شما قرار داده شده است تا بتوانید مستقیما با برترین مشاوران و مدرسین حوزه آموزش در تعامل باشید.

کلاس های ما با بهترین ابزارهای برگزاری کلاس های آنلاین ایجاد می شوند. برای استفاده از این کلاس ها شما نیاز به نصب هیچ نرم افزار خاصی ندارید. تنها یک لپ تاپ(تبلت)  یا موبایل و یک مرورگر کروم یا فایرفاکس و یک اینترنت ADSL جز نیازهای اصلی کلاس است و با یک کلیک روی لینک ارسالی توسط مدرس وارد کلاس درس می شوید. این تمام چیزی است که برای استفاده از کلاس های آنلاین ما نیاز دارید.

آمار قبولی مرکز آموزشی صد شو( از سال ۱۳۹۲ تاکنون) نشان می دهد که  درصد قبولی داوطلبان آزمون تیزهوشان که در کلاسهای آمادگی تیزهوشان از  طریق کلاس  آنلاین شرکت کرده اند بالغ بر ۹۳% بوده و این نشان از قدرت تفهیم مطالب از این طریق برای عزیزانی است که از پایتخت دور هستند ولی تمایل به استفاده از خدمات آموزشی آن را دارند.

امید است با همه گیر شدن کلاسهای آنلاین بتوانیم عدالت آموزشی را در سراسر ایران عزیزمان اجرایی کنیم تا همه سرمایه  های علمی در اقصی نقاط کشور بتوانند از تخصصی ترین خدمات آموزشی بهره مند شوند و به سرمنزل مقصود برسند.

ان شا الله

جهت ارتباط با مشاورین موسسه آموزشی صد شو  و رزرو کلاسهای تخصصی آنلاین  آزمون تیزهوشان با شماره ۸۸۲۸۸۰۵۷-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

درباره دکتر علی طهرانی

دکتر علی طهرانی، فارغ التحصیل دکترای برق الکترونیک از دانشگاه تهران، مدرس مدارس علامه حلی تهران و سرگروه طراحان سوالات ریاضی تیزهوشان و کنکور سراسری،عضو هیئت علمی پژوهشگاه دانشهای بنیادی (IPM)، عضو انجمن ریاضی ایران، مولف کتب ریاضی و استعداد تحلیلی، مشاور ارشد کنکور سراسری در مدارس تیزهوشان تهران،مدرس پروازی جهت تدریس ریاضی کنکور و تیزهوشان

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
Visit Us On YoutubeVisit Us On Instagram