مرکـز آموزشـی صـد شـو

زیر نظر مستقیم دکتر علی طهرانی (مدرس و سرگروه طراحان آزمون تيزهوشان)

کیفیت ذاتی نیست بلکه آفریدنی است و جز با مراقبت و دقت نظر حاصل نمی شود.

کیفیت را نمی توان با تبلیغات و به کار گرفتن شعارهای واهی مثل "اولین موسسه" یا "بیشترین جامعه آمار آزمون" و یا "رتبه یک کارشناسی" و ... به مخاطب القاء کرد. پیدا کردن راهی برای تضمین کیفیت در خدمات موضوعی است که سالیان سال دانشمندان علم مدیریت و رشته های مرتبط را به خود مشغول کرده و این مخاطب است که با درک از شرایط و نحوه ارائه خدمات و مقایسه آنچه در بازار اتفاق می افتد، می تواند بهترین گزینه را انتخاب کرده و راه موفقیت را برای خود کوتاه کند. مرکـز آموزشـی صـد شـو زیر نظر مستقیم دکتر طهرانی با اینکه با موفقیت های متعدد در پرورش داوطلبان آزمونهای کنکور و تیزهوشان کار خود را آغاز کرد اما هیچگاه نخواست که کیفیت خدمات آموزشی خود را فدای عناوین تبلیغاتی چون "اولین موسسه" کند.

Another_Accredit-dxzgwpnxyi (565c)

دقت نظر مدیریت مرکـز آموزشـی صـد شـو در تضمین خدمات آموزشی ، این مرکزرا از چنین تبلیغاتی بی نیاز می سازد و معتقد است اولین یا آخرین بودن در سابقه و جامعه آماری تأثیری در کیفیت خدمات ارائه شده نداشته و هیچ مزیتی برای موسسات نخواهد بود.

به اعتقاد دکتر علی طهرانی، دانش آموزان انسان هایی با ضریب هوشی بالا هستند که قادرند با بررسی مستندات و تحقیق از دانش آموزان سال بالایی و با اتکا به دانش خود، سره را از ناسره تشخیص داده و با چشمانی باز و نه تحت تأثیر تبلیغات بدون سند، راهی را انتخاب کنند که منتهی به آرزوهایشان باشد.

مرکزآموزشی صد شو همواره سعی کرده به جای صرف هزینه های سنگین تبلیغات تلویزیونی و ساخت بیلبوردهای بعضاً دروغین و یا ارائه تخفیف های آنچنانی، خدمات آموزشی را  با کادر آموزشی برتر و گلچین شده به دانش آموزان ارایه نماید.

 مرکزآموزشی صد شو همواره می کوشد خارج از تبلیغات خودساخته و بی اساس، یاری رسان فرزندان نخبه ایران سرافراز برای فتح قله های موفقیت و بالندگی باشد.

 

 

جهت ارتباط با مرکزآموزشی صد شو با شماره تماسهای88288057-09102322543 تماس حاصل فرمایید.

Call Now Button
Visit Us On YoutubeVisit Us On Instagram