آزمون  بین المللی کانگورو  هر  ساله  در ۲۹ فروردین ماه برگزار می گردد. سوالات  این  آزمون کاملا” به خلاقیت دانش آموز مربوط می شود و نمونه  سؤالات آن را نمیتوان در کتاب  درسی  یافت  ولی  تمام  دانش  آموزان  در  هر سطحی می توانند در آن شرکت کنند و خلاقیت و استدلال خود را در درس ریاضی محک بزنند . 

کلاس کانگورو/تیمز
 

روز و مسابقهٔ ریاضیات کانگورو در ماه مارس (فروردین) هر سال در تمام کشورهای عضو برگزار می‌شود. 

اهداف ریاضیات کانگورو:
تقویت اعتماد به نفس دانش‌آموزان در یادگیری ریاضیات
کمک به درک کاربرد ریاضیات در زندگی روزمره
لذت بردن از فعالیت‌های هوشمندانه ریاضی
علاقه‌مند کردن دانش‌آموزان به ریاضیات
افزایش مهارت حل مسئله ریاضی.

گروه المپیاد علمی مرکز آموزشی صد شو(زیر نظر دکتر طهرانی مدرس و سرگروه طراحان آزمون تیزهوشان)، به همت جمعی از مدال‌آوران و مدرسین المپیادی و اساتید دانشگاه از شهریور سال ۱۳۸۲ کار خود را آغاز نمود و در گامِ اول به منظور گسترش عدالت آموزشی در سراسر ایران، ساخت محتوای قوی و اطلاع‌رسانی بر بسترهای پیشگام و مجازی را در دستور کار قرار داد. برگزاری کلاسهای تخصصی المپیاد و تیزهوشان،کلاسهای آزمون کانگورو، کلاسهای تیمز و دوره‌های آموزشی برای دانش‌آموزان و دبیران، برنامه‌ریزی آموزشی و پژوهشی برای مدارس کشور و تولید کتاب‌های مورد نیاز به فعالیت‌های مرکز آموزشی صد شو اضافه شد.

کلاس کانگورو

خرسندیم که این فعالیت‌ها، نقش مفید و پررنگی در پیشرفت دانش‌پژوهان ایران داشته است و با استقبال ده‌ها هزار نفر و کسب نتایج علمی و صنعتی عالی توسط دانش‌آموختگان این گروه، فعالیت‌های مرکز آموزشی صد شو روز‌به‌روز در حال گسترش است.

کلاسهای آزمون ریاضی کانگورو،آزمون تیمز و المپیاد علمی مرکز آموزشی صد شو، به سه طریق مختلف قابل دسترس است: کلاس خصوصی/ کلاس نیمه خصوصی/ کلاس اینترنتی(آنلاین)

جهت ارتباط با مشاورین مرکز آموزشی صد شو و رزرو کلاسهای آمادگی ریاضیات کانگورو با شماره ۸۸۲۸۸۰۵۷-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

درباره دکتر علی طهرانی

دکتر علی طهرانی، فارغ التحصیل دکترای برق الکترونیک از دانشگاه تهران، مدرس مدارس علامه حلی تهران و سرگروه طراحان سوالات ریاضی تیزهوشان و کنکور سراسری،عضو هیئت علمی پژوهشگاه دانشهای بنیادی (IPM)، عضو انجمن ریاضی ایران، مولف کتب ریاضی و استعداد تحلیلی، مشاور ارشد کنکور سراسری در مدارس تیزهوشان تهران،مدرس پروازی جهت تدریس ریاضی کنکور و تیزهوشان

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
Visit Us On YoutubeVisit Us On Instagram