بیوگرافی دکتر طهرانی

فارغ التحصیل دکترای برق الکترونیک از دانشکده فنی مهندسی دانشگاه تهران

عضو هیئت علمی پژوهشگاه دانشهای بنیادی (IPM)

مشاور ارشد نخبه گزینی و استعداد یابی مدارس تیزهوشان تهران

مدرس و سرگروه طراحان سوالات آزمون تیزهوشان(از سال ۱۳۸۲ تاکنون)

استاد پروازی (جهت تدریس کلاسهای آمادگی تیزهوشان، کنکور سراسری و همایشهای انگیزشی)

مسئول برنامه ریزی آموزشی(هدایت تحصیلی) مدارس تیزهوشان(سمپاد)

مولف کتب تدریس شده در مدارس علامه حلی تهران (در مقاطع متوسطه اول و دوم)

مشاور تحصیلی و برنامه ریزی آموزشی دانش آموزان تیزهوش جهت شرکت در آزمونهای ورودی مدارس برتر و المپیادهای علمی

مشاور ارشد انتخاب رشته در مدارس علامه حلی تهران (تیزهوشان)

عضو فعال انجمن ریاضی ایران 

مدرس برگزیده جشنواره الگوهای برتر تدریس

مدرس آزمونهای جهانی کانگورو و تمیز(مطابق با استانداردهای IEA و باشگاه دانش پژوهان جوان) در مقاطع ابتدایی و متوسطه

مولف ۱۰ عنوان کتاب مرتبط با دانش آموزان تیزهوش و سرآمد در مقاطع ابتدایی و متوسطه

مدرس و طراح سوالات ریاضی و هوش در آزمونهای  قلم چی و گاج

مدرس ریاضیات مقاطع متوسطه اول و دوم مدارس علامه حلی تهران(و دروس اختصاصی رشته ریاضی – فیزیک)

نویسنده مقالات علمی در مجلات نیمکت(گاج)و ماهنامه تیزهوشان 

 

والدین دور اندیش/دانش آموزان سخت کوش

سلام

احتراما اینجانب دکترعلی طهرانی مدرس و سرگروه طراحان آزمون مدارس تیزهوشان(علامه حلی تهران)تحصیلات آکادمیک خود را در رشته دکترای برق الکترونیک در دانشگاه تهران به اتمام رساندم و در دوران دانش آموزی نیز در مدارس علامه حلی تهران (مقاطع راهنمایی و دبیرستان) تحصیل کرده ام.

با توجه به دغدغه پرورش دانش آموزان با پایه علمی قوی تر و تجربه ی محیطی شاد و دور از استرس بر آن شدم تا با گردآوری تجربیات آموزشی و پژوهشی خود اقدام به تدریس به دانش آموزان مستعد و سخت کوش را نمایم.

عموما موسسات خاص در شهرهای بزرگ بسیار زیاد است ولی برخی مدرسان آن مراکز(بدلیل اینکه در مدارس علامه حلی تدریس نکرده اند و تسلط خاص به نحوه تدریس این عزیزان ندارند) عموما از درک تدریس به این قشر ناتوان هستند و خلاقیت را با ارائه چندین فرمول در دانش پژوهان از بین می برند و دانش آموزان تحصیل کننده در این موسسات نتایج ضعیفی در آزمونهای ورودی می گیرند چون امتحانات کنونی حفظیات را محک نمی زند بلکه تلفیقی از علم و خلاقیت است.

اینجانب با تدریس مستقیم در مدارس علامه حلی تهران و انجمن ریاضی ایران به دلیل رویکرد آموزشی خلاق، موفق به دریافت لوح تقدیر مدرس برگزیده الگوهای نوین تدریس(از سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان) در سال ۱۳۸۹ شدم.

دکتر طهرانی

 

مقالات علمی و آموزشی اینجانب در سایت مدارس تیزهوشان و مجلات رشد راهگشای بسیاری از اولیا و دبیران محترم بوده است بطوری که بازخورد آن را در تماسهای تلفنی مشاهده می نمایم.

کلاسهای آمادگی آزمون تیزهوشان و المپیاد مرکز آموزشی صد شو(تاسیس۱۳۸۲)  که در حوزه ریاضی و علوم می باشد تلفیقی از خلاقیت و تشویق دانش آموزان است که راه را برای عادت به تفکر (که هدف اصلی سوالات آزمونهای ورودی مدارس برتر است)هموار می کند.

استفاده از کتابهای دارای اصالت علمی (در بازار آشفته کتاب) به عنوان مرجع تست زنی و مطالعه و تدریس آزمونهای جهانی تیمز و کانگورو،  خلاقیت و کیفیت تفهیم مطالب را بالا برده و این امر باعث نتایج درخشان دانش آموزانم در آزمونهای ورودی مدارس برتر و کنکور سراسری بوده است.
اجرای سمینارهای آموزشی و استعدادیابی هر ساله در مرکز همایشهای بیمارستان قلب تهران(از سال ۹۱ تاکنون) و استقبال اولیا و دانش آموزان من را بر آن داشت این جلسات را در سایر استانها نیز بر گزار نمایم بطوری که در شهرهای قایم شهر،رشت، کرمان، ارومیه، شیراز، اصفهان، اهواز، زنجان، مشهد و کرج جلسات مشابهی برگزار شد.

امید است بتوانیم استعداد نهفته هر دانش آموز را در جای جای میهن عزیزمان به سرمنزل مقصود سوق دهیم.

ان شاء الله

دکتر طهرانی

موسس مرکز آموزشی صد شو

جهت ارتباط با مشاورین مرکز آموزشی صد شو با شماره ۸۸۲۸۸۰۵۷-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

درباره دکتر علی طهرانی

دکتر علی طهرانی، فارغ التحصیل دکترای برق الکترونیک از دانشگاه تهران، مدرس مدارس علامه حلی تهران و سرگروه طراحان سوالات ریاضی تیزهوشان و کنکور سراسری،عضو هیئت علمی پژوهشگاه دانشهای بنیادی (IPM)، عضو انجمن ریاضی ایران، مولف کتب ریاضی و استعداد تحلیلی، مشاور ارشد کنکور سراسری در مدارس تیزهوشان تهران،مدرس پروازی جهت تدریس ریاضی کنکور و تیزهوشان

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
Visit Us On YoutubeVisit Us On Instagram